18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś stuka ??

~McSadol • 2021-02-05, 20:38
A to nic już przestało :) .


dżonyłojlker

2021-02-05, 22:57
RYHOO napisał/a:

fachowcy śpio bo zmeczeni robotą ale jak wstano to sie wypowiedzo



Już wyjaśniam. To co tu widzimy to samochód, Lada 110 lub 112, a może i nawet 111 (ch*j wie, nie widać tyłu). Pod otwartą maską widzimy benzynowy, atmosferyczny, górnozaworowy, silnik spalinowy, ze zdjętą osłoną rozrządu. Panowie kacapowie zastanawiają się co tam tak stuka. Nagle z przekładni McPersjego odrywa się piesek, który popycha krzywki wału korbowego i wpie**ala się między kółko pasowe od serwa, pasek rozrządu wpada w cykl doładowania dynamicznego, ale na szczęście klapa gasząca nie doprowadza do rozbiegania się nagaru i silnik gaśnie.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-05, 23:31
żmij napisał/a:

Pewnie,  że nie.
Zwłaszcza, że to pasek klinowy



Mistrzuniu... to co ten pasek napędza w głowicy???

Dupaapud

2021-02-06, 00:29
Rebeliant napisał/a:

Ktoś wytłumaczy mi sens istnienia tego materiału na Sadolu? Obecnie uważam, że ma to 0% związku z tym co na Sadolu być powinno, ale może czegoś nie zrozumiałem.



No i to jest elokwencja i klasa wypowiedzi godna użytkownika elitarnego klubu sadola! Piwko!

Zbysław

2021-02-06, 02:04
rozżąd jebnoł gimby nie czują

kapelan_szturmowy

2021-02-06, 03:11
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mistrzuniu... to co ten pasek napędza w głowicy???

akurat w tym wypadku, pod koniec filmiku widać że on już nic nie napędzi, poza strachem przed fakturą za remont głowicy.



Zbysław napisał/a:

rozŻąd

japie**olę...


avalanch

2021-02-06, 06:26
Zawory powiedziały dobranoc ;)

żmij

2021-02-06, 08:33
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mistrzuniu... to co ten pasek napędza w głowicy???



Oj tam, oj tam, czepiasz się :D


xiro

2021-02-06, 08:35
jak juz smieszkujemy z mechanikow :D

camson

2021-02-06, 15:01
Rebeliant napisał/a:

Ktoś wytłumaczy mi sens istnienia tego materiału na Sadolu? Obecnie uważam, że ma to 0% związku z tym co na Sadolu być powinno, ale może czegoś nie zrozumiałem.



Jak po drodze jebnie ci pasek rozrządu, a korba pójdzie bokiem to zrozumiesz :)

AN...........or

2021-02-06, 15:27
Rebeliant napisał/a:

Ktoś wytłumaczy mi sens istnienia tego materiału na Sadolu? Obecnie uważam, że ma to 0% związku z tym co na Sadolu być powinno, ale może czegoś nie zrozumiałem.



żebyś pamiętał że rozrząd trzeba wymieniać ... głupie pytania zadajesz

Kamil3l

2021-02-07, 07:04
Gmork napisał/a:

Już wyjaśniam. To co tu widzimy to samochód, Lada 110 lub 112, a może i nawet 111 (ch*j wie, nie widać tyłu). Pod otwartą maską widzimy benzynowy, atmosferyczny, górnozaworowy, silnik spalinowy, ze zdjętą osłoną rozrządu. Panowie kacapowie zastanawiają się co tam tak stuka. Nagle z przekładni McPersjego odrywa się piesek, który popycha krzywki wału korbowego i wpie**ala się między kółko pasowe od serwa, pasek rozrządu wpada w cykl doładowania dynamicznego, ale na szczęście klapa gasząca nie doprowadza do rozbiegania się nagaru i silnik gaśnie.



no to mówiłem, że popsuty.