18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Covid w Czechach

~_Yarko_ • 2020-10-19, 23:15
Wprowadzili nowe obostrzenia.


alucard321

2020-10-20, 09:24
daniel1040 napisał/a:

UWAGA COVIDIANIE!
Nowe rozporządzenie ministra mówi aby zaopatrzyć się w czepaczki ze smigiełkiem - odganiają ode wirusa powodując pozytywne fale protonowe.
Lemingi do helikpoterów!



Zostałeś idiotą z własnej woli, czy taki się urodziłeś?

Hollow_Man

2020-10-20, 09:42
a na końcu dyrektor puka się po głowie jakich ma poj***nych uczniów w szkole. Pewnie się założył z wicedyrektorem podczas prób, ze jak by im kazał poloneza tańczyć tyłem ze względu na pandemie to się zgodzą, wicedyrektor, no co ty aż tak głupi nie są, dyrektor- zakład , wicedyrektor - zakład. a finał widać na filmiku

daniel1040

2020-10-20, 09:45
alucard321 napisał/a:

Zostałeś idiotą z własnej woli, czy taki się urodziłeś?



Jak byłem mały to powiesili mnie koło kaloryfera zamiast do inkubatora.

A tak serio to kija z dupy wyciągnij bo humor jest teraz najbardziej potrzebny, masz poczytaj jaka ta koronka straszna -> https://pastelink.net/1z94s
I nie zesraj się z tą swoją powagą, pogromca usmiechów dzieci, niszczyciel dobrej zabawy się znalazł.

Cichyx

2020-10-20, 09:54
daniel1040 napisał/a:

Jak byłem mały to powiesili mnie koło kaloryfera zamiast do inkubatora.
A tak serio to kija z dupy wyciągnij bo humor jest teraz najbardziej potrzebny, masz poczytaj jaka ta koronka straszna ->
I nie zesraj się z tą swoją powagą, pogromca usmiechów dzieci, niszczyciel dobrej zabawy się znalazł.



Tak z czystej ciekawości, czemu zakładasz że cały świat kłamie na temat covid? Czemu uważasz że twoje źródła są prawdziwe, a te przedstawiane przez rządy całego świata już nie? Nie sugeruje że nie masz racji, ale też nie mówię że ją masz. Jestem bardzo tego ciekaw.

Cz...........as

2020-10-20, 10:11
JaTylkonaChwile napisał/a:

no to czekam na tych k***a covidebili, ktorzy zaczna szczekac, ze to jest normalne... bo jesli rzad tak kazal to trzeba sie dostosowac
czekam na pajacow twierdzacych, ze trzeba tak sie zachowywac bo to dla naszego dobra i wogole jeszcze powinni miec maseczki i najlepiej przylbice rownoczesnie... cmon dawajcie



Jak narazie to tylko ty tu szczekasz.

xXx5226

2020-10-20, 10:24
Cichyx napisał/a:

Tak z czystej ciekawości, czemu zakładasz że cały świat kłamie na temat covid? Czemu uważasz że twoje źródła są prawdziwe, a te przedstawiane przez rządy całego świata już nie? Nie sugeruje że nie masz racji, ale też nie mówię że ją masz. Jestem bardzo tego ciekaw.



Oj cwaniaczku, jak wyjdziesz z szafy to zobaczysz dlaczego daniel1040 i inni władzy nie wierzą . A jak się boisz tego strasznego wirusa to sprawdź sobie gdzie się podziały inne choroby wywołane innymi wirusami, kto zarabia na wpisanie akt zgony coronavirus. I dowiedz się też dlaczego takie pajace jak Mariusz Domarecki , nie są to prawdziwe dane tego aktorzyny, odstawiają takie szopki. Jeszcze się zorientuj jak trudno dostać się teraz do szpitala jak NIE MASZ wirusa celebryty. Miłej zabawy.

AyCaramba napisał/a:

Jak narazie to tylko ty tu szczekasz.



Nie żeby coś, ale skoro jego komentarz aż tak Cię zabolał to jesteś drugim "szczekającym" osobnikiem. Przykro mi, takie są fakty.

daniel1040

2020-10-20, 10:36
Cichyx napisał/a:

Tak z czystej ciekawości, czemu zakładasz że cały świat kłamie na temat covid? Czemu uważasz że twoje źródła są prawdziwe, a te przedstawiane przez rządy całego świata już nie? Nie sugeruje że nie masz racji, ale też nie mówię że ją masz. Jestem bardzo tego ciekaw.



Już mówię, nie twierdzę że cały swiat kłamie, za to jestem pewien że nie mówią nam całej prawdy. Jak poszukasz w moich postach to dowiesz się że mam małą firme diagnostyczną co za tym idzie wykształcenie biologiczno-diagnostyczne. Sam byłem ofiarą korono paranoi jeszcze w styczniu kiedy była o tym prawie że cisza ale to tylko dlatego że dochodziły do mnie szczątkowe informacje. Wirusy sa bardzo prostym "żyjątkiem" (bo nie żyją) i ich działanie jest proste do przewidzenia jak i obliczenia skutków epidemii czy pandemii - nie mówię tutaj o leczeniu bo to inna bajka tylko o działaniu wirusa.
Od tak połowy marca pojawiły się nieścisłości (nie wymienam w kolejności bo tak dobrej pamięci nie mam) a to ktoś wysłał papaje do testów i wyszło pozytywnie, a to ktoś się nie zgłosił na testy i dostał wynik pozytywny i nawet ja miałem koronkę w 2 na 5 testów więc szukałem co tu sie do jasnej ciasnej dzieje. No i tak dotarliśmy do patentów na leczenie CV-19 w 2018r, okazało się że metoda badania powoduje tyle fałszywych pozytywów że szok (sam twórca tej metody zaznaczył że nie ma być używana do celów diagnostycznych), politycy z różnych części świata chorowali i po 3-5 dniach zdrowieli (a jak wiadomo wirusa nie da się od tak wykurzyć i trzeba sowje na kwarantannie wysiedzieć) a gdy wiozłem dziecko do szpitala bo ręke złamał to dali mi do podpisania dokument "przyjęcie pacjęta z CV-19", maseczki które (poza tymi z filtrami p3) nawet na opakowaniu mają napisane że nie dają żadnej ochrony przed wirusem i do tego dochodzą wszystkie te rzeczy co są w tym linku https://pastelink.net/1z94s co dałem też wyżej a trylogii pisać tutaj nie będe. Koronawirusy są i będą, Ludzi umiera tyle samo co umierało (statystyki są dostepne w sieci) Moim celem nie jest powiedzieć "wy debile koronki nie ma" tylko pokazać że szykuje się coś wielkiego bo robią nas w ciula jak tylko chcą - powoływanie do woja, ćwiczenia wojskowe ewakuacji ludności bez udziału ludności. Szczerze to chciałbym sie mylić, już wole tą kornkę .

Cichyx

2020-10-20, 10:42
xXx5226 napisał/a:

Oj cwaniaczku, jak wyjdziesz z szafy to zobaczysz dlaczego daniel1040 i inni władzy nie wierzą . A jak się boisz tego strasznego wirusa to sprawdź sobie gdzie się podziały inne choroby wywołane innymi wirusami, kto zarabia na wpisanie akt zgony coronavirus. I dowiedz się też dlaczego takie pajace jak Mariusz Domarecki , nie są to prawdziwe dane tego aktorzyny, odstawiają takie szopki. Jeszcze się zorientuj jak trudno dostać się teraz do szpitala jak NIE MASZ wirusa celebryty. Miłej zabawy.
Nie żeby coś, ale skoro jego komentarz aż tak Cię zabolał to jesteś drugim "szczekającym" osobnikiem. Przykro mi, takie są fakty.



Widzisz, staram się być bezstronny, a od razu zakładasz że w coś wierzę lub nie. To że rząd zarabia na naszej niewiedzy, to nic nowego, ale czy to powód by nie wierzyć w istnienie owego wirusa, nagle cały świat miałby kłamać?Dla mnie to przesada. Pracuje z ludźmi, widzę się z setkami ludzi dziennie i wiem że jest to wszystko wyolbrzymiane przez media, przynajmniej do takiego wniosku dochodzę.
Co do szpitali, wiem jak trudno zwłaszcza w obecnej sytuacji gdzie znajdujemy się w tz. "Czerwonej strefie"

Cz...........as

2020-10-20, 10:50
xXx5226 napisał/a:

Nie żeby coś, ale skoro jego komentarz aż tak Cię zabolał to jesteś drugim "szczekającym" osobnikiem. Przykro mi, takie są fakty.



Jak widać na faktach to ty się nie znasz zbytnio.

daniel1040

2020-10-20, 11:00
JUż więcej spamić nie będe ale dodam fragment chyba dość aktualnej książki - polecam całość

Jeden młody diabeł zapytał starego: Jak ci się udało zaprowadzić do piekła aż tyle dusz? Stary diabeł odpowiedział : Wzbudziłem w nich strach! Odpowiedział młody:
Super robota ! A czego się bali ? Wojen ? Głodu ? Odpowiedział stary: Nie, bali się choroby!
Na to młody: czy to znaczy, że nie zachorowali ? Nie umarli ? Nie było dla ratunku ?
Stary odpowiedział: ależ nie,... zachorowali, umarli, a ratunek był. Młody diabeł zdziwiony odpowiedział: to w takim razie nie rozumiem ???
Stary odpowiedział:
Wiesz oni wierzyli, że jedyną rzeczą, którą muszą zatrzymać każdym kosztem przy sobie jest ich życie. Przestali się przytulać, witać ze sobą. Oddalili się od siebie. Zrezygnowali ze wszystkich kontaktów społecznych i z wszystkiego co było ludzkie! Później skończyły im się pieniądze, stracili pracę, ale to był ich wybór, bo bali się o swoje życie, dlatego zrezygnowali z pracy nie mając nawet chleba. Wierzyli ślepo we wszystko, to co słyszeli i czytali w gazetach. Zrezygnowali z wolności, nie wychodzili z własnych domów dosłownie nigdzie. Przestali odwiedzać rodzinę i przyjaciół. Świat zamienił się w taki obóz koncentracyjny bez przymuszania ich do niewoli. Zaakceptowali wszystko !!!
Tylko dlatego, by przeżyć chociaż jeszcze jeden mizerny dzień.... I tak żyjąc, umierali każdego dnia !!! I właśnie w taki oto sposób było mi bardzo łatwo zabrać ich mizerne dusze do piekła .....
C.S. Lewis - "Listy starego diabła do młodego '' książka z 1941

JaTylkonaChwile

2020-10-20, 11:38
Cichyx napisał/a:

Chciałeś zabłysnąć? Jeśli nie masz nic sensownego do dodania, to po ch*j się odzywasz, chciałeś być mądry, a wyszedł idiota.
Filmik przedstawia naukę tańca tradycyjnego w Czechach, nie pytaj jakiego, bo nie odpowiem, ale jeśli poszukasz, to znajdziesz więcej informacji.



tak... na koncu tego tanca jeden z partnerow kuca i przerzuca druga osoba nad soba tak by ta mocno uderzyla o ziemie, nastepnie zakladana jest dzwignia lub duszenie....

MrMasyl

2020-10-20, 11:44
JaTylkonaChwile napisał/a:

no to czekam na tych k***a covidebili, ktorzy zaczna szczekac, ze to jest normalne... bo jesli rzad tak kazal to trzeba sie dostosowac
czekam na pajacow twierdzacych, ze trzeba tak sie zachowywac bo to dla naszego dobra i wogole jeszcze powinni miec maseczki i najlepiej przylbice rownoczesnie... cmon dawajcie



Jesteś idiotą

voytek1112

2020-10-20, 12:05
JaTylkonaChwile napisał/a:

no to czekam na tych k***a covidebili, ktorzy zaczna szczekac, ze to jest normalne... bo jesli rzad tak kazal to trzeba sie dostosowac
czekam na pajacow twierdzacych, ze trzeba tak sie zachowywac bo to dla naszego dobra i wogole jeszcze powinni miec maseczki i najlepiej przylbice rownoczesnie... cmon dawajcie


A ja doczekakem sie devila ktory mysli ze jakas zabawa na oczepinach to efekt wprowadzenia obostrzen

Bantol

2020-10-20, 15:05
lewackie sp***olenie nabiera mocy

marinis

2020-10-20, 15:52
Wy naprawdę uważacie, ze oni tańczą w taki sposób, czyli tyłem z powodu COVID? Jesteście aż tak tępi? :D

Strach się bać, bo większość komentarzy jest jakby napisanych na serio.