18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cohones wielkie jak rondo ONZ...

CoJaTamKurwaWiem • 2020-08-14, 05:29
Szacun jak sk***ysyn.


lordinner

2020-08-15, 13:26
cavern69 napisał/a:

"Z im wyższej wysokości skaczemy, tym więcej energii wytracimy w kontakcie z wodą. Prędkość wpadania do wody jest różna, ale już po około pół sekundy w wodzie prędkość jest prawie taka sama, niezależnie od tego, z jakiej wysokości skakaliśmy. O wszystkim decyduje pozycja, jaką przyjmiemy po wejściu do wody."
Oraz żeby sadistic bawił ale i uczył... "Do podstawowych zasad należy unikanie skoków do spienionej wody. Powodów jest kilka. W takiej wodzie nie widać ewentualnych kamieni. Ciężko jest też sprawdzić dno, będąc pod wodospadem, bo woda z reguły szybko nas wypycha. Ponadto wpadając w pianę, zanurzymy się zdecydowanie głębiej, niż normalnie przy skoku z tej samej wysokości.
Podczas skoków, szczególnie tych wysokich, bardzo ważne jest także ułożenie ciała przy wejściu do wody. Skacząc z wysokości 5 m wpadamy do wody z prędkością około 30 km/h. Przy 10 m jest to już 50 km/h, a przy 15 m około 60 km/h. Skacząc na nogi należy trzymać je złączone, sylwetka ma być wyprostowana, ręce ułożone przy ciele. Rozłożenie rąk przy wysokim skoku może skończyć się nawet wybiciem barku. Trzymanie dłoni zaciśniętej na nosie niesie za sobą ryzyko trafienia sobie palcem w oko. Skok w pozycji siedzącej powoduje dużo większe opory przy wejściu do wody i przy wysokich skokach może doprowadzić do urazu kręgosłupa."



pie**olisz




JednorękiBandyta

2020-08-15, 22:51
Akwit napisał/a:

Masz racje, jak jeszcze raz obejrzalem filmik to wyszly 3sek nie 4 wiec wysokosc to 44m. Predkosc to 39,44



Mniejsza o to ;) dla ciekawostek człowiek już osiągnął nie raz w locie swobodnym 1250 km/h + prędkość dźwięku w 2013 rekord bodajże ale nagrania typowo dla tego portalu co ludzie jęczeli z bólu przy takich akcjach nie udało mi się znaleźć no cóż...

CoJaTamKurwaWiem

2020-08-15, 23:11
JednorękiBandyta napisał/a:

Mniejsza o to dla ciekawostek człowiek już osiągnął nie raz w locie swobodnym 1250 km/h + prędkość dźwięku w 2013 rekord bodajże ale nagrania typowo dla tego portalu co ludzie jęczeli z bólu przy takich akcjach nie udało mi się znaleźć no cóż...



Że k***a co...?

JednorękiBandyta

2020-08-16, 14:39
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Że k***a co...?



Ze k***a to co napisałem czego konkretnie nie rozumiesz? Idiotów na tym portalu zresztą ogólnie nie brakuje dlatego skopuje z google coś co dla niektórych trudno znalezc z powodu niskiego IQ : Felix Baumgartner przekroczył prędkość dźwięku. Austriacki skoczek Felix Baumgartner przekroczył w niedzielę, podczas skoku z wysokości powyżej 39 km, barierę dźwięku osiągając szybkość 1.342 km/godz, czyli 1,24 liczby Macha - poinformował Brian Utley z Międzynarodowej Federacji Lotnictwa Sportowego
Już coś świta? To było w 2013 roku jak już pisałem wyzej, i wcześniejsze próby bicia takich rekordów często kończyły się śmiercią skoczków i właśnie tych nagrań nie mogłem znaleźć.... Zresztą te wszystkie informację można znaleść z łatwością w internecie ale idiota woli napisać .. Ze k***a co'' ....

CoJaTamKurwaWiem

2020-08-16, 18:03
JednorękiBandyta napisał/a:

Ze k***a to co napisałem czego konkretnie nie rozumiesz? Idiotów na tym portalu zresztą ogólnie nie brakuje dlatego skopuje z google coś co dla niektórych trudno znalezc z powodu niskiego IQ : Felix Baumgartner przekroczył prędkość dźwięku. Austriacki skoczek Felix Baumgartner przekroczył w niedzielę, podczas skoku z wysokości powyżej 39 km, barierę dźwięku osiągając szybkość 1.342 km/godz, czyli 1,24 liczby Macha - poinformował Brian Utley z Międzynarodowej Federacji Lotnictwa Sportowego
Już coś świta? To było w 2013 roku jak już pisałem wyzej, i wcześniejsze próby bicia takich rekordów często kończyły się śmiercią skoczków i właśnie tych nagrań nie mogłem znaleźć.... Zresztą te wszystkie informację można znaleść z łatwością w internecie ale idiota woli napisać .. Ze k***a co'' ....



Ale jak to...?