18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coś dla przeciwników Harlem Shake

okar19 • 2013-02-14, 14:42
Trzeba obejrzeć całość ;)

Niwek

2013-02-14, 17:03
mnie te harlem shake bawi i potrafi poprawić humor i tyle, a wy spinajcie dupy dalej

artis1990

2013-02-14, 17:59
hahaha, k***a by się spinać o głupią serie filmików. Ja pie**ole, wy to na prawdę jesteście masochiści. Zazdroszczę wam problemów. Albo jesteście debilami i nie potraficie nie włączać filmików, które was nie interesują, albo nie potraficie czytac, co również czyniło by z was debili. Harlem Shake ftw!

Cytat:


Wziąłbyś się do uczciwej roboty, a nie jak małpa na kiju dupą machał. Nie masz co robić z czasem tylko murzynów byś kopiował.



Ty marnujesz czas na zrzędzenie w internecie to czego się przypie**alasz do innych :]

okar19

2013-02-14, 18:00
majster0000 napisał/a:

@Ronoaro

Obrazek



Chciałbyś być na tym zdjęciu?.................

Hasak

2013-02-14, 18:25
Piękna odpowiedź dla tych j***nych pedałów którzy to tworzą i którzy się tym jarają.
Piwo.

thez

2013-02-14, 18:52
hehe... Nie ma to jak sadistic. Nie zdążyłem jeszcze natknąć się na oryginał, a tu już piękny hate :D

piwko

dth

2013-02-14, 19:50
Co to jest to Harlem Shake? Nie wrzucalibyście przeróbek z jakiegoś gówna, to nikt by się nie denerwował, ba, większość pewnie nawet by nigdy o tym nie usłyszała. To tak jak z Justinem Bieberem. Gdyby ludzie nie jęczeli jaki jest p*zdowaty to nigdy w życiu nie dowiedziałbym się, że ktoś taki istnieje...

pawell0

2013-02-14, 23:12
pie**olita, w ch*ja walita, a wieczorami z wyłączonym kontem tego namiętnie słuchata :amused:

al...........10

2013-02-14, 23:32
Po jakimś miesiącu nieaktywności wchodzę na sadistica i widzę przeróbki jakiegoś gówna, które słyszę po raz pierwszy. "Harlem shake"? Co to k***a jest? Brawa dla hejterów, którzy znowu nie zauważyli, że ten ich hejt to reklama. To właśnie przez hejterskie przeróbki na sadisticu dowiedziałem się co to takiego Justin Bieber.
Generalnie po tej przerwie stwierdzam, że zrobię sobie jeszcze jedną, dłuższą.