18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganie mają obiad

piTTbiTT • 2020-06-29, 16:49
Se chcieli i se doj***li


piTTbiTT

2020-06-29, 23:40
Mr.ANALigator napisał/a:

tylko mi to sie laduje 3 dni ?



Wyobraź sobie ze ja to dodałem i mam ten sam problem

:lol:

piter52

2020-06-29, 23:41
Mieszkałem kiedyś niedaleko cygańskiego domu. Mieli maleńki staw. Jako małe szczyle często przechodziliśmy koło tego siedliska. Pamiętam,że jednego dnia zaleciał tam pojedynczy łabędź. Następnego dnia rzeczony łabędź pływał już uwiązany na sznurku. Trzeciego dnia w stawie łabędzia nie było....

piTTbiTT

2020-06-29, 23:45
piter52 napisał/a:

Mieszkałem kiedyś niedaleko cygańskiego domu. Mieli maleńki staw. Jako małe szczyle często przechodziliśmy koło tego siedliska. Pamiętam,że jednego dnia zaleciał tam pojedynczy łabędź. Następnego dnia rzeczony łabędź pływał już uwiązany na sznurku. Trzeciego dnia w stawie łabędzia nie było....



Czyli k***a u cyganów wszystko w normie

:lol:

Tryper

2020-06-30, 00:23
To nie cyganie. To polscy pracownicy sezonowi, pracujący przez biuro pracy w Holandii szykują się do uczty na łabędziu z kanału.

CzerstWybut

2020-06-30, 01:45
k***a 20 sekund filmu a się wgrywa jak system operacyjny

Antagoniusz

2020-06-30, 02:06
Wielokrotnie ubijałem drób na niedzielny obiad, ale za takie ubijanie powinno się ubić tych ubijających.

xY...........69

2020-06-30, 05:58
Pandemian napisał/a:

Wogóle źle to robią cymbały.
Dziub zagina się do szyi i nacina u czubka głowy, celem spuszczenia krwi (nadaje sie do różnych dań min. Czerniny, taka zupa. Polecam)
Następnie jak najszybciej ucina się łeb i do wiadra z wrzątkiem.
Tyle w temacie gęsi.



Kolejny dzikus po cyganach. Wpie**ala zupę z krwi. Danie biedoty, co kiedyś w biednych regionach Polski wpie**oliloby wszystko, co się rusza.

IOI

2020-06-30, 08:18
xYZ69 napisał/a:

Kolejny dzikus po cyganach. Wpie**ala zupę z krwi. Danie biedoty, co kiedyś w biednych regionach Polski wpie**oliloby wszystko, co się rusza.



wow, ale ty musisz byc zajebisty, a wiesz ze np takie owoce morza ktorymi teraz sie tak zachwyca taka szlachta jak ty, kiedys tez jadla tylko najgorsza biedota, ktorej nie bylo stac na cokolwiek i wpie**alali wszystko co wypadlo na plaze?

mianas

2020-06-30, 10:29
cygan najbardziej lubi kogucie jaja powiedz to cyganowi