18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cos w tym jest

Ja...........ro • 2012-06-15, 10:24

Niestety, tak to wygląda. Morfiny tak łatwo w domku nie zrobimy więc mozna to kontrolowac i sprzedawać. Z ziołem gorzej.

mik777pl

2012-06-15, 10:44
to Ty nie wiesz że natura jest nielegalna i zakazana?

as...........at

2012-06-15, 11:23
I gdzie jest ten cosinus ?

Pierre d'Ollony

2012-06-15, 11:32
@mik777pl, a co to za różnica czy narkotyk jest naturalny czy nie? Przecież to nie znaczy, że od razu jest lepszy i nie ryje ci łba i innych organów... grzyby halucynogenne są naturalne, a są przecież niesamowicie toksyczne, DMT jest naturalne (to jest to co m.in. indianie używali żeby np. wyjść . z ciała), ba, nawet alkohol, który tak hejtują niektorzy palacze trawy można uzyskać też przez naturalny proces fermentacji.

he...........01

2012-06-15, 18:07
up@ no co Ty :) To alkohol można zrobić?

Ja...........ro

2012-06-15, 18:43
Sam nie palę - acz paliłem między 1-2 klasą LO przez cale wakacje, dzień w dzień i doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie. Paliłem, wiem co to, z czym się to je i jak działa i po prostu mnie to nie kręci. Było to prawie 10 lat temu... Dlatego uważam, że mogę się wypowiadać na ten temat bez hipokryzji - nie jestem za pełną legalizacją, acz za dekryminalizacją jak najbardziej. Tak, jak każdy może sobie zebrać jabłka z drzewa, zalać wodą z cukrem i po miesiącu się sponiewierać jak świnia swoim własnym jabolem (którego notabene 1/4 się odda rodzinie 1 1/4 sprzeda co mniej lubianym znajomym/kolegom z pracy co by się za składniki zwróciło), tak nie powinno być problemu z marychą - chociaż nie wyobrażam sobie, by była dostępna w sklepach. Aczkolwiek wystarczy, żeby nikt posiadający niewielki ilości zioła miał sprawy w sądzie i szedł do paki za to, że się lubi skuć.

W ogole nasze społeczeństwo nie dość, że jest niedojrzałe, to i państwo popie**olone. Z jednej i drugiej nie dobrze:

rząd głupi, bo za pierdoły do paki wsadza, ludzi inwiguluje, tlamsi, kłamie i ogranicza.

Z drugiej - jakby nam na wszystko pozwolić (legalizacja, broń, itp. itd), to na co drugiej prywatnej działce pod miastami, na ogródkach działkowych, na wsiach, w ogóle wszędzie mielibyśmy plantacje marychy pod strażą całych rodzin uzbrojonych w kałachy lub pracowników solidu.

Rząd mamy głupi, bo sami jesteśmy głupi, tylko nie każdy jest się w stanie do tego przyznać.

Leothyr

2012-06-15, 21:07
O ja pie**olę znowu będą te ćpuny pie**olić że "natura i samo zdrowie" lekarze się ch*ja znają bo marihuana jest dobra.
Napisałbym wam co macie zrobić szpagatami, ale dostanę warna :evil:

Maar

2012-06-15, 21:49
Cześć ćpuny.

Farmerx

2012-06-15, 21:54
Znowu jakiś ćpun wali smuty?

Pr...........zy

2012-06-15, 23:03
Po raz kolejny:

.Piotrek

2012-06-15, 23:28
Jeśli ktoś uważa synteze morfiny za jakąś wybitnie trudną to powinien do gimbazy wrócić...

Max Ibuprom

2012-06-16, 00:05
Morifny nawet nei trzeba syntezować-wystarczy kupic paczkę maku, albo pójść na pole zaraz po tym jak pojawią się makówki(tylkow polsce 90% to nikomorfinowce-wynik walki z falą uzaleznień od opaiów w PL w latach 80' i 90'). Nieco trudniej zrobić Heroine którą acytyluje się z morfiny, bo najpierw trzeba wyekstrahować czystą morfine z maku(są tam inne opioidy i zanieczyszczenia) a potem poddać ją procesowi acytylacji.

Generalnei opiaty są 100% naturalne(istnieją też syntetyczne np. tramadol, ale w celach relaksacyjnych sa gorsze, może z wyjątkeim fentanylu:D ), a same w sobie są SŁABO TOKSYCZNE(w praktyce wogole), a to co widać na filmach(stareotyp heroinisty) to zj***na polityka antynarkotykowa,DROGI, kiepskiej jakości towar na ulicy, a przedewszystkim niemożność radzenia sobie z nałogiem więksozśći osób. Poprostu opiaty są tak zajebiste że ciężko sobei odmówić.

Moim zdaniem większość narkortyków powinna być legalna-szczególnie psychodeliki(lsd,grzyby,meskalina,przytoczone DMT), może wtedy ludzie zaczeli by być tym kim sa naprawdę, a nie złotymi maskami...

Za to bezwzględnie nei powinno legalizować się żadnych stymulantów(amfetamina, kokaina, mefedron-więksoząść dopalaczy na tym bazowała). Robia sieczkę z mózgu i zmieniają człowieka na gorsze.

Kimo36

2012-06-16, 09:20
Leothyr napisał/a:

O ja pie**olę znowu będą te ćpuny pie**olić że "natura i samo zdrowie" lekarze się ch*ja znają bo marihuana jest dobra.
Napisałbym wam co macie zrobić szpagatami, ale dostanę warna :evil:



O ja pie**ole, znowu ci alkoholicy będą hejtować :roll:

4u_nabuchodonozor

2012-06-16, 10:44
2482045 napisał/a:

@mik777pl, a co to za różnica czy narkotyk jest naturalny czy nie? Przecież to nie znaczy, że od razu jest lepszy i nie ryje ci łba i innych organów... grzyby halucynogenne są naturalne, a są przecież niesamowicie toksyczne, DMT jest naturalne (to jest to co m.in. indianie używali żeby np. wyjść . z ciała), ba, nawet alkohol, który tak hejtują niektorzy palacze trawy można uzyskać też przez naturalny proces fermentacji.

prosze nie mów o rzeczach na których się nie znasz, grzyby toksyczne :homer: chyba k***a muchomorzaki

Marian Paździoch

2012-06-16, 11:54
kolejny lament gimbusowych ćpunków, że im matka może wpie**olić za jaranie zielska.