18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cos na ząb....

CoJaTamKurwaWiem • 2021-04-11, 07:28


Z cyklu "Gry i zabawy na zimowe wieczory" :mrgreen:

bloodwar

2021-04-11, 08:32
Nie ma granicy tego jak bardzo człowiek się może upodlić dla lajków i subów

Halman

2021-04-11, 09:02
russian-roulette napisał/a:

Jebie fejkiem bardziej niż jego smród z dupy



nieważne - gimbusy i tak to kupują.

jinn

2021-04-11, 09:32
Dlaczego wszyscy ruscy mają głosy jak stare dziady?

Hyena83

2021-04-11, 10:04


Pomysł podj***ny dwa posty wyżej ;-) Znak jakości :-P

kamczak

2021-04-11, 11:57
Następnym razem gówno na talerzu przyniesie a ta zeżre, bo tak się teraz robi w "gimbazie" ?

NiemiecWaszPan

2021-04-11, 13:11
Następny przygłup chce pobić Lodzię w iliści zj***nych wstawek...

pazuzu

2021-04-11, 22:38
A potem taki koleś się dziwi że jego laska znalazła sobie lepszego faceta w pracy

karoloju23

2021-04-13, 09:33
Fajny pomysl, cieszę się ze to podpatrzylem, naprawde mi sie podobalo i sczerze sie rozbawilem. Rowniez jestem kontent iż moja pani nie przesiaduje na sadolu, znakiem tego ze swego miejsca wiem ze wkrotce zaskocze ja swa kreatywnoscia z zabawami gazem rozweselającym. Nadmienię iz ma kreatywnosc w pokrewnych i stricte tym temacie jest pierwszej próby (wysokich lotów ;) , byl czas gdy moja pani posprzątała skrzętnie domostwo, podlogi, okna lustra.. a mojej skromnej osobie wymknął się okrutny cichacz w korytarzu. No j***ło niemiłosiernie, prawie jak cyganowi z rozpora, a moja byla w kuchni.. no nie moglem pozwolic zeby taki stuff uszedl bez echa do atmosfery, a ze "Pomyslowego Dobromira" znam na pamiec, wiec przysunąłem swą twarz do lustra i bez chwili wachania zawołałem: Kochanie! czym Ty te lustra mylaś? Dziwnie pachną... Moja gospodyni co porządek ma we krwi, odłorzyła wnet scierkę, calkowicie porzucając sprzątanie kuchni, ze szczerym przejęciem podbiega śpiesznym krokiem do lusterka, całkowicie juz otoczonego gazem rozweselającym, nosek do lustra i ... pieknie zaciągnęła sie tworem z końca mego układu pokarmowego... Cos pieknego, plakalem a ona nieudolnie probujac wymierzyc mi karę ciosami a'la M.Najm.. rownież sie chichotała w potoku słów o świnach(że niby ja..)itp. Takie incydenty wzmacniają związek.. tylko oby nie na pierwszej randce ..
Takie zmysły chyba mam po dziadku, bo mi kiedyś opowiadal, jaki był jajcarz nie z tej ziemi.. Kiedys wsrod chmary dzieci na podworku zrobil konkurs (nagroda- jakieś małe lusterko), kto glosniej piardnie hehe chyba ze 3 sie posrało w gacie i konkurs przerwano z przyczyn niezależnych od organizatora hehe, po nagrode nikt sie nie zgłosił. Także tak.. hehe Polecam serdecznie. Karol 39 l. Hehe