18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyberpunk 2034...

Halman • 2021-01-17, 08:38

!future is now!

Ki..........._K

2021-01-17, 08:42
gruba akcja, ja bym zawrócił za typem i dał mu wpie**ol

Cz...........as

2021-01-17, 08:52
I głupi ch*j nawet nie pomyśli żeby jednak się zatrzymać, nawet po takiej akcji... Bo on musi zawrócić :roll:

Exclip

2021-01-17, 09:13
I co ten glupi tytul ma wspilnego z akcja na filmie? Glupote wrzucajacego (spamujacego)

Budrys2000

2021-01-17, 09:46
Exclip napisał/a:

I co ten glupi tytul ma wspilnego z akcja na filmie? Glupote wrzucajacego (spamujacego)



Kierowca jest punkiem, żyje w cyberświecie, a data, no cóż, logiczne.....

hdposter

2021-01-17, 09:53

Rebeliant

2021-01-17, 12:51
Czas odpalić CP77 i porobić resztę pobocznych misji.

Dla ciekawych, którzy jeszcze nie mają gry.

Gra jest zajebista! 20/10! Ocena z perspektywy PCMR z leciwą już grafiką GTX1060 6GB.

Błędów tak dużo nie ma, jestem w sumie pod wrażeniem, bo hype po premierze był ogromny.
Grając w Fallout 3 NV, DayZ:SA wszelakie FIFY/PESy czy GTA i wyścigówki przywykłem do dużej ilości błędów związanych z mechaniką bądź wywalaniem gry.
Tutaj jest o niebo lepiej, choć idealnie nie jest (wersja 1.06).
Gra potrafi się popsuć w trakcie rozgrywki i nie umożliwia strzałów z przyrządów celowniczych
Czasem modele 3D doznają dziwnego przemieszczenia w czasoprzestrzeni i część elementów jest w innym miejscu niż reszta.
Bądź klasyczne błędy występujące w wielu grach, gdzie wypoziomowanie modelu nie zadziałało i albo jest nieco pod poziomem gruntu/podłogi albo lewituje 1-2m powyżej.
Co mnie najbardziej boli, to dialogi, czasem się nakładają, w szczególności, gdy mamy krótki czas na reakcję (czas upływa, po nim nie można już dać danej odpowiedzi).

Główną fabułę przechodzi się do 40h grania, pewnie da się poniżej 30, gdyby nie wiedząc nic o grze po prostu nie robić misji pobocznych, ale tak raczej nikt nie zagrał za pierwszym razem bez informacji z zewnątrz, by tak zagrać.

NataliaW

2021-01-17, 12:55
AyCaramba napisał/a:

I głupi ch*j nawet nie pomyśli żeby jednak się zatrzymać, nawet po takiej akcji... Bo on musi zawrócić



Też pod prąd?

rrobbsoon

2021-01-17, 12:56
Za taki coś to od razu k***e do pierdla

z0...........ee

2021-01-17, 13:13
Rebeliant napisał/a:

Czas odpalić CP77 i porobić resztę pobocznych misji.
Dla ciekawych, którzy jeszcze nie mają gry.
Gra jest zajebista! 20/10! Ocena z perspektywy PCMR z leciwą już grafiką GTX1060 6GB.
Błędów tak dużo nie ma, jestem w sumie pod wrażeniem, bo hype po premierze był ogromny.
Grając w Fallout 3 NV, DayZ:SA wszelakie FIFY/PESy czy GTA i wyścigówki przywykłem do dużej ilości błędów związanych z mechaniką bądź wywalaniem gry.
Tutaj jest o niebo lepiej, choć idealnie nie jest (wersja 1.06).
Gra potrafi się popsuć w trakcie rozgrywki i nie umożliwia strzałów z przyrządów celowniczych
Czasem modele 3D doznają dziwnego przemieszczenia w czasoprzestrzeni i część elementów jest w innym miejscu niż reszta.
Bądź klasyczne błędy występujące w wielu grach, gdzie wypoziomowanie modelu nie zadziałało i albo jest nieco pod poziomem gruntu/podłogi albo lewituje 1-2m powyżej.
Co mnie najbardziej boli, to dialogi, czasem się nakładają, w szczególności, gdy mamy krótki czas na reakcję (czas upływa, po nim nie można już dać danej odpowiedzi).
Główną fabułę przechodzi się do 40h grania, pewnie da się poniżej 30, gdyby nie wiedząc nic o grze po prostu nie robić misji pobocznych, ale tak raczej nikt nie zagrał za pierwszym razem bez informacji z zewnątrz, by tak zagrać.



poboczne sa mega!!!

RmX

2021-01-17, 13:17
Rebeliant napisał/a:

Czas odpalić CP77 i porobić resztę pobocznych misji.

Grając w Fallout 3 NV, DayZ:SA wszelakie FIFY/PESy czy GTA i wyścigówki przywykłem do dużej ilości błędów związanych z mechaniką bądź wywalaniem gry.
Tutaj jest o niebo lepiej, choć idealnie nie jest (wersja 1.06).
Gra potrafi się popsuć w trakcie rozgrywki i nie umożliwia strzałów z przyrządów celowniczych
Czasem modele 3D doznają dziwnego przemieszczenia w czasoprzestrzeni i część elementów jest w innym miejscu niż reszta.
Bądź klasyczne błędy występujące w wielu grach, gdzie wypoziomowanie modelu nie zadziałało i albo jest nieco pod poziomem gruntu/podłogi albo lewituje 1-2m powyżej.



Kto grał kiedyś w Skyrima błędów w CP2077 nawet nie zauważy.

Pralpunkt

2021-01-17, 13:30
Rebeliant napisał/a:

Czas odpalić CP77 i porobić resztę pobocznych misji.
Dla ciekawych, którzy jeszcze nie mają gry.
Gra jest zajebista! 20/10! Ocena z perspektywy PCMR z leciwą już grafiką GTX1060 6GB.
Błędów tak dużo nie ma, jestem w sumie pod wrażeniem, bo hype po premierze był ogromny.
Grając w Fallout 3 NV, DayZ:SA wszelakie FIFY/PESy czy GTA i wyścigówki przywykłem do dużej ilości błędów związanych z mechaniką bądź wywalaniem gry.
Tutaj jest o niebo lepiej, choć idealnie nie jest (wersja 1.06).
Gra potrafi się popsuć w trakcie rozgrywki i nie umożliwia strzałów z przyrządów celowniczych
Czasem modele 3D doznają dziwnego przemieszczenia w czasoprzestrzeni i część elementów jest w innym miejscu niż reszta.
Bądź klasyczne błędy występujące w wielu grach, gdzie wypoziomowanie modelu nie zadziałało i albo jest nieco pod poziomem gruntu/podłogi albo lewituje 1-2m powyżej.
Co mnie najbardziej boli, to dialogi, czasem się nakładają, w szczególności, gdy mamy krótki czas na reakcję (czas upływa, po nim nie można już dać danej odpowiedzi).
Główną fabułę przechodzi się do 40h grania, pewnie da się poniżej 30, gdyby nie wiedząc nic o grze po prostu nie robić misji pobocznych, ale tak raczej nikt nie zagrał za pierwszym razem bez informacji z zewnątrz, by tak zagrać.



Że ty masz czas na granie Chłopie

Shiroo

2021-01-17, 14:06
nie jebli się, to po co wrzucać?

Rebeliant

2021-01-17, 14:44
Pralpunkt napisał/a:

Że ty masz czas na granie Chłopie



To jest moje hobby, a teraz jest lockdown, czasu na granie mam 3x tyle co rok temu. Nie każdy umiera mając swoją rodzinę. Mnie nie stać emocjonalnie i finansowo na rodzinę, zatem żyję pełnią szczęścia jak wieczny student grający w gry, słuchający głośno metalu, pijący dużo alkohol i jarający jointy, chodzący na koncerty i do knajp aby poznawać nowych ludzi i pić z nimi do zamknięcia. Umrę za kilka lat, może za 10, ale za to przez całe swe życie będę robić to co kocham. Po ch*j mi rodzina? Abym nie mógł grać i chlać? :D

z0neee napisał/a:

poboczne sa mega!!!



Są, dlatego je robię, ale głównym celem jest wyekspienie postaci i sklepanie Smashera w minutę, bo nie powiem, dał mi nieco popalić i musiałem kilkukrotnie podchodzić do tej misji. Teraz mam jeszcze lepszą katanę, kilka perków do niej, podbiję katanę jeszcze co nieco i pójdę go sklepać tak szybko, że nie zdąży wezwać przydupasów, bo za pierwszym razem combo z katany weszło na 40% HP, zatem teraz w trakcie zhakowanej optyki zjem go w całości jednym kombem z katany, zanim jeszcze zacznie strzelać, taki plan :)

Juzwa

2021-01-17, 14:48
@up
No, teraz to się nachodzisz na koncerty i do knajp po ch*ju fest.