18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Covid

mariusz3pl • 2021-11-20, 13:19
Zamieszki w Holandii w związku z lockdownem.






W pl policje by zlinczowano a w parlamencie UE powstała by narracja dyktatury i reżimu władzy.

yesan

2021-11-24, 20:54
No i sp***olina umysłowa próbuje dalej wysrywać swoje teorie!
Rozumiem, że masz ochotę na własnego ojca - nie mnie oceniać

;-)

Dzisiaj napisał/a:

Skad bierzesz swoje numerki? Ze strony finansowanej przez fundacje melindy i billa?



A zaraz potem:

Dzisiaj napisał/a:

Nie wierzysz? Sprawdz OFICJALNE strony rzadowe



Czyli Pan sp***olina Umysłowa Numer 2 najpierw krytykuje używanie oficjalnych danych (bo nie pasują) a zaraz potem sam je poleca (bo w konkretnym wycinku nagle pasują). Hahhahaha. I to wciąż NIE przytaczając konkretów - bo pewnie by się masa w główce przegrzała.

Serio, jak to jest mieć gówno zamiast funkcjonującego mózgu?
Czy przejmujesz te teorie łykając spermę Brauna (jak to twierdził kolejny idol - Krul Popie**oleńców, Mikke)?

:roll:

Dzisiaj

2021-11-28, 14:30
yesan napisał/a:

No i sp***olina umysłowa próbuje dalej wysrywać swoje teorie!
Rozumiem, że masz ochotę na własnego ojca - nie mnie oceniać

A zaraz potem:
Czyli Pan sp***olina Umysłowa Numer 2 najpierw krytykuje używanie oficjalnych danych (bo nie pasują) a zaraz potem sam je poleca (bo w konkretnym wycinku nagle pasują). Hahhahaha. I to wciąż NIE przytaczając konkretów - bo pewnie by się masa w główce przegrzała.
Serio, jak to jest mieć gówno zamiast funkcjonującego mózgu?
Czy przejmujesz te teorie łykając spermę Brauna (jak to twierdził kolejny idol - Krul Popie**oleńców, Mikke)?



jaki czop :D

ja ci podalem dane ze stron rzadowych OFICJALNE (choc i tak zaklamane) a ty mi jakies wyniki google i dane zaczerpniete z jakies stronki finansowanej przez gatesow? :D nie widzisz roznicy? :homer: