18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudownych rodziców mam...

Flodzia • 2024-04-12, 13:29
WETHERBY, WIELKA BRYTANIA – STYCZEŃ 2017 Charlotte i Attila Szakacs spodziweali się dziecka. Z powodu translokacji chromosomów ich córka urodziła się ze słabo rozwiniętym mózgiem i wąskimi drogami oddechowymi. Lekarze próbowali uratować jej życie operacją, podczas której niestety zmarła.

Zrozpaczeni rodzice nie chcieli się z tym pogodzić i spędzali czas ze zwłokami swojej nowonarodzonej córki, jakby ta żyła. Tulili ją, zabierali na spacery do parku i pozwalali „spać” w przygotowanym dla niej łóżku. Spędzili z nią łącznie 16 dni, zanim została pochowana.









https://www.thesun.co.uk/living/2756669/heartbreaking-photos-show-how-a-mum-spent-16-days-with-her-dead-baby-girl-and-even-took-her-tragic-daughter-for-walks-in-a-pram/

Bul_od_bytu

2024-04-15, 03:20
Trochę poj***ne, ale każdy radzi sobie z taką sytuacją na swój sposób. W końcu to ich dziecko i nawet jeśli nie żyje to ten fakt nie odbiera rodzicom prawa do bycia z nim chociaż jeszcze przez chwilę.
Mam wśród znajomych parę, której zdarzyło się trzykrotne poronienie i naprawdę mocno to ich przetestowało jako małżeństwo, ludzi, rodziców. W końcu się doczekali dwójki dzieciaków, ale przez to wszystko postarzeli się dodatkowo o 10 lat

T3RMINATOR

2024-04-18, 09:43
Kurła rodzina nekrofili


KUBA-SKA

2024-04-25, 13:12
Poj***ni Anglicy i że dopuścili do takiej żeczy nie mogę w to uwierzyć ciało rozkłada się po pierwszych 15 godzinach ciekawe jak oni wytrzymali 16 dni z roskładającymi się zwłokami noworodka