18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniaczek i podmiana zegarka

Jesse.Pinkman • 2023-09-14, 17:01
Myślał, że ujdzie mu to na sucho ale nagrała go kamera.

donkapusta

2023-09-14, 19:16
Prawie jak gra w trzy kubki.

rafaloss

2023-09-14, 22:07
Iluzjonista, jak z koziej dupy trąba. W pierdlu nauczą go pewnie nowych sztuczek :lol:

Piciuzcmg

2023-09-14, 22:30
Nie no na harda z tym.... A tak poważnie co to tu kur*a robi? Nie macie lekcji do odrobienia tylko gównami się zajmujecie?

drhubson

2023-09-15, 00:23
Szkoda, że nie ma dalszej części filmu z deskoterapią :roll:

Musashi_Miyamoto

2023-09-15, 00:25
Kiedyś oglądałem dokument o szulerach w Las Vegas i tam podstawa to oprócz setek kamer to też dobre kamery slow motion a był gościu co miał tak szybki ruch że takiej kamery slow motion nawet jeszcze nie wymyślono. Jakoś mu to tam inaczej udowodnili ale no miał rękę taką że nie można było tego nagrać zresztą sam się specjalizował w tym jak działają techniki slow motion w tych kamerach i ćwiczył by mieć szybszy ruch.

kruszymordziec

2023-09-15, 03:00
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Kiedyś oglądałem dokument o szulerach w Las Vegas i tam podstawa to oprócz setek kamer to też dobre kamery slow motion a był gościu co miał tak szybki ruch że takiej kamery slow motion nawet jeszcze nie wymyślono. Jakoś mu to tam inaczej udowodnili ale no miał rękę taką że nie można było tego nagrać zresztą sam się specjalizował w tym jak działają techniki slow motion w tych kamerach i ćwiczył by mieć szybszy ruch.



To był Lucky Luke, nawet cień się spóźniał

Karboksylator

2023-09-15, 14:30
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Kiedyś oglądałem dokument o szulerach w Las Vegas i tam podstawa to oprócz setek kamer to też dobre kamery slow motion a był gościu co miał tak szybki ruch że takiej kamery slow motion nawet jeszcze nie wymyślono. Jakoś mu to tam inaczej udowodnili ale no miał rękę taką że nie można było tego nagrać zresztą sam się specjalizował w tym jak działają techniki slow motion w tych kamerach i ćwiczył by mieć szybszy ruch.



to był gość z najszybszą ręką. ja tam wolę kobitę