18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Custer vs Bin Laden

mi...........80 • 2015-08-06, 23:45
Co mają wspólnego generał Custer i Osama Bin Laden?


Obydwaj nie widzieli kiedy i skąd lecą tomahawki...

bosslolkowy

2015-08-07, 10:31
Śmieszne, ale Bin Ladena załatwił zespół Navy Seals, a nie tomahawki ;)

JackRussell

2015-08-07, 10:50
bosslolkowy napisał/a:

Śmieszne, ale Bin Ladena załatwił zespół Navy Seals, a nie tomahawki ;)


Tomahawk - rodzaj siekierki bojowej z drobnym obuchem i długim drzewcem. Najczęściej był obosieczny, czasami jedna strona ostrzona w szpic. Używany przez Indian północnoamerykańskich jako broń obuchowo-sieczna lub broń miotana. Pierwotnie miał kamienny toporek, później, po przybyciu Europejczyków, stosowano żelazo.

Słowo zapożyczone od Indian używających języka algonkin weszło do języka angielskiego w XVII w.

Czasami używano tomahawków krótkich, z jednym szpicem. Służyły one do rzucania. ;-)

rumcajs7893

2015-08-07, 11:30
@up tomahawk to w amerykanskiej armii rakieta naprowadzana chyba termicznie ;)

bosslolkowy

2015-08-07, 13:48
@up - o, k***a...więc te wszystkie teorie spiskowe to prawda!

Tak na serio to nikomu nie wierzę, wszyscy wiedzą, że wcześniej USA ładowało kasę w Bin Ladena, a jego rodzina robiła interesy w USA. Nie wiadomo czy faktycznie zmarł. To co wiem opiera się na książkach, które pisali operatorzy SEAL'ów

mi...........80

2015-08-07, 14:52
@up Wg mnie zginął, ale o wiele wcześniej niż to przedstawiono, cała ta akcja z komandosami to taki sukces Obamy miał być. Przez jakiś moment nawet mówiono że zginął podczas bombardowania czegoś tam (chyba jakichś gór, czy wioski), Sprawę wyciszono i "zabili" go wtedy kiedy miał zginąć.

Co do kawału, nie trza się napinać, faktycznie chodzi o grę słów z tomahawkiem, co za różnica jak było naprawdę, ma być śmiesznie.

KOLABORACJONISTA

2015-08-08, 00:37
@up Wg mnie bin Laden nigdy nie istniał, jego zdjęcia i przemówienia to maskirówka i fotoszop; zniszczone WTC to sprawka tajnych technologii broni orbitalnej - stalowe podpory zostały stopione przez skoncentrowane wysokoenergetyczne promieniowanie mikrofalowe pochodzące z satelitów, które oficjalnie są satelitami meteorologicznymi. Żadnych samolotów nigdy nie było, dodane zostały w postprodukcji, bo przecież tylu ludzi było w NY a tylko kilka słabej jakości materiałów filmowych jest dostępnych. Podobnie z tym mitycznym samolotem, który podobno uderzył w Pentagon a istnieje tylko kilka klatek rzekomego wydarzenia. A w czasie wojny w Afganistanie ci Talibowie to byli aktorzy, przebierańcy i prowokatorzy z CIA. Wszystko pasuje.

A kawał naprawdę udany, serio, aż się obśmiechłem, heheszki, kraby wymiękają :lol:

mi...........80

2015-08-08, 10:02
@KOLABORACJONISTA Nie lubię, i nie mam zamiaru dyskutować z ludźmi którzy uważają każdą t.zw. "teorię spiskową" za lewacki bełkot.