18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś wyleciało temu tiru

józekdeluxe • 2017-04-21, 09:18
Ale pasek w tdi-ku to be, bo zatruwa atmosferę i trzeba zapie**alać po odszkodowanie


janlew

2017-04-21, 09:49
"pasek w tdi-ku" jest ch*jnią, ale bynajmniej nie dla tego że nie jest eko. Bardziej dla tego że:
- pocił ci się z dupska na fotel stary gruby niemiec
- potem zafajdało ci do z trzech turasów
- a dopiero potem trafił po 3 dzwonach do Polski.
...przy czym wspiera to Niemiecką gospodarkę, bo szkopy mając tu pewny rynek zbytu, mogą robić jeszcze więcej aut, a przedewszystkim części zamiennych. Dbają zresztą o ten rynek wydając tu polskojęzyczne gazety motoryzacyjne, gdzie łżą na potęgę o niezawodności wieśwagenów.

józekdeluxe

2017-04-21, 10:02
janlew napisał/a:

"pasek w tdi-ku" jest ch*jnią, ale bynajmniej nie dla tego że nie jest eko. Bardziej dla tego że:
- pocił ci się z dupska na fotel stary gruby niemiec
- potem zafajdało ci do z trzech turasów
- a dopiero potem trafił po 3 dzwonach do Polski.
...przy czym wspiera to Niemiecką gospodarkę, bo szkopy mając tu pewny rynek zbytu, mogą robić jeszcze więcej aut, a przedewszystkim części zamiennych. Dbają zresztą o ten rynek wydając tu polskojęzyczne gazety motoryzacyjne, gdzie łżą na potęgę o niezawodności wieśwagenów.



Akurat nie do tego piję. Chodzi mi o wielomilionowe kary i odszkodowania dla koncernu VAG z tytułu nieprawidłowej emisji spalin. Te pieniądze trafiły/trafią tylko dla Amerykanów. Europa nawet tej kasy nie powącha.

kacciq

2017-04-21, 10:42
Rodząca ciężarówka, tego jeszcze nie było. Przeciął ktoś pępowinę? :D

dziaad

2017-04-21, 11:28
j***ć Euro 4!

Szczam_na_Zakrystii

2017-04-21, 12:14
józekdeluxe napisał/a:



Akurat nie do tego piję. Chodzi mi o wielomilionowe kary i odszkodowania dla koncernu VAG z tytułu nieprawidłowej emisji spalin. Te pieniądze trafiły/trafią tylko dla Amerykanów. Europa nawet tej kasy nie powącha.



Ale tu nie chodzi o jakąś ekologię! Chłopie! USA ma wyj***ne na to, ale kasa musi się zgadzać, a że USA trochę w dupie jest obecnie w tym temacie to znaleźli sposób aby trochę kasiorki sobie uszczknąć.

Henboh

2017-04-21, 13:45
Szajba_Man napisał/a:



Ale tu nie chodzi o jakąś ekologię! Chłopie! USA ma wyj***ne na to, ale kasa musi się zgadzać, a że USA trochę w dupie jest obecnie w tym temacie to znaleźli sposób aby trochę kasiorki sobie uszczknąć.



Tu chodzi o ekologię (a przynajmniej, także o nią, pewnie na 2 albo 3 miejscu w kolejności, ale jednak). Bo jest różnica, między kilkoma pojazdami (bo to nie są seryjne produkowane potwory) kopcącym jak 20 innych, ale raz na kilka weekendów (bo na co dzień, nawet jeśli się porusza po drogach, to nie z takim obciążeniem) i to przez kilkadziesiąt minut, a setkami tysięcy (do nawet kilkunastu milionów) VW, emitującymi nawet niech to będzie ~10% więcej, robiącymi pewnie średnio ~500 km tygodniowo.

To jak porównywać emisje Tico i WRC.

hellbwoi

2017-04-21, 13:47
Dusza uleciała temu autu.

qwerq221

2017-04-21, 20:39
jak to kur wa możliwe? co tam do ch*ja 1 śrubą był przymocowany ten silnik? ;D

HalfGod

2017-04-21, 21:47
To jest poj***ne. Drogie paliwo, smog, globalne ocieplenie, a te h*jki takie bezsensowne wyścigi robią dla frajdy. Wszyscy mają przymknąć kurki, ale nie oni.

Synisterrr

2017-04-22, 00:52
To filtr czastek stałych nie wytrzymał zaufajcie mi jestem znafcą ;)

SirMajkel

2017-04-22, 17:47
tia.. w Europie sramy się w jakieś normy emisji, żeby ratować planetę a usa jedna ciężarówka niweczy ten plan jednym swoim przejazdem.