18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Córka prostytutka

Al...........go • 2015-08-19, 16:02
Matka rozpoznaje wśród prostytutek córkę. Zalecam ściszyć.


Al...........go

2015-08-19, 21:42
conderus napisał/a:

Jak cię nie stać na dzieci, to się ich nie robi*

* - nie dotyczy obywateli ciemnej karnacji.



No to arabowie i murzyni idą za twoją radą, robią dzieci i przyjeżdżają po socjal do Europy. :homer:

Igorek95

2015-08-19, 21:45
Kliknąłem "play", idę do kibla, potem wyniosę śmieci i wyprowadzę pieska i chyba będzie można obejrzeć :lol:

siwybis

2015-08-19, 21:51
Nie ma chyba gorszej porażki rodzicielskiej jak dziecko w burdelu...

razak

2015-08-19, 21:56
Matką ją napie**ala bo jej konkurencje robi hehehe słodkie jak nutella

No...........uk

2015-08-19, 22:23
Jakiś k***a oksymoron....

centylion

2015-08-19, 22:55
Oglądaliście może Animal Planet .. niby wyrosłem ale do dzisiaj mnie boli gdy większe zwierze gryzie małe i bezbronne. /n Prawo natury, lepiej być na wszelki wypadek większym i silniejszym

Toolpa

2015-08-19, 22:58
Trochę za późno na wychowywanie.

Collapse

2015-08-20, 23:10
conderus napisał/a:

Szmata j***na urodziła ją i nie jest w stanie zapewnić jej odpowiednich warunków, to co się potem dziwi że została córka dz**ką, bo nie wierzę że robi to dla przyjemności ? Jak cię nie stać na dzieci, to się ich nie robi*

* - nie dotyczy obywateli ciemnej karnacji.


Robią dzieci, bo liczą na zasiłki.

Dajcie zasiłki, a:
- niezaradne i/lub patologiczne rodziny będą robić sobie więcej dzieci, bo za każde zapłaci państwo
- zwiększy się bezrobocie przez co gospodarka runie
- będziecie musieli zwiększyć podatek VAT, żeby gospodarka wolniej upadała
- niezadowolenie społeczne wzrośnie, ponieważ lenie będą żyć za pieniądze podatników
- sprowadzi to imigrantów, którzy nie umieją uszanować prawa i kultury państwa, do którego wyemigrowali
- zmieni to kulturę państwa
- zwiększy się przestępczość (bo zasiłki będą za małe, a statystyczny imigrant nie pójdzie do pracy)
- zmniejszycie pomoc potrzebującym Polakom (tym biednym jak i wygnanym z kraju za czasów PRLu)
- legalni imigranci ściągną tutaj swoje rodziny, które po paru latach nielegalnego pobytu będą się domagać obywatelstwa. (i je dostaną, w przeciwieństwie do wygnanych Polaków)

mogę takimi przykładami zapełnić pare stron A4