18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganie vs Strażacy

corpo_kills_me • 2024-03-30, 22:14


Podczas działań strażacy zostali zaatakowani. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na romskim osiedlu w miejscowości Koszary.

Strażacy z JRG Limanowa i OSP Łososina Górna zostali zadysponowani do pożaru palących się różne materiały, w tym elektrośmieci i elementy stolarki.

W trakcie działań część mieszkańców osiedla zakłóciła działania i zachowywała się agresywnie. Były groźby i fizyczny atak na strażaków. Do szpitala z urazem dłoni trafiła funkcjonariusza PSP.

link

420710247365

2024-03-31, 16:29
majeńka napisał/a:


A warto: o ile genetycznie ŚREDNI murzyn ma około 15-20 IQ mniej (a IQ 80 klasyfikuje się jako osobę upośledzoną), hindus ma +5-10 wobec białego (cyganie pochodzą z Indii). Tak więc: gdyby powystrzelać dorosłych cyganów (bo ci są niereformowalni) i wychować ich dzieci na ludzi, byliby z nich porządni obywatele. A na dzisiaj stan jest jak na filmie.
(Żeby nie było: średnie IQ będące niższe/wyższe dla danej grupy nie oznacza że nie ma w niej gorszych i lepszych jednostek; rasistów zapraszam do podstaw statystyki.)



W Indiach żyją obok siebie setki jeśli nie tysiące grup etnicznych a akurat cygsów stamtąd wyrzucono ten tysiąc lat temu. Możę dlatego że zaniżali reszcie średnią?

Sawix

2024-03-31, 19:46
ligo napisał/a:

potraktować armatką wodną k***y brudne



Samą wodą nie domyjesz śmierdzieli

LouisdeFunes

2024-04-01, 00:16
a Polacy mówią że dobrze że tego gówna u nas murzyńskiego nie ma, a sami są bardzo krótkowzroczni skoro sobie nie mogą poradzić w Polsce z cygańskim ścierwem.

Machol

2024-04-01, 00:18
Dwóch młodych cwaniaków,. Starzy już nauczeni, że większy przypał niż pożytek z zadymiarzy i próbują gasić narwanych. Żeby to cholerstwo miało jeszcze jakieś zasady, a tam nawet wśród swoich nad sobą nie panują.

Bul_od_bytu

2024-04-01, 21:29
Kilka lat temu odwiedziłem Limanową i już wtedy było tego robactwa sporo na rynku, a teraz widzę, że dokarmiane parchy się rozmnożyły

tpawelt

2024-04-01, 23:29
Mogli cyganów polać wodą to by ochłonęli i trochę umyli.

winters506

2024-04-02, 12:12
Poznałem kiedyś, dawno, dawno temu, jednego cygana. Tzn. poznanie polegało na tym, że chciał mnie obrabować z kumplami, ale w końcu zaczęła się gadka, zapaliliśmy papierochy i rozeszło się po kościach. Od tego momentu, gdy tylko spotykał mnie na mieście, nachalnie namawiał mnie, żebym go wpuścił do hacjendy, żeby mógł się wykąpać. Nigdy nawet nie pokazałem mu, gdzie mieszkam. Ostatnim razem, gdy go widziałem, zaj***ł mi plakat, który niosłem do domu. Na jednej stronie był Michael Jackson, co mi lata, ale za to na drugiej półnaga Wendy James z zespołu Transvision Vamp i tego cyganowi nigdy nie daruję

majeńka

2024-04-02, 12:21
^ mogłeś podkablować go za złamanie kodeksu cygana (utrzymywanie kontaktów z "gadzią"), za to się ze społeczności gruzofilskiej wylatuje.

dr.lecter

2024-04-02, 23:16
Dobrze, że im wozu bojowego nie podj***li bo aluminium tam sporo.