18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Coś wspólnego

Profx5015 • 2018-01-23, 15:01
Kawał po angielsku, bo inaczej traci trochę sens i zajumany od belgijskiej blondyny, Laury Laune, trzeba przyznać, ma poczucie humoru :-)

"What do sneakers and Jews have in common? They’re more common in 39 than 45"

ToPrzeciezJa

2018-01-24, 22:31
Zjacer napisał/a:



A ja przez całą podstawówkę i gimnazjum nie miałem, bo mieszkałem we wsi, w której nauczycielowi angielskiego płacili tyle, że każdy wolał sp***olić za granicę (co nie zmienia faktu, żę nauczyłem się go na własną rękę).

Więc murzyński ch*j Ci w dupę za gwiazdorzenie.


Jakie k***a gwiazdorzenie jak zwracam uwagę, że miałem inaczej? Ale z tego co widzę, to każdy przypadek inny.

_Myszcz_

2018-01-24, 22:56
Na zachodzie Polski - byl niemiecki w podstawowce. Ja miauem od 4 do 8 klasy 'szwabski' - przydalo misie to bardzo potem. W LO juz miauem i szwabski i angielski.

Tak czy siak uwazam, ze w Polsce powinno sie mowic po polsku i ten filmik powinien zostac przetlumaczony, chociazby przez Ivone!

Piotru70

2018-01-25, 00:02
Cara_Al_Sol napisał/a:

Znowu ból dupy typów, co nie nauczyli się podstaw angielskiego?



Raczej ból dupy tych którzy się nauczyli anglika a reszta ma w dupie ten język, ten język nawet nie jest najpowszechniejszy na świecie, jest dopiero na trzeci miejscu po Chińskim i Hiszpańskim. Robienie z Angielskiego jakiejś podstawy cywilizowanego świata bo USA... jest trochę popie**oleniem mózgowym.

indianer6666

2018-01-25, 01:35
_Myszcz_ napisał/a:

misie


_Myszcz_ napisał/a:

miauem



_Myszcz_ napisał/a:

Tak czy siak uwazam, ze w Polsce powinno sie mowic po polsku i ten filmik powinien zostac przetlumaczony, chociazby przez Ivone!



heh, chciałem napisać coś zabawnego ale chyba nie ma potrzeby, nie? :)

BoliCiebieDupa

2018-01-25, 03:56
UP
Też miałem taki zamiar ... widzisz jakieś filmik czy może za dużo spaliłem ?

gomcek

2018-01-25, 06:37
Nie kazdy ogarnia, ze wiek użytkownika internetu nie kończy się na 30tce. Sa tu też 60+ latkowie, którzy mieli do wyboru naukę każdego języka pod warunkiem, ze był to rosyjski. Nie wiem czemu się dziwię. Większość z was dostaje jeszcze kieszonkowe i nie jest pewna czy życie po 20tce to nie mit..

PS. Wydaje mi się że spokojnie można ten żart przetłumaczyć z zachowaniem sensu.

dashadow

2018-01-25, 07:14
ch*jowe, ale rozumiem że musiałeś się pochwalić że znasz angielski :)

żmij

2018-01-25, 07:38
bleblebator1 napisał/a:


A pamiętasz stan wojenny? Bo ja tak. Jak szedłem do ósmej klasy podstawówki to jaruzelskiego na prezydenta wybierali, pamiętam jak dziś, oglądałem w telewizji. Przeszedł większością trzech głosów.
I od piątej klasy podstawówki uczyłem się ruskiego, od siódmej niemieckiego



Moja data urodzenia podana w profilu jest prawdziwa. Pamiętam czołgi, które jechały przez moje miasto. Były z Opola, miały wymalowanego żubra na wieżyczkach.
Uczyłem się od czwartej klasy rosyjskiego, angielski zaczął się chyba faktycznie jakoś później. Niemieckiego w szkołach nie było, na Śląsku nie było wolno.
Byłem pełnoletni, jak Jaruzel został prezydentem.

awatarjaremy

2018-01-25, 11:20
retromaniek napisał/a:

- Co mają trampki i żydzi wspólnego?
- w 39 (rozmiarze i roku) były (byli) powszechniejsi niż w 45 (rozmiarze i roku).


doskonały przykład translacji, milordzie

proponowana lokalizacja:

- co łączyło żydów i trampki?
- wiecej ich było w '39 niż w '45




nie ma za co

makabrax

2018-01-25, 14:24
gomcek napisał/a:

Nie kazdy ogarnia, ze wiek użytkownika internetu nie kończy się na 30tce. Sa tu też 60+ latkowie, którzy mieli do wyboru naukę każdego języka pod warunkiem, ze był to rosyjski. Nie wiem czemu się dziwię. Większość z was dostaje jeszcze kieszonkowe i nie jest pewna czy życie po 20tce to nie mit..

PS. Wydaje mi się że spokojnie można ten żart przetłumaczyć z zachowaniem sensu.



bo rzeczywiście wiek jest jakimkolwiek wyznacznikiem otępiałości językowej... jak ktoś ma chęci to i w wieku 80lat się nauczy nowego języka, ale w sumie lepiej pie**olić "tu jezd polzga i muwimy po polzgu", siedząc nad familiadą i pie**olić jak to kiedyś było lepiej bo każdy umiał rosyjski i mu nic nie było więcej do szczęścia potrzebne...

goldroger1234

2018-01-25, 18:57
Gharotief
psia mac na tym polega wolnosc ze jak ktos chce sie nauczyc innego jezyka to to zrobi jak ktos nie chce to nie ale nazywanie to patologia jest smieszne .......

natking

2018-02-03, 21:20
@makabrax pie**olisz. Z wiekiem spadają możliwości nauki nowych języków. Poza tym starsze roczniki nie miały styczności w życiu codzienny z angielskim tak, jak my dzisiaj.

do...........ka

2018-02-05, 20:51
Prawdziwą patologią jest krytykowanie kogoś za brak znajomości konkretnego języka.
Świetnie, że potraficie się dogadać po angielsku :->
W większości przypadków pewnie nauczyliście się go nie tylko ze szkoły, ale z gier i internetu, a nie z własnej inicjatywy pt. "bo wypada, bo w dzisiejszych czasach to wstyd".
Jakim prawem porównujecie swoją sytuację do kogoś pozbawionego (w waszym wieku) tych możliwości?
Nie Wasz, k***a, interes.
Poza tym, nie widzieliście czołgu.

A żart dobry. Piwo.