18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cycki na niedzielę...

Halman • 2020-08-16, 12:41

kilku pewnie zwali do tego..

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-16, 21:02
Mam wrażenie, że Halman życzyłby sobie, żeby bungman jak najszybciej w grobie się przewracał...
A co do gościa z filmu... k***a ja jestem tolerancyjny, ale chwalić się kalectwem????

aligator

2020-08-16, 21:20
tyle nerwow i haja bo zobaczyli cycki grubasa haha niezle macie naj***ne pod deklami czy to wazne czy jestes na forum 10 lat czy 10 dni ? jak jestes hejterowska p*zda to zawsze nia bedziesz pewno was mama nie przytulala za bajtla ino kablem od zelazka przywiazywala do kaloryfera kto sie k***a urodzil skowronkiem nie zdechnie ! jebac hejterow :mrgreen:

pro_avenger

2020-08-16, 21:33
Halman napisał/a:

Wiele odpowiedzi na takie i inne pytania znajdziesz w mojej książce. Od 1 września przyjmuję przedzamówienia :



Ja bym wziął kilka sztuk. Dobrze się w kominku nimi rozpala?

kolololopsk

2020-08-16, 21:39
aligator napisał/a:

tyle nerwow i haja bo zobaczyli cycki grubasa haha niezle macie naj***ne pod deklami czy to wazne czy jestes na forum 10 lat czy 10 dni ? jak jestes hejterowska p*zda to zawsze nia bedziesz pewno was mama nie przytulala za bajtla ino kablem od zelazka przywiazywala do kaloryfera kto sie k***a urodzil skowronkiem nie zdechnie ! jebac hejterow



aligator dobrze prawi polać mu

:-D

wilkoala

2020-08-16, 22:54
bongman, fantastico, pener, nawet poligon.
Śpieszmy się kochać pojebów
Tak szybko odchodzą...

Halman

2020-08-17, 01:11
bungman napisał/a:

serio straciłeś 10 lat na taki denny portal 10 lat?jakie przykre życie życie musisz mieć.zrób se fotkę-obstawiam że jesteś bardzo gruby albo bardzo brzydki albo rudy.
podejrzewam też że jesteś gejem-i do tego ze stuleją jak czarny pan.nie potrafisz ściągnąć napleta nawet na milimetr
.



bungman napisał/a:

bo ja podwyższam swoje ego z hala na halmana by robić z siebie wyższego ciula jestem tu deklu tak samo długo jak ty a historii mojego bana i tak byś nie zrozumiał.
.


gratuluję samozaorania się, bana to chyba faktycznie dostałeś za bycie idiotą... Życzę dalszego, nieustającego bólu dupy.

BrunerOvned

2020-08-17, 01:20
Panowie! Dajcie sobie wszyscy do buzi i w końcu nastanie pokój i spokój!
I cisza...

Wyjcio

2020-08-17, 02:27
Są cycki jest piwo

ManiacGregor

2020-08-17, 03:43
No nie wiem o co wam chodzi, taki ładny koleś na filmiku a wy odrazu jakieś obrzydliwe baby byście chcieli. Fujka.

PS. Kolega o link prosi do całości.

BrunerOvned napisał/a:

Panowie! Dajcie sobie wszyscy do buzi i w końcu nastanie pokój i spokój!
I cisza...



OK, ja też chcę do buzi!

humalien

2020-08-17, 13:35
Kilkoro... mam nadzieje. Na prawdę tu tez pedalstwo zagościło

ksirion

2020-08-17, 18:54
Piwo za materiał własny!