18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganie w Rzymie

Disi81 • 2022-07-23, 23:19
Nie wiem dokładnie co i jak. Film otrzymany z Włoch z opisem jak powyższy temat




rulas

2022-07-23, 23:32
KapejloneK napisał/a:

To jest życie k***a, taki to pożyje.



Krótko ale intensywnie.
Generalnie cyganom powinno się ujebywać łapska po narodzinach, jak pejsaci odgryzają naplety swoim nowo narodzonym szatańskim pomiotom

JarQQ

2022-07-23, 23:47
Brawo Audi - całkiem ładnie się zachowało jak na te prędkości, może się jeszcze da poskładać.

a tu się już nie poskłada - https://www.sadistic.pl/t/561205

djoshin

2022-07-23, 23:48
ore ore ch*j im w dupe

TrzyDwaJeden

2022-07-23, 23:54
KapejloneK napisał/a:

To jest życie k***a, taki to pożyje.



Pożyje do amputacji głowy. Wyłącz internet na dziś i kup kredki na promce w Auchan przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego

baronturbina

2022-07-23, 23:55
Ale tak poważnie.. to gdzie tam jest o Cyganach cos?

dżonyłojlker

2022-07-23, 23:58
TrzyDwaJeden napisał/a:

Pożyje do amputacji głowy. Wyłącz internet na dziś i kup kredki na promce w Auchan przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego



Ja pie**olę, co za mózgi tu siedzą :facepalm: Przecież każdy wie, że w Auchan nie wolno kupować, bo to ch*je kacapskie.

Payan

2022-07-23, 23:59
baronturbina napisał/a:

Ale tak poważnie.. to gdzie tam jest o Cyganach cos?



Włochy. Tam co drugi cygan. Choć w tym przypadku, niekoniecznie.

dżonyłojlker

2022-07-24, 00:00
baronturbina napisał/a:

Ale tak poważnie.. to gdzie tam jest o Cyganach cos?



Włosi z południa to już mentalnie tacy cyganie, i jeszcze ch*jki Polaków w obozach pracy więzili, a jednemu to nawet ucho ucięli.

baronturbina

2022-07-24, 00:05
KapejloneK napisał/a:

Włosi z południa to już mentalnie tacy cyganie, i jeszcze ch*jki Polaków w obozach pracy więzili, a jednemu to nawet ucho ucięli.


Mam prośbę. Nie pie**ol. Na południe Włoch jeździłem nim się urodziłeś. Co do cyganów i Afrykanów tam nie będę pisał bo w internecie napewno mądreee artykuły znajdziesz.

dżonyłojlker

2022-07-24, 00:11
baronturbina napisał/a:

Mam prośbę. Nie pie**ol. Na południe Włoch jeździłem nim się urodziłeś.



Tylko nie "nie pie**ol", ty białostocki, komunistyczny... ;-) Z profilu wynika, że jesteś o kilka miesięcy młodszy, więc sam nie pie**ol. Chyba, że jesteś starym zgredem i wstydzisz się swojego wieku, wtedy to OK.

dadar123

2022-07-24, 00:23
Można sobie zapie**alać, czemu nie, ale przy takiej ch*jowej muzyce wręcz nie należy. Kara przyszła i tak za późno