18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćwiczenie na zaufanie

CrazyEdek • 2020-10-26, 11:07
Teraz, to nikt mu nie zaufa.


zwierzak30

2020-10-26, 11:13
Jakaś dziwna ta klasa.
Taka biała.

Salieri16000

2020-10-26, 13:09
Odnoszę wrażenie, że ten koleś tak długo czekał na tym podwyższeniu, że zasnął z nudów i jebnął jak jebnął...

bercik05

2020-10-26, 13:36
Salieri16000 napisał/a:

Odnoszę wrażenie, że ten koleś tak długo czekał na tym podwyższeniu, że zasną z nudów i jebnął jak jebną...



Zasnął, jebnął! ĄŁ, k***a, analfabetyzm wtórny!

Salieri16000

2020-10-26, 13:58
bercik05 napisał/a:

Zasnął, jebnął! ĄŁ, k***a, analfabetyzm wtórny!



Dobrze, że zwróciłeś mi uwagę, że zabrakło litery "ł" w wyrach "zasnął" i "jebnął". Brawo- piwo za spostrzegawczość!

Popraw sobie "Ął" na "Ał"... ;)

KebabRemover

2020-10-26, 14:58
ale ch*jnia dziewczynki z chłopcami na jednym wfie i nauczyciel pedofil każe mi się rzucać ku*asem do dołu na dłonie dziewczyn które będą mnie trzymac, albo odwrotnie dziewczyna skacze i sobie chłopcy pomacają niewyrosłe cycki. co za pojeby zamiast jak normalny człowiek poprzeskakiwać przez kozła czy skok w dal to zmuszają do macanek międzypłciowych w tak młodym wieku

Kakss

2020-10-26, 15:07
KebabRemover napisał/a:

ale ch*jnia dziewczynki z chłopcami na jednym wfie i nauczyciel pedofil każe mi się rzucać ku*asem do dołu na dłonie dziewczyn które będą mnie trzymac, albo odwrotnie dziewczyna skacze i sobie chłopcy pomacają niewyrosłe cycki. co za pojeby zamiast jak normalny człowiek poprzeskakiwać przez kozła czy skok w dal to zmuszają do macanek międzypłciowych w tak młodym wieku



Kim trzeba być, żeby w prostym ćwiczeniu dla dzieci doszukiwać się obmacywania? Jak to jest twoje pierwsze skojarzenie na widok dzieci to polecam się udać do specjalisty od eutanazji.

RadzioC

2020-10-26, 15:15
Jak słyszę ten język to już nie ufam.

przewodnik_elektryczny

2020-10-26, 15:20
Fejk. Słychać język holenderski a nie widać murzynów i ciapatych. Czyżby elitarna podstawówka na zamkniętym osiedlu?

Siawyxd

2020-10-26, 15:22
Nie zawiodłem się

cz...........ek

2020-10-26, 18:13
Kakss napisał/a:

Kim trzeba być, żeby w prostym ćwiczeniu dla dzieci doszukiwać się obmacywania? Jak to jest twoje pierwsze skojarzenie na widok dzieci to polecam się udać do specjalisty od eutanazji.



Księdzem?

KebabRemover

2020-10-26, 20:52
Kakss napisał/a:

Kim trzeba być, żeby w prostym ćwiczeniu dla dzieci doszukiwać się obmacywania? Jak to jest twoje pierwsze skojarzenie na widok dzieci to polecam się udać do specjalisty od eutanazji.



niby dzieci a jednak ku*asy mają i co wtedy jak koleżanka niechcący dotknie twojego ku*asa na wfie? ja poczułbym się lekko zmolestowany, dlatego ciesze sie ze w polsce od podstawówki mieliśmy wfy osobno od dziewczyn

wojtas09999

2020-10-26, 21:33
KebabRemover napisał/a:

niby dzieci a jednak ku*asy mają i co wtedy jak koleżanka niechcący dotknie twojego ku*asa na wfie? ja poczułbym się lekko zmolestowany, dlatego ciesze sie ze w polsce od podstawówki mieliśmy wfy osobno od dziewczyn