18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś o socjalistach

Lucato • 2014-03-28, 21:20
Okej drętwiaki. Otwieram dzisiejsze posiedzenie kącika anegdot!

Wiecie jak poznać dobrego socjalistę?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Po tabliczce na nagrobku!

Dobranoc

Unhumand

2014-03-29, 14:09
czarek00 - nasz kochany komunista z sadola. Każdy komuch zasługuje tylko na jedno... obyś zdechł

maniiiek

2014-03-29, 14:52
Ale zdajecie sobie sprawę, że gdyby nie dziki kapitalizm, za którym tęsknią ścierwa korwina nie byłoby socjalizmu? Ot, ludzie uciekli z jednego gówna w inne gówno. A wy jeteście jeszcze głupsi od nich bo nie uczycie się na cudzych błędach.

ulifont

2014-03-29, 15:32
maniiiek
dokładnie i teraz tylko poczekaj, aż wrócą z kopania piłki na podwórku, bądź wiszenia na trzepaku to w nerwach połamią własne grabki i łopatki

el...........wy

2014-03-29, 15:40
@UP x2 UP
Prawda niestety nie jest zbyt atrakcyjna. Masy uwierzyły, że wolność polityczną można zastąpić wolnością gospodarczą. I tak się stało. Z socjalizmu narodziły się faszyzm, komunizm, nazizm, maoizm, dżucze i inne zbrodnicze ideologie. Obecnie mamy euro socjalizm - biurokracja, puste pieniądze i równanie wszystkiego, głównie w dół. Socjalizm to w prostej linii droga do zniewolenia.

skasowane

2014-03-29, 15:49
Prawica to w prostej linii droga do ucisku każdego kto nie jest białym hetero mężczyzną...

maniiiek

2014-03-29, 16:26
@up taaa... sam pasuje do tego opisu a to co KNP obiecuje widzę w czarnych barwach.

Ork.Fajny

2014-03-29, 19:26
czarek00 napisał/a:

Cóż mówiła czy nie nie ważne ale najważniejsze jest że ja przynajmniej wiem kim jest moja mama a do Twojego rodzicielstwa ktoś się już przyznał czy dalej mówisz do każdego napotkanego na ulicy przechodnia per mama i tata?


Podpowiedź #1: Jeśli chcesz kogoś urazić to twój post musi mieć sens a nie spowodować ból głowy typu "o co mu k***a chodzi?", po pierwszych pięciu słowach w nim zamieszczonym...
Podpowiedź #2: Jeśli chcesz kogoś urazić to musisz być zdolny. Tego typu teksty słyszałem w podstawówce 10 lat temu. I nawet już wtedy były suche i słabe.