18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cyganie i wypadek.

johnie • 2015-05-24, 00:21
Cytat:

W piątek o godzinie 21:30 doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Na ulicy Wybickiego w Ostrowie Wlkp. BMW wypadło z drogi i staranowało ogrodzenie pobliskiej posesji. W środku najpewniej podróżowali Cyganie. Poszukuje ich policja.
Późnym wieczorem jeden z mieszkańców ulicy Skorupki usłyszał huk. Pobiegł w stronę ulicy Wybickiego. Tam ujrzał stojące na boku BMW. Koło auta stało dwóch mężczyzn, najprawdopodobniej narodowości romskiej. Mężczyźni postawili auto na kołach oraz, zdaniem świadka, podmienili tablice rejestracyjne z POS na B…
Tradycyjnie na miejscu zdarzenia z udziałem przedstawicieli narodowości romskiej, pojawili się ich pobratymcy. Jak zawsze robili dużo zamieszania. Policjanci mieli problem z ustaleniem ich tożsamości. Na słowa pochwały zasługują spokój i opanowanie funkcjonariuszy, którzy przeprowadzali tę interwencję.
To nie był pierwszy wypadek w tym rejonie miasta gdzie samochód z obywatelami narodowości romskiej wypadł z drogi, a kierowca wraz z pasażerem ulotnili się. Czy policjantom starczy odwagi by przeprowadzić skrupulatne kontrole aut, którymi poruszają się “Ci” obywatele?



Pozostaje pytanie skąd mieli BMW skoro pewnie na socjalu zmuszeni są siedzieć…

Znalezione na ostrow24

krajstofer

2015-05-24, 00:26
glupie pytanie... skad? ukradli, to w koncu cyganie :)

demo15

2015-05-24, 00:27
Narodowości romskiej?
Wydaje mi się ze jak już to nacja romska, naród przynajmniej ma swój kraj.


W............R.

2015-05-24, 00:30
Ostatnio cygany uprawiają nowy rodzaj złodziejstwa (pod budowlanymi centrami handlowymi typu Castorama czy Obi). Podjeżdża taki elegancki samochód, w środku cygan, który wygląda na jakiegoś mniej ucyganionego. Kierowca informuje łamaną polszczyzną, że jest Węgrem, biznesmenem w podróży i ukradli mu portfel, a musi zatankować, żeby wrócić do kraju no i "Polak Węgier dwa bratanki" itp. Najpierw daje jakieś fanty w prezencie typu "bardzo drogie perfumy". Potem oferuje w zamian za 200-300 zł na paliwo zegarek, który rzekomo ma kosztować półtora tysiąca albo coś w tym stylu. Oczywiście jak mu dacie te 200-300 zł, to okazuje się, że zegarek jest wart 20-30, a perfumy 15.

KrisCFC

2015-05-24, 00:32
W.S.N.R. napisał/a:

Ostatnio cygany uprawiają nowy rodzaj złodziejstwa (pod budowlanymi centrami handlowymi typu Castorama czy Obi). Podjeżdża taki elegancki samochód, w środku cygan, który wygląda na jakiegoś mniej ucyganionego. Kierowca informuje łamaną polszczyzną, że jest Węgrem, biznesmenem w podróży i ukradli mu portfel, a musi zatankować, żeby wrócić do kraju no i "Polak Węgier dwa bratanki" itp. Najpierw daje jakieś fanty w prezencie typu "bardzo drogie perfumy". Potem oferuje w zamian za 200-300 zł na paliwo zegarek, który rzekomo ma kosztować półtora tysiąca albo coś w tym stylu. Oczywiście jak mu dacie te 200-300 zł, to okazuje się, że zegarek jest wart 20-30, a perfumy 15.



A kto Ci w Polsce, k***a da obcemu 200 zł? Co Ty pie**olisz... :amused:

Tolkemit

2015-05-24, 00:40
"Czy policjantom starczy odwagi by przeprowadzić skrupulatne kontrole aut, którymi poruszają się “Ci” obywatele? "

nie starczy.

demo15 napisał/a:

Narodowości romskiej?
Wydaje mi się ze jak już to nacja romska, naród przynajmniej ma swój kraj.



to żeś k***a zabłysnął :shock:
ale spokojnie, pójdziesz do gimnazjum to na wosie będziesz się uczył o tych trudnych pojęciach :-)

Dżizas_kurde

2015-05-24, 00:52
BMW kosztuje mniej niż Fiat 126p lub Polonez....

BongMan

2015-05-24, 03:06
johnie napisał/a:

Tradycyjnie na miejscu zdarzenia z udziałem przedstawicieli narodowości romskiej, pojawili się ich pobratymcy. Jak zawsze robili dużo zamieszania.


Dalej powinno być:
Cytat:

...więc zostali uspokojeni z odpowiedniej odległości, za pomocą miotaczy płomieni.


artur_sz13

2015-05-24, 10:38
Ja słyszałem jak podobno podjechali pod Castoramą i zapytali czy ktoś chce kupić piłę motorową. Jak koleś się zapytał jaką to powiedzieli idź do sklepu wybierz to ci wyniesiemy:D..

A sam miałem też okazję spotkać raz z wiertarkami na baterię a raz z perfumami Hugo Bossa... Nie daję takim zarabiać!... Oczywiście samochody na rejestracjach czeskich lub francuskich no bo jak inaczej:D

tranzystor

2015-05-24, 14:49
johnie napisał/a:

W środku najpewniej podróżowali Cyganie



Dlaczego z wielkiej litery?

Ar...........ch

2015-05-24, 15:08
kolejne pytanie - czemu ktoś w takim zdaniu pisze "Ci", zamiast "ci"...

johnie

2015-05-24, 15:14
panie drogi, ja tu jestem od kopiowania, a nie od myślenia.

tomciu1221

2015-05-24, 15:56
Żal tylko jednego... Iż nie doszło przy okazji do selekcji naturalnej tych brudasów.