18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cry of Fear: Straszne Momenty

Hekko • 2012-06-23, 16:59
Czyli niejaki Kamil Steinbach VS Cry of fear



(polecam oglądać od 1:20)

MrWicked

2012-06-23, 23:42
Na ogół niby ułożony i grzeczny chłopak, a proszę jak klnie podczas gier. Da się? Da się!

Proximate

2012-06-24, 00:16
Jestem ciekaw czym on napie**ala w 3:50..

Kriski

2012-06-24, 00:18
h*jko napisał/a:



Kamil Steinbach było napisane specjalnie, z racji pogardy do jego osoby, a nazwisko zostało zmienione i zapożyczone przeze mnie ze słynnej przeróbki wykonanej przez dallas studios.



Ciekawe jakbyś zareagował, gdyby ktoś przekręcił Twoje nazwisko.

nemiroff

2012-06-24, 00:43
Współczucia dla tych wszystkich debili, którzy obejrzeli całe i postawili piwo.

Ozzyknf

2012-06-24, 00:44
Ale się spedalił

KiecolPB

2012-06-24, 00:47
Mnie ten pedał tak wk***ia że subskrybuje go tylko żeby dawać mu - przy filmach. Już widzę miny ludzi jak widzą debila gadającego do kamery xD

Magnic

2012-06-24, 00:59
Widziałem to na YT. Jedyny dobry momenty to pierwsza scena potem dno. Subskrybuje gościa od kilku lat i te kilka lat temu był znacznie lepszy i mnie wk***iający. Teraz zrobiła się z niego hipsterowska emo ciota.

gomez1308

2012-06-24, 01:12
SQT napisał/a:

Hmm zdaje się że był jakiś Amerykanin który nagrywał swoje gameplaye i tak samo mordę wydzierał. Oczywiście polski burak musiał skopiować od niego pomysł.



I do tego jak juz kopiuje to mógłby to robić dobrze. Tego Amerykanina sam gdzies wiedziałem i nie twierdze że nie udaje, ale jesli tak to robi to nieporównywalnie lepiej.

Shock

2012-06-24, 01:15


co wy tam k***a wiecie ;D

Drakhesh

2012-06-24, 02:17
Świetnie, jeszcze tego brakowało na Sadisticu - polskiej podróby Szweda grającego w horrory i wrzucającego filmiki o tym na YT (chodzi mi o PewDiePie).

Suq-Madiq

2012-06-24, 02:18
w 3:08 albo sie osmarkal, albo oplul sobie gorna warge :D

a tak z innej beki, to grajac w taka gre, samemu, po ciemku mozna sie troche obesrac ;D

Kodii

2012-06-24, 04:41
Polscy gameplayowcy/letsplayowcy są tak żałośni, że aż szkoda ich oglądać (są wyjątki, lecz w nikłych ilościach). Wszystkie te gry, filmiki, pomysły już gdzieś w necie są zrobione, ale przez zagranicznych youtuberów.
Polecam porównać sobie kanał PewDiePie i tego tutaj. Gra w grę kopiuje, ale napisz takiemu, że kopiuje to Ci pociśnie a później zbanuje.

kamilscheicht

2012-06-24, 05:05
Kodii napisał/a:

Polscy gameplayowcy/letsplayowcy są tak żałośni, że aż szkoda ich oglądać (są wyjątki, lecz w nikłych ilościach). Wszystkie te gry, filmiki, pomysły już gdzieś w necie są zrobione, ale przez zagranicznych youtuberów.
Polecam porównać sobie kanał PewDiePie i tego tutaj. Gra w grę kopiuje, ale napisz takiemu, że kopiuje to Ci pociśnie a później zbanuje.



Hej, zarejestrowałem się tutaj, zeby odpowiedziec. Do nagrywania horrorów zachęcił mnie mój znajomy, który pokazał mi gre Penumbra i śmiał się z moich reakcji. To dlatego zacząłem nagrywać horrory. PewDiePie to mistrz horrorów na YouTube - racja 100%, jednak moje reakcje są prawdziwe, żadne aktorzenie. Troszkę boli mnie to, że w tagach jest tekst "steinbach", bo koleś nie okłamujmy się - jest prymitywem. Kto się ze mnie nie zgadza, niech zobaczy sobie jego inne filmy na kanale YouTube, które ociekają żałością. Tak czy siak dziwie się, że moja słaba kompilacja z Cry of Fear znalazła się na takim serwisie jak Sadistic. Jeśli Wam się podoba to na prawdę jestem zaskoczony.

PioTq3K

2012-06-24, 06:44
Sztajnbach zachowuje sie jak baba ... lepiej mu szło jak robił poradniki jak ustawić skrót na pulpicie.