18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwana baba...

Anosa20 • 2021-11-10, 08:11
Ale tym razem ze wschodu


Halman

2021-11-10, 08:16
bankomat wypluł bo babsztyl chciał puścić w obieg fałszywkę... istna parda cwaniaków.... :szydera:

ra0mir

2021-11-10, 09:10
Dlatego nie ufam takim "pomocnikom bezinteresownym".

Lukalu

2021-11-10, 09:40
Typowe polaczki

janlew

2021-11-10, 10:17
Lukalu napisał/a:

Typowe polaczki


Jak przez polaczków, masz na myśli pobolszewickich hazarów ze wschodu, od jakich się niestety w Polsce roi to owszem. Jak masz na myśli Polaków, to pewnie sam jesteś z polaczków o których mówie.

djpyza

2021-11-10, 12:18
janlew napisał/a:

Jak przez polaczków, masz na myśli pobolszewickich hazarów ze wschodu, od jakich się niestety w Polsce roi to owszem. Jak masz na myśli Polaków, to pewnie sam jesteś z polaczków o których mówie.



a ty to kto p*zda z polskiego zachodu :D uważasz się za lepszego od tych ze polskiego wschodu ! parchu jeden !

janlew

2021-11-10, 16:05
djpyza napisał/a:

a ty to kto p*zda z polskiego zachodu uważasz się za lepszego od tych ze polskiego wschodu ! parchu jeden !


Pisałem o hazarach ze wschodu, nie o wschodzie Polski. Wbrew pozorom najwięcej takich w Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku. Polacy ze wschodu mi nie przeszkadzają, to że jesteście tam w większości głupi i prości, co udowadnia twój wpis, to nawet sympatyczne. W kobietach mi te cechy nie przeszkadzają, dla czego miały by w rodakach.
Nie lubie fałszywych i przebiegłych folksdojczy no i koszerniaków, co krok zdradzających i gardzących Polską, i o nich właśnie pisałem, i ich wschodnim rodowodzie. Bo przylazło to to z ruską armią na Polską ziemie.

tigerqaz

2021-11-10, 17:41
Jakby na papie nie miała szmaty, pod same ślepia, to i by zauważyła kasę na glebie.

djpyza

2021-11-10, 21:14
janlew napisał/a:

Pisałem o hazarach ze wschodu, nie o wschodzie Polski. Wbrew pozorom najwięcej takich w Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku. Polacy ze wschodu mi nie przeszkadzają, to że jesteście tam w większości głupi i prości, co udowadnia twój wpis, to nawet sympatyczne. W kobietach mi te cechy nie przeszkadzają, dla czego miały by w rodakach.
Nie lubie fałszywych i przebiegłych folksdojczy no i koszerniaków, co krok zdradzających i gardzących Polską, i o nich właśnie pisałem, i ich wschodnim rodowodzie. Bo przylazło to to z ruską armią na Polską ziemie.



nie przeczytałem o hazarach ze wschodu :D więc mój błąd a jak uważasz że ze wschodniej polski ludzie są mniej inteligentni niż ty to i tak kij ci w srakę :D właśnie takim myśleniem takie cioty jak ty pokazują jacy to są innnnteligentniiiiii xd a tak poważnie sram na ciebie :D jechać z takimi zacofańcami jak ty pewnie jesteś sprzedajną niemiecka resztę se dokącz sam. zmien avatar bo na to nie zasługujesz serdelku.

mentosnsc

2021-11-12, 05:45
Lukalu napisał/a:

Typowe polaczki



A ty ch*jku co, masz kompleks polaczka?

mazga50

2021-11-13, 23:18
Lukalu napisał/a:

Typowe polaczki



Ale to u was. Ruskie bukwy na tym banerze widzisz?