18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cóż za poświecenie...

Halman • 2020-05-21, 06:23

nienawiść do cyklistów mocno zakodowana :mrgreen:

35i

2020-05-21, 06:46
Wietnamska wersja typowego kierowcy beemki, też nie wrzucał kierunku. Jeżeli przeżył, to oczywiście będzie pretensja do kierowcy samochodu, jak mógł nie przewidzieć, że on będzie skręcał.

IOI

2020-05-21, 08:04
35i napisał/a:

Wietnamska wersja typowego kierowcy beemki, też nie wrzucał kierunku. Jeżeli przeżył, to oczywiście będzie pretensja do kierowcy samochodu, jak mógł nie przewidzieć, że on będzie skręcał.



wylumacz mi prosze co 'wrzucenie kierunku' by zmienilo w tej sytuacji?

PękniętySłoik

2020-05-21, 09:51
IOI napisał/a:

wylumacz mi prosze co 'wrzucenie kierunku' by zmienilo w tej sytuacji?



Nic nie ma. Poprostu kolega tez gardzi pedalami majacymi sie za tak wysmienitych kierowcow, ze nie musza nawet kierunkow wrzucac. A pozniej lekki deszczyk i albo p*zde wycinaja z samochodu albo jedzie skrajnym prawym grzecznie jak mistrz prostej jedzie 60km/h.
Pamietajcie dzieci ze dobry kierowca to nie ten co zapiedala 240km'/h po prostej, tylko ten co wie co zrobia inni zanim oni sami sie tego dowiedza.

dżonyłojlker

2020-05-21, 12:58
Wygląda jak gówniak z plecaczkiem, więc piwko dla kierowcy pickupa musi być :piwo:

35i

2020-05-21, 17:31
IOI napisał/a:

wylumacz mi prosze co 'wrzucenie kierunku' by zmienilo w tej sytuacji?



Nie chce mi się z Tobą gadać. :ja_pie**ole:

ProVVe

2020-05-21, 18:41
Może teraz smarkacz nauczy się wystawiać łapę jak skręca, ale mam nadzieję, że poszedł do piachu na samym dnia tego rowu

ellsworth

2020-05-21, 21:19
35i napisał/a:

Wietnamska wersja typowego kierowcy beemki, też nie wrzucał kierunku. Jeżeli przeżył, to oczywiście będzie pretensja do kierowcy samochodu, jak mógł nie przewidzieć, że on będzie skręcał.



A co za różnica, czy "wrzucił" czy nie wrzucił? Kierunkowskaz to tylko niezobowiązujący wyraz zamiaru wykonania jakiegoś manewru. Nic więcej. Natomiast nie bez powodu NA SKRZYŻOWANIACH SIĘ NIE WYPRZEDZA!

35i

2020-05-23, 15:51
ellsworth napisał/a:

A co za różnica, czy "wrzucił" czy nie wrzucił? Kierunkowskaz to tylko niezobowiązujący wyraz zamiaru wykonania jakiegoś manewru. Nic więcej. Natomiast nie bez powodu !



Następny miszcz. Gdzie Ty tu widzisz skrzyżowanie? Ja nie widzę z powodu braku jakiegokolwiek oznakowania. "Kierunkowskaz to tylko niezobowiązujący wyraz zamiaru wykonania jakiegoś manewru. Nic więcej." Jesteś pedalarzem? :homer: