18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś Pan taki nachalny !

qq...........wa • 2013-10-10, 15:18

Coś pięknego :mrgreen:

Pierwszy temat, tak tak wiem , murzyński h*j mi w dupę 8-)

naiwny01

2013-10-10, 17:49
Cytat:

Jasno wiec widac ze w swietle prawa nagrywajacy jest zwyklym debilem i intelektualna stulejka. Ja sam gowno wiem o prawie ale przynajmniej nie pie**ole jak bym byl po X latach studiow prawniczych plus xx latach praktyki. Koles co najwyzej byl na 1 semestrze prawa lub administracji i na tym zakonczyl swoje edukacje a teraz pie**oli niestworzone rzeczy, lamie prawo i prowokuje.



Jasno więc widać, że nie wiesz co piszesz. Gość powiedział, że ma prawo nagrywać i tyle. Nie miał prawa publikować ich wizerunku (twarzy) ale wcale nie wiadomo czy to autor zamieścił filmik w sieci.
Jeżeli chcesz komuś udowadniać, że jest debilem postaraj się sam na takiego nie wyjść.

Rxx

2013-10-10, 17:49
Polał by ją wodą z mydłem to efekt byłby podobny, to samo z ofertą legalnej pracy. :)

polszczpob

2013-10-10, 17:55
Składam wniosek o permanentny ban dla wszystkich broniących brudasów pod tym filmikiem. Przecież to jest nie do pomyślenia. Może od razu zmienimy nazwę na gypsyfanclub.p.l?

SpirytusSalicylowy

2013-10-10, 17:56
Tą drugiej też bym solidną porcję gazu zaaplikował doocznie :D I tej idiotce w samochodzie w sumie też :hitler: j***na kretynka :homer:

jv69

2013-10-10, 18:02
Serce rośnie! Chyba czas zrobić jakiś konkurs na Film of the jerrrr :) myślę, że mamy kandydata na zwycięzce. Wystarczy przeczytać, ile pozytywnych komentarzy! Film MISZCZ!! Naprawdę od dłuższego czasu nic nie dało mi tyle radości. Do tego, jakże k***a nieprzewidywalny scenariusz :mrgreen: Babka z kartami, nagle pojawia się kolejna z jakimś szczurem na smyczy, gadka szmatka, jakieś tam małe szarpanie i gwóźdź programu - "gaz" hahaha... do prawdy piękne! już 4 raz oglądam i dalej jestem pod wrażeniem, a banan nie schodzi mi z mordy!

Paleta złocistego, dobrze schłodzonego piwka się należy :ok:

schranz21

2013-10-10, 18:15
zacne!!! do ulubionych!!

bezlipy

2013-10-10, 18:47
przecież widać ze jedna z drugą to jakieś rozbójnickie c**y. gość zapobiegł oszustwu oraz prawdopodobniej kradzieży. sam fakt ze brudasowi strasznie przeszkadza kamerowanie i obserwowanie jest juz podejrzany.

Esteban

2013-10-10, 19:05
wojan81 napisał/a:

Gaz pieprzowy na kobietę?



Na kogo, k***a? Przecież to jest zwierze, zwykłe bydło, które trzeba tępić, a nie kobieta do k***y nędzy!

turboszmata

2013-10-10, 20:07
OBEL912 napisał/a:

Ale ten typ co nagrywał jest kretynem -_- idiotą, pacanem tępym. Podejde Ci pod ryj i zaczne Cie nagrywać ciekawe czy sie wk***isz ! byś się unosił bardziej od tych kobiet a ja w dodatku zamiast gazem bym Ci najchętniej z kija w ryj przypie**olił nie trawie takiego cwe*ostwa, niech se robią co chcą ch*j Ci do tego. kretynie



Niech se robią co chcą...
:samoboj:

markop4321

2013-10-10, 21:15
Jak to oglądam to ąż serce rośnie. Piękny materiał.

sQeh

2013-10-10, 21:18
Kontener piwa dla autora filmiku !! :amused:

I kompletnie mnie to pie**oli, czy jest kobietą czy nie, w tym przypadku to nie ma żadnego znaczenia - jest cyganem (złodziejem) ,który się panoszy w nie swoim kraju! A do obrońców "zwierząt"~~ życzę Wam aby Was oj***li z pieniędzy, może wtedy przejrzycie na oczy :ok: Jak w tym kraju ma być dobrze, skoro jest tyle takiej ciemnej masy która obstaje za cYGANEM, k***a ! szczyt szczytów

Devilyn

2013-10-10, 21:19
ale ja nie wiem czy to nie był Kuc-Rom ... to niekoniecznie była samica tego specyficznego gatunku - bujała się z tym killerem-pitbullem jak Waszka G na rejonie.

A dla autora piwo ! ;D
i komentarz właściwy:


wojan81

2013-10-10, 21:19
Przykro na was wszystkich patrzec. Podnieciliscie się tym gownem jak male dzieci. Brakuje tylko, żeby ktorys napisal, że sobie do tego zwalil. Wszystko w tym filmie jest patologia ale również wy brandzlujacy się nad tym, jakby to co zrobil ten koles było jakims ostatecznym zwyciestwem nad wszystkimi waszymi problemami. Czasem mysle, że w obecnych czasach Hitler w Polsce dokonalby tego samego co w ubieglym wieku w Niemczech. Spoleczenstwo jest zdziczale i szuka wspolnego wroga. Ludzkosc się chyba nigdy nie nauczy. Pije nie za wasze zdrowie ale za rozum. Dobranoc.

LaBomba

2013-10-10, 21:21
I Ostrów po raz kolejny ! :D Swoją drogą to gratulacje dla autorki wrzuty - już 1400 piwek, a to pierwszy temat, oby tak dalej :)
X