18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygan

Ha...........ng • 2012-11-08, 22:29
Raz mi taki sk***iel cygański z akordeonem przylazł na osiedle i heja, gra jakieś cygańskie melodie - o 9 nad ranem. Porządne ćpuny jeszcze śpią o tej godzinie, to wiadome, więc wk***iłem się nieziemsko. Cyganowi zbytnio się nie spieszyło, robił akurat rundkę przy bloku naprzeciwko, więc miałem sporo czasu. Załadowałem cały magazynek najlepszych śrutów jakie miałem, zmieniłem butlę z gazem i czekałem. Jak tylko się zbliżył zrobiłem mu z akordeonu sito... więcej się nie odważył przyjść. Albo nie miał gdzie ukraść części zamiennych. Choć w sumie mogłem go potraktować trochę lżej, wszak to jeden z niewielu ciapatych w Polsce, który chociaż próbował zarobić te pieniądze.

Zasadniczo to ja jestem złote serduszko, wk***iają mnie tylko pasożyty, dlatego menelom rzucam tylko jeśli jestem praktycznie pewien, że nie pójdzie na wódę, cyganom za to nigdy...

WhoCoKaman

2012-11-08, 22:58
Przypomniało mi się jak u mnie pod blokiem grała cygańska rodzinka, żonka z dziećmi i mąż grający na akordeonie do tego jęcząc. Wychyliłem się zobaczyć co znowu, zaczęli do mnie machać rękoma bym rzucił im hajs. Wtedy rzuciłem się do miski z groszakami, wziąłem z 2 garści i zacząłem w nich rzucać z 9 piętra, UBAW PO PACHY, tak długo w nich rzucałem, aż zaczęli coś krzyczeć (nie rozumiałem co), niedługo potem poszli.

S.O.A.D.

2012-11-09, 04:01
Niestety ja mogę się tylko pochwalić zagłuszaniem brudasów głośnikami wystawionymi na parapet, ustawionymi na 100% głośności. Ale metal, nie ważne czy materialny, czy nie, odstrasza nieźle.

0statniSprawiedliwy

2012-11-09, 04:30
Cytat:

dlatego menelom rzucam tylko jeśli jestem praktycznie pewien, że nie pójdzie na wódę


Myślałem, że menel to taki co wódę właśnie kupi.
Nie wiem czego ten cygan się spodziewał na murzyńskim osiedlu ;)

KidekDynamitek

2012-11-09, 12:55
Hacerking napisał/a:

Porządne ćpuny jeszcze śpią o tej godzinie, to wiadome, więc wk***iłem się nieziemsko..


Nie ma porządnych ćpunów. Ćpuny to śmieci, które trzeba posprzątać z ulic.

Boczza

2012-11-11, 00:47
Mam tu już od jakiegoś czasu konto, ale piw nie wystawiałem, wiec łap pierwsze piwo i wypie**alaj na główną z tym ;)

Ha...........ng

2012-11-11, 01:02
No i genialnie. Znów dostałem pietnaste piwo i na główną nie wyszedłem, ale dzięki za piwko, bo suszy mnie :d

do............!

2012-11-11, 01:40
Hacerking napisał/a:

No i genialnie. Znów dostałem pietnaste piwo i na główną nie wyszedłem



Jesteś już na głównej, ćpiesz?

Ha...........ng

2012-11-11, 01:41
Każdy z nas ćpie, ale niewielu zdaje sobie z tego sprawę ;)

SharpSe

2012-11-11, 01:42
No toz to bohater k***a pelna geba. Z wiatrowki do akordeonu. Szacun "porzadny cpunie".

contowsky

2012-11-11, 01:43
prawdziwy sadol 200% :D

niuniojunior

2012-11-11, 02:06
Za tepienie cyganów powinno byc piwo,ale za niczenie instrumentów muzycznych pałą po jajach powinni lać!

chmielu666

2012-11-11, 02:52
Boczza napisał/a:

Mam tu już od jakiegoś czasu konto, ale piw nie wystawiałem, wiec łap pierwsze piwo i wypie**alaj na główną z tym ;)


Albo źle płeć w profilu ustawiłeś, albo jesteś babą z ku*asem.

di...........os

2012-11-11, 04:08
Jeśli tak zrobiłeś faktycznie, pojebem jesteś. Ja bym na miejscu tego cygana wziął ziomków i napie**olił cię.
Może i on kradnie... Ale ty również dostosowałeś się do przeciętnego poziomu cyganów - on czuje się okradziony. Tylko jesteś bardziej sk***ysyńską odmianą cygana: takim, który podpie**ala dla jaj, nie dla jakichkolwiek korzyści.

Niech więc wszyscy złodzieje i pojeby sczezną, niechaj prawdziwość karmy da im o sobie znać, by następnym razem zaniechali bydlęcych czynów.