18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

C.O.P.S. cz. 2

wairk • 2014-08-09, 16:28
Kolejny odcinek amerykańskiego programu COPS (s26e22), pokazującego pracę ichniejszej policji. Miałem go wrzucić jakieś 4 miesiące temu, ale jakoś mi to nie wyszło.

W kajdankach występują: 4 murzyńskie nastolatki, psychol i śmieszek.

Wiem, że część sadoli nie zna angielskiego, więc zrobiłem wam, tłumoki, polskie napisy. Tłumaczone na szybko, jak się nie podoba to mam to gdzieś.

Dajcie znać w komentarzach czy chcecie więcej.


UWAGA
WERSJA HD POD TYM LINKIEM
skroc pl/cops2622

(sadistic z wrzuty bierze najgorszą jakość, ma ktoś pomysły na jakiś lepszy serwer? nie youtube, bo stamtąd film błyskawicznie wyleci za naruszenie praw)

Poprzedni odcinek ode mnie:
http://www.sadistic.pl/cops-vt278864.htm



StereoTyp

2014-08-10, 22:51
WszystkieNickiZajęte napisał/a:

Jak ktoś lubi takie klimaty to polecam serial SouthaLAnd



Odkąd pamiętam interesuję się pracą policji a odkąd wyjechałem do USA moje hobby wzmocniło się :D
Szukałem właśnie kolejnego dobrego serialu o gliniarzach, dzięki :D

Prywatnie, dla kogoś kto się tym interesuję polecam film "End of watch" w tłumaczeniu pl "Koniec zmiany" lub "Bogowie ulicy"
a z seriali to "Blue NYPD" lub "Chicago PD"

ksb4

2014-08-11, 10:06
Dzięki za te napisy, bo w pracy nie mam możliwości oglądania z głosem :d
a może ktoś się orientuje, dlaczego policja w usa nie bada trzeźwości alkomatem tylko "staroświeckimi" metodami, typu paluch do nosa itd?

StereoTyp

2014-08-11, 11:51
ksb4 napisał/a:

Dzięki za te napisy, bo w pracy nie mam możliwości oglądania z głosem :d
a może ktoś się orientuje, dlaczego policja w usa nie bada trzeźwości alkomatem tylko "staroświeckimi" metodami, typu paluch do nosa itd?



Ponieważ komputer oszukasz, ale mózgu nie oszukasz.

A serio, to w wyposażeniu mają alkomaty, ale używają ich dopiero po tej "staroświeckiej" metodzie jeśli wyjdzie że kierowca jest pijany. Każą mu wtedy dmuchać aby się dowiedzieć ile promili w nim siedzi.