18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćwiczenia na rozciąganie

Macx83wwww • 2020-12-06, 00:12
Wataha psów i kitek



:catfacepalm:

Turcja

Rebeliant

2020-12-06, 10:39
zaszh napisał/a:

Tego nie musisz mi mówić.
W schroniskach też powinno być, że zwierzak po 6 miesiącach do uśpienia a nie trzymają latami te psy i koty w kojcach bo biedne zwierzątko.



Po 3 dniach, tyle to aż nadto aby ci rzekomi obrońcy praw zwierząt wzięli i odkupili kundla ze schroniska.

rattt

2020-12-06, 10:44
Nawet psy tureckie są tureckimi psami.

hardowski

2020-12-06, 10:59
Ktoś własnie usunął konto na sadolu... :szydera:

Czerstwy

2020-12-06, 11:13
Ten na końcu to ten kumpel na imprezie który podbiega sprzedać buta nieprzytomnemu napastnikowi gdy już bójka się zakończy

paradox2604

2020-12-06, 13:17
do autora postu gosciu nie wiem jak ty to robisz ale zaden twoj film nie chce odtworzyc sie w przegladarce firefox

35i

2020-12-06, 15:24
paradox2604 napisał/a:

do autora postu gosciu nie wiem jak ty to robisz ale zaden twoj film nie chce odtworzyc sie w przegladarce firefox



U mnie bez problemu, a też jadę na firefoxie (z przyzwyczajenia).

trytodie

2020-12-06, 17:48
Taką sk***ysyńską sforę psów, to bym normalnie wziął i nakarmił :-D

Zygmundo

2020-12-06, 17:54
Nie!!! Tylko nie kitku!
Nie mogli tak rozciągnąć eskimosa polarnego?

Herhard

2020-12-06, 19:23
Eh a mogło to być czyjeś dziecko...

chico35

2020-12-06, 20:56
Halman napisał/a:

kiedyś istniała instytucja hycla, dziś są fundacje wyciagajace od naiwnych kasę..



skąd wiesz jaka sytuacja jest w Turcji? psy tam sa bardzo dobrze traktowane i dokarmiane przez wszystkich, nie ma tam czegoś takiego jak hycel ze względu jak wyzej, te wesołe psiaki traktują to po prostu jako rozrywkę

Cezar87

2020-12-06, 22:24
Wystarczy 1 wataha wikow pobliskim lesie i tych kundli by nie bylo. odkad u nas ( w swietorzyskim) wilki sie pojawily ponad 10 lat temu problem z bezdomnymi psami sie zakonczyl. Wiadomo ze nie w miastach ale na wsiach tak.

Adae

2020-12-07, 01:17
Cezar87 napisał/a:

Wystarczy 1 wataha wikow pobliskim lesie i tych kundli by nie bylo. odkad u nas ( w swietorzyskim) wilki sie pojawily ponad 10 lat temu problem z bezdomnymi psami sie zakonczyl. Wiadomo ze nie w miastach ale na wsiach tak.



Bzdura, wszedzie, gdzie istnieja dzikie psy, wyplewily one wilki. Sa na ogol inteligentniejsze i lepiej przystosowuja sie do srodowiska. Polujac sa sprytniejsze i zjadaja wilki, ktore z natury sa mniej uparte (widza wieksze ryzyko w polowaniu).

Tutaj kot musial przyfikac do psow, bo ewidentnie nie chcialy go zjesc, a tylko zabic. Z drugiej strony, kot to syfiaste zwierze z milionem pasozytow i wirusow, wiec biologicznie nie jedzenie go ma sens.

yippe_ki_yay

2020-12-07, 02:24
Adae napisał/a:

Bzdura, wszedzie, gdzie istnieja dzikie psy, wyplewily one wilki. Sa na ogol inteligentniejsze i lepiej przystosowuja sie do srodowiska. Polujac sa sprytniejsze i zjadaja wilki, ktore z natury sa mniej uparte (widza wieksze ryzyko w polowaniu).
Tutaj kot musial przyfikac do psow, bo ewidentnie nie chcialy go zjesc, a tylko zabic. Z drugiej strony, kot to syfiaste zwierze z milionem pasozytow i wirusow, wiec biologicznie nie jedzenie go ma sens.



Weterynacz, zoofil czy tak pie**olisz bez sensu?
Dlaczego bez sensu? Nie będę tłumaczył, bo pewnie już w zanadrzu masz kopę debilnych odzywek, od których sie nie odniosę póki nie zobaczę sensownych argumentów.