18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JesseJames

2012-11-03, 14:43
imo to raczej wzielo sie od tego ze jakas ciota dostala mandat 100 pln za byle co i teraz kazdy policjant to h*j

Krozpel

2012-11-03, 15:29
Wyznawcy JP niech sobie zerkną na ślicznie przystrojoną twarz Popka i zobaczą objawy nadprzeciętnej inteligencji tego geniusza.

Mi...........13

2012-11-03, 15:41
Airflo napisał/a:

Masz wybor, albo jestes konfidentem i ciota co sobie nie potrafi poradzic. Albo radzisz sobie sam.




A jak pobiją, to na pogotowie elektryczne nie? :lol:

Br...........ki

2012-11-03, 15:56
A kradzież samochodu na gazowe ;)

zonk

2012-11-03, 16:06
Airflo napisał/a:

Masz wybor, albo jestes konfidentem i ciota co sobie nie potrafi poradzic. Albo radzisz sobie sam.


Nie wiem skąd się takie ciule jak Airflo biorą. Myślałem że już to wyginęło.

szczurto

2012-11-03, 17:00

Br...........ki

2012-11-03, 17:16
Up@ Gardze nimi.

burzuazja

2012-11-03, 20:30
Japie**ole k***a mać, ale mnie to irytuje gdy ktoś taką nienawiść do policji propaguje, k***a jak można być aż tak upośledzonym? inaczej tego nazwać k***a nie idzie, no k***a nie....

Holineks

2012-11-03, 23:13
Czapi aż się uczy trzęsą :)

Numernabis

2012-11-04, 00:07
Co za lizodupy. Rozumiem, jak ktos jest spoleczniakiem co daje sie bic mlodszym kolega to ciotowatosc rosnie wprost proporcjonalnie. Ten popek i cala jego banda mnie nie interesuje, blednie mnie mylisz z czlonkiem tej propagandy, to nie oni uksztaltowali moje poglady. A jak pobija to spadles ze schodow, chyba, ze tego nie rozumiesz.
Siedzisz w tym internecie, ogladasz te j***ne slajdy to k***a jak ktos powie ze pie**oli policje to od razu go podpinasz do tej propagandy. Tylko powtarzasz to samo jeden po drugim, jak bym ogladal owieczki prezesa rydzyka, przytakujace i klaskajace sobie wzajemnie. Ja nie urwalem sie z choinki i nie wj***lem sobie tego, ze jakas tam moda weszla to sobie bede kogos tam nienawidzil. Nie k***a, widzialem na wlasne oczy jak ta horda pijakow traktuje ludzi i jak naduzywa wladzy. Powiesz mi, ze o tym nie slyszales. No k***a, sam sobie zaprzeczysz. Widzialem ich pijanych zataczajacych i awanturujacych sie, w takim swietle ich ogladalem z drugiej strony niestety jeszcze nie mialem okazji. Mialem kiedys takiego kumpla, chodzilismy do jednej szkoly, pozniej sie przeprowadzil. Mial ojca policjanta, co odreagowywal stres w pracy napie**alajac zone, doszlo do tego, ze pocial syna nozem a to nie jest jeden przypadek, znam takich kilkadziesiat. Poczaszy od tego jak jezdzili naj***ni radiowozem po wodke na, napiedalaniu rodziny konczac. To ukszaltowalo moje poglady, to jakimi ich widzialem. Myslisz, ze w jaki sposob oni odreagowuja stres zwiazany z praca, myslisz ze k***a chodza na kregle? Zdaj sobie sprawe z tego ze jak ktos kilka lub kilkadziesiat lat ma prace zwiazana z ciaglym stresem, adrenalina i bandytami to nie bedzie normalny. A co za tym idzie jego przeszlosc bedzie go gnebila do osranej smierci i jak nie skorzysta z pomocy psychologow i psychiatrow to odreaguje to w inny sposob. Wpie**oli zonie albo dziecku. Ja nie szanuje ludzi ktorzy nie szanuja ludzi, splamiony mundur zostaje tylko ryj sie zmienia.

SQT, co Ty mnie od ciulow wyzywasz, z "Czekajac na sobote" pochodzisz?

Br...........ki

2012-11-04, 12:57
Śmiech na sali te twoje poglądy.
Ja słyszałem o bandzie dresów która pobiła kolegę który będzie teraz leżał do końca życia, słyszałem o naj***nych przygłupach którzy pobili gościa do śmierci za paczkę fajek, słyszałem o gościu który zaj***ł nożem policjanta gdy ten zwrócił mu uwagę żeby nie dewastował czegoś tam. No i co? Nikt nie pisze na murach "j***ć dresów" i nikt tak nie krzyczy - powiedz mi, dlaczego?
tak samo nie wiem skąd pomysł z tym odreagowywaniem, jak ktoś ma naj***ne to ma i żaden zawód tego nie zmieni bo są bezrobotni którzy jak to ładnie nazwałeś całe życie "odreagowują stres". Nie przesadzajmy Aż tak stresujący zawód to to nie jest, no chyba że np. w USA w czarnych dzielnicach, gdzie masz gang koło gangu.
Zrozum że takie sytuacje zdarzają się w każdym zawodzie, to nie jest tak że tylko u policji, są też dobrzy policjanci.
Powiedz mi, kto będzie pilnował porządku gdyby ta znienawidzona przez ciebie policja zniknęła?

@
Cytat:

Zdaj sobie sprawe z tego ze jak ktos kilka lub kilkadziesiat lat ma prace zwiazana z ciaglym stresem, adrenalina i bandytami to nie bedzie normalny.


No to chyba powinieneś oddać im szacunek, że poświęcają swoje życie dla dobra sprawy ;)