18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćpanie nocą - warszawka. Fajna pani prosi się o wpierdol.

maderfakermen • 2019-12-13, 12:14
Ja bym nie wytrzymał. Dziewczyny pijcie tylko szampana. Bo będziecie wyglądać jak ta chora zdzira:


incu

2019-12-13, 12:18
ale poryte k***isko

wilkoala

2019-12-13, 12:22
Będziesz zostaniesz zniszczony!!!
Konfiskuje ten tekst.

poligon6

2019-12-13, 12:28
Mógł ja wyr*chać miałby spokój.

silwerbalk

2019-12-13, 12:35
Nie wiem jak wy ale za te j***nia mnie i że klepie mój samochód oraz że zabije moje dzieci...... To bym jej wyj***ł łokcia na łeb i odholował gdzieś na pas zieleni..... Nie mam czasu na pie**olenie się z podczłowiekiem i ich zwidami a tak to wszyscy stoimy w korku przez tego walenia :roll: ...... Ale nie ch*j lepiej czekać te 15min na pały i się użerać z ćpunem....

dyhayne

2019-12-13, 12:39
Wielki ch*j z tego nagrania wynika, no może poza tym że policja do tego typu zgłoszeń się nie pali, inna sprawa jeśli był by to inwalida na wózku w parku :roll:

dżonyłojlker

2019-12-13, 12:41
poligon6 napisał/a:

Mógł ja wyr*chać miałby spokój.



Widać że dziewczyna chciała tylko komuś opie**olić kiełbachę, a że miała gardziel zdezynfekowaną alkoholem, to wcale bym się nie obawiał syfa. Gość to skończona ciota, wcale się nie dziwię że chciała mu naj***ć sęków.

Wiewór

2019-12-13, 12:43
Gratuluję polskiej policji szybkiej reakcji. Zawsze możemy na was liczyć.

Sajlenthill

2019-12-13, 12:44
patitati napisał/a:

Widać że dziewczyna chciała tylko komuś opie**olić kiełbachę, a że miała gardziel zdezynfekowaną alkoholem, to wcale bym się nie obawiał syfa. Gość to skończona ciota, wcale się nie dziwię że chciała mu naj***ć sęków.



To, że ty byś pchal w byle dziurę to już zostaw dla siebie.

Kreciol51

2019-12-13, 13:00
"Wypie**alaj od K#rwy" XDDD
Coś jej się poj***ło z tyłu głowy. XD
A tak serio powinien ją zglebować na ziemię, ręce skrępować, by się patuska nie rzucała i czekać na policję..
Tylko od tego czekania chłop mógłby umrzeć :roll:

McQurwa

2019-12-13, 13:03
jakaś nowa sorta dopalaczy krąży po W-wie

otomin

2019-12-13, 13:14
silwerbalk napisał/a:

Nie wiem jak wy ale za te j***nia mnie i że klepie mój samochód oraz że zabije moje dzieci...... To bym jej wyj***ł łokcia na łeb i odholował gdzieś na pas zieleni..... Nie mam czasu na pie**olenie się z podczłowiekiem i ich zwidami a tak to wszyscy stoimy w korku przez tego walenia ...... Ale nie ch*j lepiej czekać te 15min na pały i się użerać z ćpunem....



Takie bajki najbardziej bawią. Typiare z łokcia i jeszcze naj***ną. Dobre bajki masz. Wystarczylo by ją ściągnąć z tej ulicy i położyć ją na trawie, ewentualnie delikatnie wykręcić łapy ale nie napie**alac bo można zabić. Ale ty to musisz być wojownikiem w takich akcjach . Wpadasz na typa, raz dwa trzy, pach pach o po typie a ty lecisz dalej.

:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

bakus1233

2019-12-13, 13:20
Gdyby to był jakiś facet, to dostałby pewnie po ryju i tyle. Kobiety nie uderzysz, bo zaraz cię zniszczą. Facet z kamerką świetnie się zachował. Na chłodno nagrywał dowód i czekał na przyjazd policji. Cóż więcej można zrobić w tej sytuacji ;)
Mam nadzieję, że ta kobieta nie ma dzieci.

silwerbalk

2019-12-13, 13:27
otomin napisał/a:

Takie bajki najbardziej bawią. Typiare z łokcia i jeszcze naj***ną. Dobre bajki masz. Wystarczylo by ją ściągnąć z tej ulicy i położyć ją na trawie, ewentualnie delikatnie wykręcić łapy ale nie napie**alac bo można zabić. Ale ty to musisz być wojownikiem w takich akcjach . Wpadasz na typa, raz dwa trzy, pach pach o po typie a ty lecisz dalej.



Acha czyli ty byś czekał aż zaćpana syfiara wpie**oli ci kose i byś za nią łaził albo byś się z nią szarpał..... Próbowałeś kiedyś położyć typa po amfie..... Życze powodzenia typ jest jak j***ny robocop ma wyj***ne na twoje wykręcanie rąk a tylko go wk***iasz.... Jedyne co go położy to jebnięcie w nos z całej k***y a nawet to nie koniecznie i nie nie jestem ulicznym wojownikiem ale też nie jestem piwniczakiem co nie wychodzi z piwnicy od urodzenia bo matka się wstydzi pokazać to co zmajstrowała z sąsiadem......

:roll: