18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cristiano Ronaldo w przebraniu

maksymilian45 • 2015-01-29, 22:17
Cristiano trolluje na ulicach Madrytu :mrgreen:


Spoko gościu a wszystkim hejterom piłka w odbyt.

Qerty12

2015-01-30, 00:33
haha w ciągu 5 sekund nagle 50 osób wokół niego z telefonami XD

szwarceneger

2015-01-30, 00:36
Toż to boski ronaldo !!!! ta c*pka :-)

maksymilian45

2015-01-30, 00:57
szwarceneger napisał/a:

Toż to boski ronaldo !!!! ta c*pka :-)



Twój wiek jest wprost proporcjonalny do twojego IQ.

mike700v

2015-01-30, 01:25
Do wszystkich obrońców i wielbicieli Ronaldo, Messiego czy tam innych gwiazdorów: Zawodnika powinno oceniać się po grze i ewentualnie po zachowaniu na BOISKU. Piłkarz ma grać a nie rozdawać prezenty... Oczywiście może oddać cały majątek dla biednych ale niech się z tym nie obnosi. Wy tam pie**olicie że Ronaldo porozdawał xxx, a tak na serio mógł rozdać 1000 razy tyle. Może jakiś byle chłopaczek z ekstraklasy całe swoje zarobki oddaje na bidul i gra lepiej niż ronaldo tylko ma słabe nazwisko? Gówno wiecie, a media nasrały wam w głowach. Podobnie jest z grą: tylu nowych, dobrych graczy, a Ronaldo bierze praktycznie każdego wolnego, albo Messi (którego byłem fanem) ostatnio miał jakieś kontuzje a i tak go wpuszczali chociaż grał jak ciota. O ich "wartości" to już nie wspomnę... Możecie sobie lubić kogo chcecie, ale proszę nie wciskajcie na siłę info z mediów. Ciekawe kto z was jest takim przyjacielem Ronaldo i chodzi z nim na piwo że tak się o nim wypowiadacie.

emdoka3

2015-01-30, 01:36
mike700v napisał/a:

...


Napie**oliłeś linijek, a i tak nic to, k***a, nie wnosi do tematu...
pie**olony nieudolny hejter, szczekaczka, narzekaczka.

Policeman

2015-01-30, 01:45
Ciekawe jest to, że ludzie od zawsze tasują się tą bitwą Messi vs Ronaldo, ludzie ogólnie podziwiają talent Ronaldo, ale mają go za płaczliwego Buca, kiedy to Messi jest w ich przekonaniu fajnym gościem. Nie interesuje się piłką, ale niestety w pracy ciągle o tym słyszę. Messi tak naprawdę jest małym chamkiem, takim właśnie bucem, gościem bez zasad. Dużo pie**oli o zdrowiu dzieci, a potem reklamuje Pepsi czy Lays chipsy, mówi o szacunku, a pluje na kibiców innej drużyny i kopie z całej siły w nich piłkę, prywatne rozmowy "fuck you", pomoc komuś? Dam mu koszulkę z podpisem. Z tego co się orientuje to Ronaldo jest zaangażowany w ch*j akcji i cały czas po szpitalach jeździ, był taki moment, że trenerzy mu to zarzucali, wydaje niejawnie mnóstwo pieniędzy na pomoc ludziom. Nie słyszałem, by Messi tak szczerze był w coś takiego zaangażowany. Zresztą ktoś mi pokazywał filmik z Ronaldo taki amatorski, gdzie jakiś dzieciak krzyczy, że go nie przepuścili, a Ronaldo się zawrócił i wziął dzieciaka na barana i poszedł z nim na trening. Ogólnie gość jest przezajebisty i mam mnóstwo szacunku do kogoś, kto szanuje swoich fanów i nie uważa siebie za lepszego tylko z tego powodu, że kopie piłkę o jakieś 500% lepiej od innych piłkarzy.

A o do fundacji Messiego, własnie tak się robi jak ma się wyj***ne: zakłada się fundacje swojego nazwiska, ludzie wpłacają kasę - sam nie musi nic dokładać, a w dodatku ktoś inny zarządza i robi wszystko, tak, że Messi nawet nie wie co się dzieje.

mike700v

2015-01-30, 01:45
emdoka3 napisał/a:


Napie**oliłeś linijek, a i tak nic to, k***a, nie wnosi do tematu...
pie**olony nieudolny hejter, szczekaczka, narzekaczka.



Zapomniałem że tu trzeba kogoś jechać ostro i koniecznie z wulgaryzmem bo inaczej nici z kariery. :idzwch*j:

A i chciałbym się dowiedzieć kogo "hejtuje" :lodowka:

Kaluza999

2015-01-30, 08:10
0:29, i wszystko jasne.

ejoda81

2015-01-30, 10:01
Ale szczyl piłkę mu wybił hehehehe 0:28

ishidar

2015-01-30, 14:12
Ibra i tak lepszy od krystyny. Szkoda, że właśnie Krystyna jest taką marką, bo Ibra bardzo zasługuje na złotą piłkę, ale on coś ma do fify z tego co wiem i do ligi hiszpańskiej w dodatku, to nawet go na początkowej liście wyborów złotej piłki nie ma. Biznes się kręci dalej ;/.

kajtula

2015-01-30, 14:31
@mike700v

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że piłkarz ma być maszyną która tylko i wyłącznie żyje piłką i tym co się dzieje na boisku. Jakakolwiek inicjatywa czy to odwiedzenie chorych dzieciaków w szpitalu, przelanie pieniędzy na fundację lub operację dziecka czy zwyczajne pokopanie piłki z młodym, jest nie w porządku i nie przystoi piłkarzowi.
Piłkarza faktycznie powinno się oceniać po tym co robi na boisku ale tylko i wyłącznie pod względem piłkarskim, piłkarz to też człowiek i jeżeli robi takie akcje to jak największy props dla niego.
Fakt, że w dzisiejszych czasach takie akcje są robione głównie aby ocieplić wizerunek danej osoby. Jednak nie wszystkie i to się ceni.

Lysylysy123

2015-01-30, 15:54
A młody pewnie kibic Atletico...

ellsworth

2015-01-30, 17:01
Ptoon napisał/a:

jeżeli dzieciak nie jest podstawiony to chwała mu za to, jeżeli jest to ch*j mu w dupę


Podłączyli wam internet w konfesjonale?

Samudaripen

2015-01-30, 19:45
O k***a :D Jak ściągnął maskę i perukę to tak jakby magnes, dokładnie w sześć sekund pojawiła się jakąś Azjatka ze smartfonem, a po następnych pięciu sekundach było już ze 30 ludzi :D Ja pie**ole, taki człowiek nigdy nie będzie biedny, nawet jak wszystko przejebie i zostanie bezdomnym, to może stanąć na rynku i poodbijać piłkę, by po chwili mieć już na obiad :szczerbaty:

CichaWoda

2015-01-30, 21:46
ta jedna pani miała orgazm