18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś komuś nie pykło w kalifacie żabolandii...

Halman • 2019-11-27, 16:57

akcja (dość dziwaczna) generalnie na początku a tutaj opis przetłumaczony z francuskiego:

Cytat:


Wideo z wczorajszego wypadku na stacji Senlis
Nakręcony po drugiej stronie ogrodzenia
Z drugiej strony nie ma pochopnych wniosków przyjaciele nie wiemy, co się stało, istnieje kilka wersji, więc nie oskarżajcie się niesłusznie, nie wiedząc proszę ......


Borys

2019-11-27, 17:10
Jakis lekarz-inzynier nie opanowal wjazdu na teren lotniska przez bramki?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-27, 17:45
Nie wiem, co tam się odj***ło tak konkretnie.
Ale konkretnie to kamerzyście h*j w dupę.
Konkretny...

Sawix

2019-11-27, 18:58
A nagrywający to jakiś wodogłów

DzidaZawodnik

2019-11-27, 21:13
Przynajmniej nie nagrywała pionowo.

TruckR

2019-11-27, 21:23
Gdzieś wyczytałem newsa, że kierujący miał z kimś wcześniej kolizję i nie chciał się zatrzymać tylko uciekał, ostatecznie doprowadzając do powyższej sytuacji na bramkach do poboru opłat na autostradzie A1 (bramki: "Gare de Péage de Senlis - Chamant")

Z tego co wyszukałem w necie to ciężarówka jakiejś belgijskiej firmy, ciekawe tylko czy to ich kierowca, a nie jakiś złodziej/zamachowiec.

Poniżej nagranie z innej perspektywy (materiał nie mój - filmujący też
się nie przyłożył :-/ ):

twentyfree

2019-11-27, 21:52
Ci Francuzi to jacyś debile jak można jedna akcję tak nie zależnie od siebie zjebac, pierwsza przynajmniej miała dobre zamiary obracając telefon, ale temu drugiemu ch*j w dupe i na imie

dennissliwa

2019-11-27, 21:55
Wczoraj rano, na francuskiej autostradzie A1 dostrzeżono podejrzaną ciężarówkę. Kierowca DAF-a XF miał problem z utrzymaniem się na pasie ruchu. Świadkowie powiadomili więc służby, obawiając się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

W okolicach miejscowości Roye żandarmi podjęli próbę zatrzymania zestawu. Kierowca w żaden jednak sposób nie zareagował, kontynuując swój przejazd w kierunku Paryża. To rozpoczęło więc pościg, w ramach którego za ciężarówką podążały trzy radiowozy.

W ten sposób ciężarówka dojechała do punktu poboru opłat pod Chamant, około 60 kilometrów na południe od Roye. By bezpiecznie przejechać przez bramki, kierowca powinien był zwolnić. Tak jednak nie zrobił, doprowadzając do poważnego wypadku.

r061071

2019-11-27, 22:32
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ale konkretnie to kamerzyście h*j w dupę.



słowo ch*j piszemy tak =ch*j

~Velture

2019-11-27, 23:22
Cytat:

nie wiemy, co się stało, istnieje kilka wersji, więc nie oskarżajcie się niesłusznie


Pierwsze o czym pomyślałem to o białym heteroseksualnym katoliku krzyczącym "merry christmas".
W ogóle nic innego mi nie przeszło przez myśl widząc ciężarówkę wpie**alającą się w bramki gdzieś we francji.
k***a muszę się leczyć aby nie szufladkować ludzi.

regrantho

2019-11-28, 01:59
W 18 sekundzie widać jak paszport że zdjęciem sprawcy wypada z kabiny

DoubleBorger

2019-11-28, 02:02
Ogólnie ten, hamulce mogły się zesrać.

Przez te bramki najlepiej 30 przelatywać, ale i 50 dałoby radę jak sygnał złapie, szczególnie we Włoszech fajnie to działa. Żabojady mają ograniczenia do 30 zawsze.

Fakt, że zestawem jak się przejeżdża to zostaje po kilkanaście cm na stronę.