18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cybersrank 2020

z0...........ee • 2020-12-15, 22:17
Tak wygląda gra polskiego pochodzenia...



Dobrze, że można oddać ten niewypał

habiTEK

2020-12-15, 23:55
krisman1981 napisał/a:

Widziałeś kiedyś coś dobrego z polski bo ja jeszcze nie



widziałem na pewno gorszy znacznie produkt:
to twoja zasrana gównem osoba idioto.

Flisowski

2020-12-16, 00:04
Zanim nie było internetu, tylko rodzina wiedziała żeś...

Tranquillum

2020-12-16, 00:14
Ogólnie cp nie jest zły, ale to też nie to czego spodziewali się potencjalni nabywcy po zapowiedziach producentów.. Mi się nie podoba, może za 5-10 lat pobiorę za darmo z patchami i innymi gównami i wtedy się oceni.. Są i zapaleńcy, którzy dzisiaj czują się lekko zawiedzeni, a innym to pasuje i nie ukrywam, mam to w ch*ju..

konopls

2020-12-16, 00:20
Tak szczerze mówiąc, nie przyszło by mi do głowy babie ch*ja dorabiać. Więc czy na pewno to gra jest problemem?

Psychodeliczny

2020-12-16, 00:20
hellbwoi napisał/a:

Ojapie**ole, gimbaza sie podnieca bo można zrobić w grze babe z ch*jem i faceta z c*pką... noż k***a, może idź zrobić bitwe o CDPR, coś na wzór bitwy pod empikiem, amebo pie**olona.



Jak już to faceta z cyckami i babę robiącą się na faceta. Zrozum że to tak działa. Nie daj sobie wmówić. Przykład jak doczepisz rybie skrzydła to powiesz że to ptak wyglądający jak ryba... Czy ryba ze skrzydłami?

LB...........BZ

2020-12-16, 00:23
Niezłe musiałeś tam grzebać skoro znalazłeś takie cuda. Ja przeszedłem główny wątek i spora zadań pobocznych na PC. Jak ktos pieprzy, że się nie da w to grać to chyba w ogóle w to nie grał, poza tym nie tam praktycznie w ogóle lewackiej propagandy na którą jestem wyczulony.

zubek25

2020-12-16, 00:26
I ch*j przez was caly empik sie sfajczyl zero pomocy poleglym..... A ksiegi to teraz od wrozki zebuszki bedzieta brali ;( czytal jakis ch*jek od lektora albo krycha...wam przeczyta :mrgreen:

Budrys2000

2020-12-16, 00:26
Ja tam wolę Preliminary Monty, Boulder Dash i River Raid :-P

BlueHat

2020-12-16, 01:11
Kupiłam na premierę na PS4, trochę żałuję ale nie chce mi się oddawać główny wątek wciąga

CzerstWybut

2020-12-16, 01:18
krisman1981 napisał/a:

Widziałeś kiedyś coś dobrego z polski bo ja jeszcze nie



Patrząc na ciebie przekonujesz mnie do swojego zdania

Kurde26

2020-12-16, 01:21
Cyber jest zajebisty. Testowałem chwilę tę grę. Polecam. Wiedzmin przy tym to "Super Mario".

Lololoney

2020-12-16, 02:13
Może mi się wydaje i to moja taka prywatna "teoria spiskowa", ale Redom trzeba przyznać jedno (oprócz tego, że robią dobre gry), że "umią w marketing"... I to marketing niekonwencjonalny/nieszablonowy (w odróżnieniu do innych)... Tym razem może postanowili pobawić się w czarny pr (częściowo z przymusu) , bo chyba każdy wie, że nie ma nic lepszego, jeśli jest dobrze poprowadzony... No bo popatrzcie, mało jest recenzji/komentarzy/opinii pośrednich - albo wychwalanie pod niebiosa, albo hejt i oba wylewają się dosłownie zewsząd, z internetów, telewizji, radia... strach żelazko włączać... Ciężko sobie przypomnieć inny tytuł, który budziłby takie emocje...

Kolejna kwestia to, że jeśli nawet coś sp***olili, nie zdążyli faktycznie dokończyć, to oni to naprawią, bo będą chcieli, a nie jak inne bethesdy, czy inne korpomaszynki do hajsu, które trzeba do sprzątania własnego bajzlu zmuszać...

Ahoi

2020-12-16, 02:29
Cyberpunk całkiem spoko, najwięcej bugów na konsolach. Powód jest jeden i pora żeby konsolowcy pogodzili się z rzeczywistością.
Cierpicie na własne życzenie.

polakwrocek

2020-12-16, 03:31
Ta... ale to gra w czasach gdzie można sobie wszczepić pewnie i końskiego ku*asa... w porównaniu do cybernetycznego oka czy bionicznej ręki to łatwizna.
Tyle że na potrzeby rynku światowego nie ma takiej opcji dla graczy.
Ja sobie poczekam na promocję 50% ceny i 90% mniej bugów. I tak mam od ch*ja gier to pogrania.
Dopiero Wasteland 3 zainstalowałem.

agent_kosa

2020-12-16, 04:29
Jak to już nie raz było powtarzane, ta strona schodzi na psy...