18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś na dobry sen

maksymilian45 • 2014-08-29, 23:58
Zaraz położycie się obok waszych spasionych połówek z cycami do kolan. Macie coś na lepszy sen i w sumie na pocieszenie :D

hgh

2014-08-30, 02:39
@mansonszatan: jakby cie dosiadła to inaczej byś cwierkał.

LxDead

2014-08-30, 02:42
i teraz kur*a z wzwodem położyć obok mojej kobiety?

jeszcze pomyśli że mnie podnieca

Prawa_Strona

2014-08-30, 02:43
Spasionych połowek? Chetnie zobaczę Twoją krowę :)

Byczys

2014-08-30, 02:46
No dobra, ale będzie ją r*chał czy całą noc będzie się tak gibała przed nim?

axel4ever

2014-08-30, 03:18
Cytat:

Zaraz położycie się obok waszych spasionych połówek z cycami do kolan...




No chyba k***a Ty!!!

contowsky

2014-08-30, 03:53
pokazali kilka szmat i gimby się cieszą.

Fragless

2014-08-30, 04:19
Nie jaram się byle workiem na spermę.

rwteror

2014-08-30, 04:42
Wpiszcie sobie Aleksander Tikhomirov

Badderdandem

2014-08-30, 07:24
Smiac mi sie chce jak czytam komentarze typu "ja bym jej nie tknal", "worek na sperme" etc.

I tak k***a pewnie 95% z was pajace po tym filmiku wycieralo rece zeby klawiszy nie pokleic piszac te durne komentarze.

Zazdrosc was zjada bo zaraz wrocicie do swoich rozjebund w smierdzacych rajstopach, a tu na filmiku buja sie dzieczyna, ktora smialo mozna okreslic mianem "r*chable".

GhostRider32

2014-08-30, 09:02
Badderdandem napisał/a:

Smiac mi sie chce jak czytam komentarze typu "ja bym jej nie tknal", "worek na sperme" etc.

I tak k***a pewnie 95% z was pajace po tym filmiku wycieralo rece zeby klawiszy nie pokleic piszac te durne komentarze.

Zazdrosc was zjada bo zaraz wrocicie do swoich rozjebund w smierdzacych rajstopach, a tu na filmiku buja sie dzieczyna, ktora smialo mozna okreslic mianem "r*chable".



Mi się śmiać się chce z osób, które uważają za atrakcyjne takie "kobiety", jak na filmiku. W życiu trzeba znaleźć sobie kobietę, która nie tylko wygląda dobrze, ale też coś sobą reprezentuje, ma zasady i coś w głowie. Która będzie dal Ciebie i gdy zmęczony po pracy przyjdziesz do domu, to masz do kogo gębę otworzyć i jak coś powiesz ona odpowie coś więcej, niż "mhm".
Na inne szkoda czasu.

Jeżeli szukasz pojemnika na spermę, to proszę bardzo, na Twoim poziomie będzie "pani", która za 150 zł za godzinę zrobi wszystko.

garota

2014-08-30, 09:28
W Polsce tyle pięknych kobiet a jakiś debil twierdzi że nasze kobiety muszą być pasztetami. Nie sądź innych po swojej spasionej leniwej k***ie matce.

Sonal

2014-08-30, 10:31
GhostRider32 napisał/a:



Mi się śmiać się chce z osób, które uważają za atrakcyjne takie "kobiety", jak na filmiku. W życiu trzeba znaleźć sobie kobietę, która nie tylko wygląda dobrze, ale też coś sobą reprezentuje, ma zasady i coś w głowie. Która będzie dal Ciebie i gdy zmęczony po pracy przyjdziesz do domu, to masz do kogo gębę otworzyć i jak coś powiesz ona odpowie coś więcej, niż "mhm".
Na inne szkoda czasu.

Jeżeli szukasz pojemnika na spermę, to proszę bardzo, na Twoim poziomie będzie "pani", która za 150 zł za godzinę zrobi wszystko.



Debilny Scherlocku - teraz wykaż, jak doszedłeś do tych wniosków? Skąd u posiadaczy spasionych macior przeświadczenie, że ogólnie określając "inteligencja" u kobiet jest odwrotnie proporcjonalna do jej fizycznej atrakcyjności, seksapilu czy długości spódniczki?
Rozumiem, że grube krowy - to MUSZĄ być mega inteligentne doktorantki prawa, bo... są kaszalotami? [przykład profesor Pawłowicz, jako wyjątek pomijamy - chyba, że jest w Twoim guście?]

mari6274

2014-08-30, 11:53
Quaswerty napisał/a:



Nie każdy ma taką Kobietę jak Ty :-D



Nie każdy śpi ze swoją babcią.

skwarkomen1

2014-08-30, 22:13
Na vimeo jest od zaj***nia takich filmików