18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyce jak donice

~Sunday • 2020-03-04, 19:41

Naprawdę są duże :mrgreen:

Biancaaaa

2020-03-04, 23:52
nie wiem czy to jakies przeklejone czy gosciu jakis plynny plciowo ale zawsze mnie irytuje gdy jakis tranzystor ma lepsze cycki od moich!!! to takie niesprawiedliwe, ale pocieszam sie faktem ze maja tez wieksze parówy od waszych.




uprzedzając pytania




Nie, nie chcę zobaczyć prawdziwego drągala i nie pokażę cycków :D

edmund

2020-03-05, 00:28
każdy wybrzydza, ale kuźwa każdy cycki sobie może przyprawić
i tak samo wyglądają, na lali i zboku,
sztuczne cycki to sp***olenie niezależne od płci

xX...........Xx

2020-03-05, 01:13

supercharger

2020-03-05, 01:26
Biancaaaa napisał/a:

nie wiem czy to jakies przeklejone czy gosciu jakis plynny plciowo ale zawsze mnie irytuje gdy jakis tranzystor ma lepsze cycki od moich!!! to takie niesprawiedliwe, ale pocieszam sie faktem ze maja tez wieksze parówy od waszych.

uprzedzając pytania
Nie, nie chcę zobaczyć prawdziwego drągala i nie pokażę cycków



Jeśli uważasz,że ten Pan ma lepsze cycki od Ciebie to zapewniam Cię ,że nikt tutaj nie chce ich oglądać

silwerbalk

2020-03-05, 04:40
Gość jest piękny na prawdę..... :roll: przyprawił sobie cycki żeby wyglądać jak kosmita czy żeby k***a nie wiem co..... Wyj***ć 20.000 tysi na implany by wyglądać jak j***ny alien a nie mogą opanować cybernetycznych wszczepów w co sam bym się bawił.....

Biancaaaa

2020-03-05, 07:13
supercharger napisał/a:

Jeśli uważasz,że ten Pan ma lepsze cycki od Ciebie to zapewniam Cię ,że nikt tutaj nie chce ich oglądać



oj tam oj tam . Nie znasz sie. Gdyby sadole, nie chcieli oglądać rzeczy odrażających ,to ten portal by nie istniał.

MalcolmX

2020-03-05, 10:10
To jest smutne.
Zwykłych, szeregowych obywateli zachodnich krajów próbuje się wpie**alać w poczucie winy, pokazując umierające z głodu dzieci w Afryce a równocześnie, ch*j jeden z drugim robi sobie cycki, zmienia płeć albo przeszczepia ch*ja na czoło. Co gorsza, robi to często za publiczne pieniądze, bo ma prawo do życia zgodnie ze swoją "tożsamością płciową". Cywilizacja upada.

supercharger

2020-03-05, 12:59
Biancaaaa napisał/a:

oj tam oj tam . Nie znasz sie. Gdyby sadole, nie chcieli oglądać rzeczy odrażających ,to ten portal by nie istniał.





Co innego oglądać obrzydliwe rzeczy w internecie a co innego jakby koleżanka z portalu pokazała brzydkie piersi.
To prawie jakby koleżanka z klasy pokazała mi ,że ma fifonża w majtkach...nie idzie alej żyć


HellishBear

2020-03-05, 18:59
Jason Nash to mocny zawodnik, lubię jego humor, ale takich rzeczy to nikt nie lubi

funnymary

2020-03-05, 22:52
HellishBear napisał/a:

Jason Nash to mocny zawodnik, lubię jego humor, ale takich rzeczy to nikt nie lubi



Chyba najgorszy jego prank to był związek z Trishą Paytas