18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Counter-Strike 1.6 never dead

James_Bong • 2013-03-23, 23:35
Coś dla fanów gry która jest i będzie czymś więcej niż tylko grą :ok:

Hejt fanów BF'a, Cod'a i tym podobnych nieunikniony i wskazany :lodowka:

zanderek94

2013-03-24, 10:18
@Ver0

Nie mam kabanosa ani kalkulatora a gram w cs'a . Za niego piwo zawsze leci

endione

2013-03-24, 10:26


to lepsze, bo moje! material piecioletni...

sp0on

2013-03-24, 10:32
W CSa jest więcej serwerów, jak w wszystkich bfach i innych strzelankach graczy, może i jest graficznie słaby, ale grywalnością i ilością graczy żaden cod czy bf mu nie dorówna, za 5 lat mało kto będzie grał w bf3, a w csa 1.6 dalej będą grały tysiące ludzi o ile valve go nie dobije, a po ostatnim updejcie prawie im się to udało, widac za słabo cs-go sie sprzedaje

Fatum93

2013-03-24, 10:56
CS jest jak Tibia czyli zj***ne gówno. Zero realizmu, fizyki i grafiki, rozumiem że gra już jest starsza no ale k***a po co w to grać jak można nak***iać w lepsze gierki. BF CoD MOHWF, Ghost Recon czy American Army 3, to są k***a gry. Moim zdaniem ludzie którzy mówią że w/w gry są do dupy to tylko dlatego że mają ch*jowe kompy na których tylko ruszy CS.

Dotychczas

2013-03-24, 10:59
juz myslalem to znowu nudny trolling mc klocucha czy h*j wie kogo. a tu granie mile. btw slicznie sie napinacie

metalizer

2013-03-24, 11:15
Co jest Gajs ?
co jest Get_right ku**a ?

Ranger

2013-03-24, 11:19
Cytat:

Żadna broń oprócz pięćdziesiątki ( Baretta 50, TAC-50 ) nie jest w stanie przebić 5 cm ściany -.-



Się k***a balistyk odezwał... Pocisk 7,62 mm NATO bez problemu pokonuje taką ścianę(jeszcze zależy z czego jest ona zrobiona) z tym, że szansa na trafienie celu jest o wiele niższa aniżeli podczas strzelania do odsłoniętego celu. No, ale z pociskiem .50 BMG jest podobnie tyle, że prawdopodobieństwo jest wyższe.

Cytat:

Dobry CoD to było United Offensive jeśli mówimy o multi.



A tutaj się zgadzam w pełnej rozciągłości... United Offensive wciągnęło mnie w multi na w ch*j czasu, co nie zdarza się wielu grom. A ten tytuł to niemalże ideał - broń była bardzo dobrze wyważona, były mapy na których znajdowały się pojazdy(np. Foy czy Ponyri), a przede wszystkim w necie panował świetny klimat. Niewielu tam było napinaczy, trolli i cheaterów. Poza tym gra wyciskała siódme poty z q3 engine wprowadzając nawet oskryptowane zniszczenia - na mapie foy zawsze w pierwszej kolejności rozwalałem wieżę kościoła ;)
Niestety z czasem gra zaczęła tracić na popularności i trzeba było znaleźć coś innego. Do dnia dzisiejszego przy żadnej grze nie bawiłem się aż tak dobrze, jak przy COD:UO...

A fenomenu Countera nigdy nie rozumiałem(aczkolwiek nie neguję jego fanów), bo jeśli jakaś gra doprowadza do tego, że gra się na pamięć to wkrótce pojawia się rutyna i nuda. A w CSie zapamiętuje się wszystko - sposoby poruszania się po mapie, a także sylwetki graczy na poszczególnych odległościach, więc headshoty lecą masowo(szczególnie, że w grze praktycznie nie istnieje ''recoil'').
Poza tym na serwerze jest mnóstwo hejterów, dzieciaków, a cziterów jest prawie tyle samo, co zwykłych graczy...

bins24

2013-03-24, 11:20
Grałem dosyć sporo w 1.6, jakiś czas temu kupiłem CS:GO i muszę powiedzieć, że jest całkiem okay. Jest to 1.6 z odświeżoną grafiką, jednocześnie zachowując tą prostotę z 1.6. Jak ktoś by chciał pyknąć (narazie lamie) to mój steam - bins95

LUKUNKU

2013-03-24, 11:45
małe pytanie: skoro CS to gówno to dlaczego przez prawie 10 lat był grany na największych turniejach (oprócz w3 i starcrafta)? to właśnie tam były największe pieniądze i największe firmy to sponsorowały.
i tak przy okazji to twórcy GO chyba nie do końca rozumieli fenomen 1.6 :)

pacyfista

2013-03-24, 11:50
Cytat:

Tylko COD i BF forever!!!!!!!!!!! CS ssie!!! Łączcie się fani coda i be efa!



Chciałem potrolować, przyszły prawdziwe głąby i nikt nie zauważył, że sobie żartowałem :cry:

błazen

2013-03-24, 12:04
iceman_ napisał/a:

generalnie konter w ligach a konter ffa to dwa inne światy i jak cymbał jeden z drugim mówi, że 1.6 ssie, bo w GO jest lepsza grafika to właściwie nigdy nie grał w tą grę

1.6 jest lepszy od GO/source'a głównie przez mapy które wymuszały ciekawe taktyki, ale także netcode dzięki któremu nie było w tej grze przypadkowych trafień, a hitboxy nie były sp***olone

takie może trochę śmieszne, ale żeby jako tako cisnąć w kontera na turniejach to trzeba było mieć łeb



Masz całkowitą rację. Ja bym powiedział, że CS GO jest po prostu więcej strzelania i więcej łażenia. Ktos kiedys powiedział, ze seria COD zniszczyła sieciowe FPS... i miał rację bo teraz kazda gra FPS po częsci wzoruje sie na czyms co ma największe branie - czyli COD. CS GO to wciąż CS ale taki jakby łatwiejszy i wypruty z tego co dawało największą frajdę. Zabijanie jest łatwiejsze i wymaga mniej myslenia.

Ranger napisał/a:


(szczególnie, że w grze praktycznie nie istnieje ''recoil'')



(szczególnie, że w grze praktycznie nie istnieje ''recoil'')

nie istnieje ''recoil''

aha...

A zawsze myslałem, że odrzut broni to znak rozpoznawczy cs, gdzie trzeba strzelać seriami albo 1 nabojem aby kogos trafic - w przeciwienstwie do reszty sieciowek, gdzie tylko idziesz i prujesz caly magazynek. A wygrywa ten kto trafi wiecej kul albo ma mocniejsza broń.

krecik

2013-03-24, 12:09

czaspogardy

2013-03-24, 12:27
CS był dobry za dzieciaka ale teraz jest po prostu nudny. CoD się skończył na 4. Tylko BF cały czas trzyma zajebisty poziom, choć wg. mnie BF:BC2 jest najlepszą grą z serii, nie BF3.

bananowysoczek

2013-03-24, 12:27
Same akcje szwedów niemców... gdzie akcje Polaków ja sie pytam ?! Gdzie akcja Neo która przeszła do histori podczas WCG 2010 ? Akcje Luq'q z awp ? Jak już chcecie przedstawić fenomen tej gry , to złóżcie z akcji naprawdę zatrzymujących akcje serca...

ScrappyCoco

2013-03-24, 12:34
"jest i będzie czymś więcej niż tylko grą"?? A niby k***a czym?