18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sosik

2011-06-23, 22:30
nanab napisał/a:

Od kiedy ludzie kupują cyganów? Z murzynów jest jakiś pożytek, ale cygany to pasożyty! Karaluchy są bardziej pożyteczne.



A po co dzieciom tamagotchi i te inne zabawki? Bawią się, uczą, wychowują itd. Cygan jest tańszą alternatywą :-)

bolol5

2011-06-23, 23:21
@nanab
A myślisz że z kąt mamy takie osiągnięcia w anatomii człowieka?Dajesz rodzinie frajerski naszyjnik z tombaku i tyle.

butapren

2011-06-24, 01:29
mam do sprzedania/lub wymienie na tapczan dwójke- uzywanego cygana, rocznik 89 (leczony w prywatnych klinikach) jestem pierwszym wlascicielem, malo pali, co prawda troche byl bity, ale daje rade

Given

2011-06-24, 11:13
Te ch*je mi kiedys szybke od kasku chcialy wyczyscic...

Bila

2011-06-24, 12:58
Odpie**olcie sie od cyganów,to pożyteczne stworzenia,dzięki nim moja córka ma na świadectwie red line,straszę ją nimi że jak się uczyć nie będzie to tak jak oni będzie myć szyby.Na razie pomaga,ale pewnie jak pójdzie do gimnazjum trzeba będzie zwiększyć dawkę motywacji i ją jakimiś murzynami straszyć.Kto wie gdzie w W-wa murzyny szyby myją.

bolol5 napisał/a:

@nanab
A myślisz że z kąt mamy takie osiągnięcia w anatomii człowieka?Dajesz rodzinie frajerski naszyjnik z tombaku i tyle.



Nie jestem estetą literackim,ale myślę sobie,jak ktoś robi takie błędy to musi być debilem.

Xenomorph08

2011-06-25, 14:45
UP
Za to on jest literackim ascetą