18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudowne uzdrowienie...

Mr.Drwalu • 2017-08-19, 21:00


Pewnego żebraka... :szydera:

~Velture

2017-08-19, 21:04
Tydzień temu miałem rozkminę czy tego fejka wrzucić na sadola... Uznałem, że IQ ludzi jest większe niż 70 to nie wrzucałem bo każdy by się skapował, że to srank :amused:

Mr.Drwalu

2017-08-19, 21:09
@up

No nie wiem co teraz na ten ból dupy odpisać ale spróbuje... tysiące pseudo materiałów przedostaję się na główną a Ciebie boli temat, który mogłeś wrzucić parę dni temu. Ledwo wczoraj na Liveleak się ukazał, a Ty już go widziałeś jakiś czas temu. Cholera, Ty to masz internety opanowane w jednym palcu. :roll:

~Conscribo

2017-08-19, 21:15
Mr.Drwalu napisał/a:

@up

No nie wiem co teraz na ten ból dupy odpisać ale spróbuje... tysiące pseudo materiałów przedostaję się na główną a Ciebie boli temat, który mogłeś wrzucić parę dni temu. Ledwo wczoraj na Liveleak się ukazał, a Ty już go widziałeś parę dni temu. Cholera, Ty to masz internety opanowane w jednym palcu. :roll:
Obrazek



k***a wyprzedziłeś mnie z odpowiedzią :emo: która miała brzmieć tak:

'w tym fejka widzisz oczywistego i coś o IQ piszesz a TU trzeba Ci było linki wysyłać mimo, że sprawa tak samo klarowna'

Sabbastian

2017-08-19, 22:33
Ale zobaczcie jaka ta chińska medycyna ludowa jest skuteczna.

CiemnosciHetman

2017-08-19, 23:18
aż musze wylać swój ból dupy tutaj.

Jakiś czas temu na parkingu podszedł do mnie gościu, coś tam pie**oli że on bezdomny, właśnie stracił pracę a ma 2kę chłopaków na utrzymaniu, olałem go i wsiadłem do samochodu. Rozpakowywałem sobie jakieś tam rzeczy, ale tak mnie uderzyło, no gościu nie wyglądał na chlejusa, to dam mu piątaka - no ale nie za darmo. Pozbierałem z fury śmieci, podszedłem do niego i dałem mu je i od razu piątaka, żeby poszedł wyrzucić (myślę że chyba dobry zarobek), a on stoi dalej w miejscu, z moimi śmieciami w ręku. No ale dalej siedzę w furze, bo rozpakowuje fanty, włączam gps itp, chwile to zajmuje, no ale po czasie odjeżdżam. Patrzę w lusterku na tego typa, a sk***iel - jak tylko odjechałem - wyrzucił wszystko na ziemię i sobie poszedł. Pomyślałem, że wrócę i powiem, że jak tego nie pozbiera to zabiorę mu piątaka i rozjebie mordę, ale z drugiej strony szkoda czasu i przez tego fajfusa już żaden żul, tudzież ktoś podający się za włóczęgę nie otrzyma ode mnie pomocy. j***ć żuli i bezdomnych - zasłużyli sobie.

Dziękuję za uwagę.

mazga50

2017-08-20, 01:52
Babka z chińskiego ZUSu na pewno.
P.S. Wiem, że fejk...

Organista

2017-08-20, 06:11
W taki sam sposób działa większość "fundacji" :/

~Velture

2017-08-20, 08:31
Mr.Drwalu napisał/a:

@up

Ledwo wczoraj na Liveleak się ukazał, a Ty już go widziałeś jakiś czas temu. Cholera, Ty to masz internety opanowane w jednym palcu. :roll:
Obrazek


Nie używam liveleak'a misiu :*

W............R.

2017-08-20, 09:18
Ostatnio wymyśliłem taką metodę. Jak mnie jakiś żebrak pod sklepem albo gdzieś prosi o pieniądze, to mu mówię, że dam mu 100 złotych, jeśli cały dzień uczciwie przepracuje u mnie w ogródku, sprzątając okolice domu i tak dalej.

Ciągle czekam na pierwszego chętnego :-)

Maxi96

2017-08-20, 09:30
Velture napisał/a:


Nie używam liveleak'a misiu :*



Zostałeś wyjaśniony przez dwóch modów, ja na twoim miejscu nie odpisywał bym już zachowując resztki godności.

robert357

2017-08-20, 10:58
Velture napisał/a:


Nie używam liveleak'a misiu :*



Wiemy, twoim źródłem jest 9gag.

PhantomMask

2017-08-20, 12:22
No i się czepili sadistikowego Janusza byznesu :lol: