18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś na temat gnębienia innych

Fedor • 2014-04-06, 03:16

Jak dla mnie genialna scenka z serialu Shameless - ogólnie polecam wszystkim ! :)
Wymagany język angielski na przyzwoitym poziomie ;-)

RockyWood

2014-04-06, 03:24
k***a k***a k***a

czytałem opis filmu ze 3x

za każdym razem czytałem "ShEMAless"

lepiej skończę z piciem...

wojciechp1

2014-04-06, 08:34
Baj de łej zaaaajebiście SADOLOWY serial !!

skasowane

2014-04-06, 12:14
W młodości się wyszaleje żeby później stać się praworządnym i uczciwym obywatelem :)

JAN PALONY

2014-04-06, 14:51
świetny serial, dzisiaj ostatni odcinek!

itemeczek

2014-04-06, 15:25
Za Franka zawsze piwko.

Fe...........od

2014-04-06, 15:33
Powinni ten fragment puszczać w mediach, aby masa zauważyła co robi...

Przeraża to jak bardzo dzisiaj dzieci są wychowywane w szkołach. Gdzie nie tkniesz nikogo, bo zaraz rodzicie mogą cię zgłosić na policję, że twoje dziecko sieje przemoc. Za to rosną nam małe c*pki nie potrafiące stanąć w swojej obronie, a jedynie przysłaniające się autorytetem i władzą rodziców czy policji.
Nie mają za grosz szacunku do starszych i z każdym rokiem stają się coraz "starsi".
Kiedyś "ku*wy", "sex", alkohol, czy papierosy były pewnym tabu, a raczej nikogo do tego nie ciągnęło.
Jak widzę podstawówkę, której tematy się do tego ograniczają to krew mi się przelewa.
I nie dasz komuś takiemu nauczki, nie przetrzepiesz skóry aby nabrał szacunku, czy przyporządkował się zasadom.
Wszyscy ślepo wierzą, ze głupie "nie rób tak to brzydko" załatwi sprawę.

Z przykładu mojej szkoły, były sytuacje kiedy to przeciwko nauczycielom były wysuwane zaskarżenia i nawet prokuratura miała wchodzić, kiedy jakiegoś nauczyciela poniosło, kiedy rozwydrzony bachor nie dawał mu prowadzić lekcji i odzywał się jak do szmaty. Nikt nic nie może zrobić. Podniesiesz rękę a wrzucą Cię za kratki.

Tak... ten świat zmierza ku wspaniałości...

nokinho

2014-04-06, 15:48
Gdyby nie tyle wątków pedalskich to nawet spoko serial, życiowy taki

Ra...........py

2014-04-06, 15:50
[up] Życiowy ? Toż to groteska :D

nokinho

2014-04-06, 15:51
zapomniałem, że nie każdy jest patologiem :/

ReniferPL

2014-04-06, 16:44
oo, shameless. chyba jeden z najlepszych seriali jakie powstały przez ostatnie lata. a dzisiaj season 4 finale (z którego swoją drogą był ten sneakpeak)
wszystkim sadolom gorąco polecam =]

mrobro

2014-04-06, 16:52
Jak się w szkole nauczą trochę ogłady ,żeby nie fikać do silniejszego albo jak niezauważalnie zejść komuś z drogi to w dorosłym życiu może też im się uda uniknąć niebezpiecznych sytuacji. Ale już czepiania się tego ,że chlopcy tłuką się na przerwach nigdy nie zrozumiem. Jeden dzieciak drugiemu żadnej krzywdy nie wyrządzi ,ą jest to normalne że pomachają na siebie witkami. Ja tam dobrze pamiętam jeszcze po tylu latach jak dostałem po gębie i na cała życie zapamietam ,żeby nie fikać do silniejszego:)

dorodnykurczak

2014-04-06, 18:07
bardzo dobrze powiedziane, tak trzymać. zawsze mi schodz z drogi.

Tafariel

2014-04-06, 18:08
Shameless wlaśnie dzięki Sadolowi poznałem :D Ktoś wrzucił fragment jak szli wpie**olić pedofilowi :amused:

diecry

2014-04-06, 18:41
Jeden z najlepszych seriali! Moja ulubiona scena jak Kevin dowiaduje się, że będzie ojcem trójki dzieci: