18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćpunka wyrzuca swoje dziecko z 6 piętra

T3RMINATOR • 2021-01-03, 11:55


Opis z translatora: kobieta próbowała popełnić samobójstwo ze swoją 2-letnią córką wyrzucając ją z szóstego piętra w Gulsha-e-Maymar Karachi, kobieta jest uzależniona od narkotyków, oboje zostali przeniesieni do szpitala, gdzie są zgłoszeni jako stabilni

Rebeliant

2021-01-03, 12:01
Raduje mnie eliminacja jej genów z populacji. Oby tylko było to jej jedyne dziecko, bo inaczej trzeba będzie powtórzyć zabieg.

T3RMINATOR

2021-01-03, 12:02
Halman napisał/a:

narkotyki są dla mądrych ludzi...



Wręcz odwrotnie. Mądrzy ludzie nie tykają narkotyków.

Halman

2021-01-03, 12:02
T3RMINATOR napisał/a:

Wręcz odwrotnie. Mądrzy ludzie nie tykają narkotyków.



to był sarkazm

Rebeliant

2021-01-03, 12:04
Halman napisał/a:

to był sarkazm



To czemu usunąłeś post?

Halman

2021-01-03, 12:20
Rebeliant napisał/a:

To czemu usunąłeś post?


bo 90% dzieci i tak by tego nie ogarnęło

Rebeliant

2021-01-03, 12:36
Halman napisał/a:

bo 90% dzieci i tak by tego nie ogarnęło



Słaba wymówka. Wyczuwam zupełnie inny powód.

Czerstwy

2021-01-03, 13:48
Halman napisał/a:

bo 90% dzieci i tak by tego nie ogarnęło



Ale Ty jesteś k***a żałosny typie :v Musze sobie przygotowywać popcorn na ten codzienny pokaz żenady i niedorzeczności. Zwyczajnie sie obsrałeś, że zaczną Cie linczować, więc dorabiasz do tego głębszy sens i tłumaczysz sie, że to zbyt inteligentny żart dla większościużytkowników. Potknąłeś sie o własną noge lądujac ryjem w gównie, otarłeś się szybko licząc, że nikt nie zauważył i tłumaczysz tym co się śmieją, że to taki rodzaj zabawy. Komentuje za każdym razem Twoje zachowanie gdy tylko przypominasz o swojej głupocie otwierając jape, ale brakuje mi już sił i wpadam w konsternacje czy na prawde jesteś taki niedoj***ny czy tylko stworzyłeś taką postać by trollować i dawać innym ucieche.

plastic

2021-01-03, 18:19
strachliwe c**y znowu licytują się wzajemnie na to kto z nich jest czystszy? nie ćpacie, bo się boicie. "zapaliłem jointa ale zle sie czułem" xD
weźcie te wszystie albumy muzyczne, o ile jakieś macie, i spalcie je. tak samo literaturę i wszystko inne, co ma wartość, bo ludzie któzy to stworzyli, byli w h*j naćpani. - bill hicks.


eloguma

2021-01-03, 23:39
Pamiętam jak w szkole straszyli nas, że zaczyna się od lekkich narkotyków a później z biegiem czasu przechodzi się na te twarde i po prawie 10 latach od tych gadek ludzie którzy palili tygodniami a później miesiącami i nawet latami faktycznie zaczęli wpie**alać jakieś piguły i wciągać grubszy towar a o tym, że ludzie mają dziury w bani i nie mogą skleić dwóch zdań już nie wspomnę.

Zcarg

2021-01-04, 07:35
eloguma napisał/a:

Pamiętam jak w szkole straszyli nas, że zaczyna się od lekkich narkotyków a później z biegiem czasu przechodzi się na te twarde i po prawie 10 latach od tych gadek ludzie którzy palili tygodniami a później miesiącami i nawet latami faktycznie zaczęli wpie**alać jakieś piguły i wciągać grubszy towar a o tym, że ludzie mają dziury w bani i nie mogą skleić dwóch zdań już nie wspomnę.



To ich decyzja a to mit dawno obalony browar do spirytusu też nie prowadzi kwestia człowieka a zioło niema tu nic do rzeczy pewnie jakieś gówniane dopalacze czy ciężki syf i tyle

Danoniero

2021-01-04, 21:20
T3RMINATOR napisał/a:

Wręcz odwrotnie. Mądrzy ludzie nie tykają narkotyków.



Powiedz to wszystkim biznesmenom z klasy średniej