18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś mnie minęło?

Kriski • 2022-12-14, 02:26
Czas jest ok, nie piłem od kilku dni, nie jaram, a w jakiś sposób umknęła mi III wojna światowa.


Granica Chińsko-Indyjska



Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie.
- Albert Einstein



Ciekawe czy będzie nowy dział na sadolu?

Mpp2007

2022-12-14, 11:42
I to się nazywa starcie cywilizacji, pałeczki do ryżu kontra krowie placki. Można bez całego tego żelaznego gowna? Można.

smc

2022-12-14, 16:22
Ile dni można nie pić, tak żeby było to całkowicie bezpieczne dla zdrowia...?

achimos1985

2022-12-14, 17:12
smc napisał/a:

Ile dni można nie pić, tak żeby było to całkowicie bezpieczne dla zdrowia...?



4 dni robocze to max

MarGunio

2022-12-14, 17:21
silwerbalk napisał/a:

Czemu te pajety tak drą ryja jak jakieś orangutany k***a ..... Sam bym im naj***ł za to darcie ryja. Dzikusy k***a



Oni każde takie starcie notują w dzienniku wojennym jako zwycięstwo nad wrogiem w bitwie z myślą że wpiszą się w kartę historii tak im ciskają oficerowie kiedyś był o tym dokument

Juzwa

2022-12-14, 17:27
Kriski napisał/a:

Ciekawe czy będzie nowy dział na sadolu?



Po trzeciej WŚ nie będzie ani sadola, ani innych portali. Jak będziesz mieć co zjeść, to już będzie dobrze.

krozy

2022-12-14, 19:39
k***a ludziom bije na dekiel, agresja rośnie jak by nie mogli się doczekać wojny bo nie pamiętają i nie wiedzą jakie piekło i tragedie ich czekają... . JPD po h*j im kawałek skalistych szczytów , 50 kóz więcej wypasą ... Mądrzejszy by powiedział: a weźcie se w pisdu ten teren ale nie, spotkało się dwóch debili i będą się napie**alać..!

leonsjo

2023-03-11, 12:47
Dodajmy ze oni sa w jednym sojuszu gospodarczym czyli BRICS xD