18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Crash Bandicoot

iOskar • 2014-06-23, 01:53
Kto nie pamięta ten gimb 8-) Stary dobry Crash!


Heavenzz

2014-06-23, 12:40
crash i pro evo soccer 2 ogień

methos23

2014-06-23, 12:49
Pamiętam jak wygrałem konsolę PSOne z Crashem Team Racing w konkursie mirindy. To była radość...


Majozen

2014-06-23, 13:31
Trudno nie pamiętać tej zajebistej gry ;) Jednak piwka nie dam z wiadomych przyczyn

Swka

2014-06-23, 13:37
Mam tą Epicką Grę na emulatorze androida, tak samo jak Spyro!

Niestety nie posiadam PS1 :( Aż łezka mi się w oku pojawiła jak sobie przypomnę te wspaniałe czasy z dzieciństwa, gdzie gry tak nie uzależniały i zabawa na podwórku/polu była zawsze na pierwszym miejscu, a gierki niezłym urozmaiceniem!

Tak, k***a... wzruszyłem się, a ten który miał takie wspomnienia i bedzie chciał udawać wielce twardego ch*jka niech siedzi cicho. :ok:

mYOUsick

2014-06-23, 13:53
jaki ten koleś ma wk***iający głos, nie da się słuchać

DomPas

2014-06-23, 13:59
Grałem we wszystkie części. 1-3 najlepsza. Wyścigi spoko, Crash Bash też niczego sobie z kumplami całe dnie siedzieliśmy przed konsolą (wtedy to jakieś 2-3h dziennie + reszta na dworze),a czemu? Bo rodzice więcej siedziec nie pozwalali przed konsolą a na dworze i tak było zawsze co robic. I to byly k***a czasy.

Oldschool1995

2014-06-23, 14:30
Ja to mam do dzisiaj, mam 3 części, tak jak PS1

grałem jakoś od 1 do 4 klasy podstawówki

Rob=t

2014-06-23, 15:00
Pierwsza gra w jaką grałem na psx-a ;)

Nemayu

2014-06-23, 17:23
Nie ma przypadkiem punktu w regulaminie, że za teksty "kto nie pamięta ten gimb" ostrzeżenie+kasowanie posta?
nowynick, może ci się wydawać dziwne, ale są ludzie którzy w wieku 20-100 lat nadal grają w gry i te popularniejsze raczej kojarzą.
Cała ta dyskusja jest jakaś jałowa. Jeśli ktoś jest starszy to dla mnie jedynie przykre. Więcej przeżył, ale mniej czasu mu zostało.
W każdym takim temacie powinien być koment: Haha, j***ne staruchy całe życie przede mną, a wy się szykujcie do trumny. Czy coś w ten deseń może w końcu byłby spokój.
Uwaga, zaczynam!
j***ne, stare capy do spania. Młodzi górą. Nie pamiętam i dlatego jestem lepszy od was. Całe życie przede mną! :amused:

PS: Zapomniałem, że mam 104 lata. Wybaczcie.
Kto nie widział filmu "Zazdrość" ten gimbus. Haha :facepalm:
Cytat:

Objaśnienie dla gimbów: Zazdrość – polski film niemy z 1922 roku. Film nie zachował się do naszych czasów. Alternatywne tytuły: Tragedia pensjonarki i Tragedia zhańbionej.


PhantomMask

2014-06-23, 17:55
Fajne czasy, jak się u kumpla siedziało do późna i na pleju napie**alało :mrgreen:

lemo1029

2014-06-23, 18:02
Wiem wiem, zaraz będzie lawina nienawiści, ale...

Czy ja k***A trafiłem na strone gryonline czy na SADOLA?
No k***a!

Poza tym gra fajna

jabba

2014-06-23, 18:08
a któryś bardziej zaznajomiony w tematyce emulacji ?,bo wszedł bym w dłuższą dyskusje tez mam kilka emulatorów ale planuje sobie zbudować mame arcade maschine,może ktoś z was ma i podpowie na priv gdzie części zdobyć w Pl....

The_Generat

2014-06-23, 18:57
teraz jest o tyle pieknie , ze wszystkie te gierki dzialaja na emulatorach, mozna grac na kompach, tabletach i telefonach a ze wzgledu na mozliwosci konfiguracji shaderow, ustawien graficznych itp wyglada to lepiej niz w oryginale, ikaruga z dreamcasta emulowana jest lepsza od wznowienia, crash to wiadomo... best of the best of the best - cytujac klasyka z mib

teken

2014-06-23, 19:08
Gier tego typu brakuje mi na PS3. Strasznie mało jest takich platformówek ;/