18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Haylash

2021-03-11, 08:57
Pies przeżył i znalazł kochającą rodzinę, aczkolwiek już raczej nigdy nie będzie sprawny, a na pewno nie całkiem sprawny. Trzeba zauważyć, że został potrącony ponad 3 lata temu. Możliwe, że psa już nie ma, albo otrzymał jakąś rehabilitacje, bądź "boczne kółka" i żyje po dziś dzień.
Podobno tkwił w takim stanie (czołgając się po ziemi), przez długi czas od wypadku, mieszkając na ulicy (j***na znieczulica, nawet nikt nie chciał skrócić mu cierpień). Miał szczęście, że ktoś się w końcu zainteresował jego losem i go przygarnął.
https://www.youtube.com/watch?v=XIVOk1js6bw

ra...........ks

2021-03-11, 09:29
Hollow_Man napisał/a:

zawsze uważałem, uważam i będę uważał, nie zależnie czy ktoś lubi zwierzęta czy nie, dla mnie każdy komu przyjemność sprawia jak cierpi jakieś zwierzę jest po prostu p*zdą w realnym świecie i na ogół cwaniakiem w Internecie . już nie będę pisał że na ogół taki ktoś był gnębiony w szkole i do tej pory nie ma kolegów dlatego wyżywa się na słabszych a na ogół tylko zwierzęta mu pozostają bo od każdego innego to dostał by liścia i poszedł by grzecznie spać. Dlatego taki mały tu odsetek piw za głupie komentarze bo większość Sadolii to jednak prawdziwi mężczyźni a reszta to na siłę próbuje być HARDA a tak na prawdę to p*zdy z cwaniackimi komentarzami. A teraz prawdziwi "Sadole" możecie jechać po mnie.



Łap piwko kolego

:mrgreen:

rzeznianumer5

2021-03-11, 10:02
Hollow_Man napisał/a:

zawsze uważałem, uważam i będę uważał, nie zależnie czy ktoś lubi zwierzęta czy nie, dla mnie każdy komu przyjemność sprawia jak cierpi jakieś zwierzę jest po prostu p*zdą w realnym świecie i na ogół cwaniakiem w Internecie . już nie będę pisał że na ogół taki ktoś był gnębiony w szkole i do tej pory nie ma kolegów dlatego wyżywa się na słabszych a na ogół tylko zwierzęta mu pozostają bo od każdego innego to dostał by liścia i poszedł by grzecznie spać. Dlatego taki mały tu odsetek piw za głupie komentarze bo większość Sadolii to jednak prawdziwi mężczyźni a reszta to na siłę próbuje być HARDA a tak na prawdę to p*zdy z cwaniackimi komentarzami. A teraz prawdziwi "Sadole" możecie jechać po mnie.



Takie wywody to zazwyczaj autoanaliza.

banerr

2021-03-11, 10:12
Hollow_Man napisał/a:

zawsze uważałem, uważam i będę uważał, nie zależnie czy ktoś lubi zwierzęta czy nie, dla mnie każdy komu przyjemność sprawia jak cierpi jakieś zwierzę jest po prostu p*zdą w realnym świecie i na ogół cwaniakiem w Internecie . już nie będę pisał że na ogół taki ktoś był gnębiony w szkole i do tej pory nie ma kolegów dlatego wyżywa się na słabszych a na ogół tylko zwierzęta mu pozostają bo od każdego innego to dostał by liścia i poszedł by grzecznie spać. Dlatego taki mały tu odsetek piw za głupie komentarze bo większość Sadolii to jednak prawdziwi mężczyźni a reszta to na siłę próbuje być HARDA a tak na prawdę to p*zdy z cwaniackimi komentarzami. A teraz prawdziwi "Sadole" możecie jechać po mnie.



Nie będę jechał po tobie bo nie jestem murzynem i nie kopię leżącego.

generał

2021-03-11, 12:15
pie**olony kundel zniszczył zderzak typowi

Ci...........la

2021-03-11, 13:13
dobić j***nego kundla

Krzyszof.K

2021-03-11, 13:29
Hollow_Man napisał/a:

zawsze uważałem, uważam i będę uważał, nie zależnie czy ktoś lubi zwierzęta czy nie, dla mnie każdy komu przyjemność sprawia jak cierpi jakieś zwierzę jest po prostu p*zdą w realnym świecie i na ogół cwaniakiem w Internecie . już nie będę pisał że na ogół taki ktoś był gnębiony w szkole i do tej pory nie ma kolegów dlatego wyżywa się na słabszych a na ogół tylko zwierzęta mu pozostają bo od każdego innego to dostał by liścia i poszedł by grzecznie spać. Dlatego taki mały tu odsetek piw za głupie komentarze bo większość Sadolii to jednak prawdziwi mężczyźni a reszta to na siłę próbuje być HARDA a tak na prawdę to p*zdy z cwaniackimi komentarzami. A teraz prawdziwi "Sadole" możecie jechać po mnie.



Wam już do reszty się poj***ło, na tym portalu jest pełno mordów, obcinania głów, gwałtów, wkładania wszystkiego co możliwe w dupe, a pod każdym, dosłownie pod każdym filmikiem jak cierpi jakiś piesek albo kotek, znajdzie się paru bedryli którzy muszę napisać że szkoda im pieska czy innego futra, albo najpeiej jak tutaj pod tym gownem że najlepiej jakby to był jakiś bachor...... Osobiście wchodzę tutaj żeby zobaczyć co się naprawdę dzieje na świecie, gdyby mojej żonie przyszedł np poj***ny pomysł żeby pojechać na wakacje do Brazylii, to ten portal mnie z tego wyleczył albo na safari do Afryki. Dzięki temu wiem że wioska w której żyje na środku naszego kraju, to najnormalniejsze i najnudniejsze miejcie na ziemi, ale za to nikt nawet nie pomyśli żeby kogoś zabić czy zgwałcić, żeby kupić gram czegokolwiek oprócz paracetamolu trzeba jechać 30 km. W dupie mam tego psa dla mnie też szkoda zderzaka, chodź pewnie gdybym go walnął i słyszał ten skowyt to raczej bym się nie uśmiechał, a już napewno jakbym ja, ty i każdy inny zjeb który by potrącił dziecko, które w stanie agonalnym wołało by swoją mamę. Nie kozaczyć że możecie oglądać jak jeden Meksyk obcina innemu łeb piła to jest git a jak widziecie palącego się pieska to wam serduszko płaczę.

rastaban

2021-03-11, 14:49
pazuzu napisał/a:

A mi szkoda tego psa, co innego jakby potrącił jakiegoś bachora wtedy bym się cieszył



Zdychaj szmaciarzu

iwi41

2021-03-11, 14:51
Gdzie reszta filmu z dobijania

rapidu

2021-03-11, 14:58
NataliaW napisał/a:

Szkoda zderzaka.



Szkoda ze nie kot

kczech12

2021-03-11, 15:24
Szkoda psiaka .. wolałbym żeby się wj***l w typa

omenlol

2021-03-12, 23:51
Tak jest jak się nie rozglądasz przechodząc przez jezdnię

MikiDuży

2021-03-15, 18:01
PietiaGoras napisał/a:

Przycupnie sobie gdzieś w krzakach i będzie powoli i w męczarniach zdychał na skutek obrażeń wewnętrznych. No chyba, że się ktoś nad nim zlituje i zapoda mu szprycę z denaturatu za ucho





Hollow_Man napisał/a:

zawsze uważałem, uważam i będę uważał, nie zależnie czy ktoś lubi zwierzęta czy nie, dla mnie każdy komu przyjemność sprawia jak cierpi jakieś zwierzę jest po prostu p*zdą w realnym świecie i na ogół cwaniakiem w Internecie . już nie będę pisał że na ogół taki ktoś był gnębiony w szkole i do tej pory nie ma kolegów dlatego wyżywa się na słabszych a na ogół tylko zwierzęta mu pozostają bo od każdego innego to dostał by liścia i poszedł by grzecznie spać. Dlatego taki mały tu odsetek piw za głupie komentarze bo większość Sadolii to jednak prawdziwi mężczyźni a reszta to na siłę próbuje być HARDA a tak na prawdę to p*zdy z cwaniackimi komentarzami. A teraz prawdziwi "Sadole" możecie jechać po mnie.



Dokładnie. Na żywo zwykła gimbazowa p*zda do utylizacji

Fanatyk96

2021-07-08, 19:18
NataliaW napisał/a:

Szkoda zderzaka.



Weź Ty proco stój mordę i to grzecznie Ci powiem samochód rzecz martwa a zwierzak jaki by nie był to żyje a tobie za taki tekst bym chętnie sam wyj***ł samochodem i to kilka razy bo raz sądząc po twoim komentarzu to mało.