18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tranzystor

2015-06-23, 21:24
W 1:25 miał prawy pas wolny i spokojnie by na nim wyhamował, ale przecież miał pierwszeństwo i musiał pie**olnąć, bo kasa z OC wpadnie.

Valsor

2015-06-23, 21:29
1:10 Muzyczka jak z Wiedźmina.

rufuskask

2015-06-23, 21:37
tranzystor napisał/a:

W 1:25 miał prawy pas wolny i spokojnie by na nim wyhamował, ale przecież miał pierwszeństwo i musiał pie**olnąć, bo kasa z OC wpadnie.



Już kiedyś pisałem że sam bym wykorzystał taką okazję, i każdy szanujący się Polak powinien bo:
-w samochodzie zawsze jest coś do zrobienia
-można udupić drugą osobę

volvap

2015-06-23, 21:43
Klaun zakochany klaun. On ma takie czułe serce

jagielloma

2015-06-23, 21:47
tranzystor,

a niech chociaż taką karę ma ten debil co się wpieprzył w poprawnie jadącego człowieka. Z OC naprawi samochód poszkodowanego, a z własnej kieszeni będzie musiał klepać swój.

Jak wiemy, że nie zaszkodzi to naszemu zdrowiu to walić śmiało w takich debili co wyjeżdżają pod koła poprawnie jadących kierowców.

maddog77

2015-06-23, 21:48
Uffff mojej wariatki nie ma ;)

TheMozg01

2015-06-24, 00:03
@PhantomMask

Akurat prawo jazdy miałem wcześniej niż zdążyli mi wydać dowód osobisty, więc nie trafiłeś :D
Na miejscu kierowcy golfa, nawet jakbyś zauważył samochód w takiej odległości, to serio byś wyjechał? Bo ja nie (a jestem przecież taką osobą co jeszcze nie ma prawa jeździć :roll: ). To w którym momencie gość w golfie patrzył czy może wyjechać? 200 metrów przed skrzyżowaniem? Dojechał do niego i jeśli spojrzał to widziałby samochód odpowiednio blisko i ja nigdy bym nikomu tak nie wypie**olił się przed maskę. Dobrze spójrz w którym momencie golf wyjeżdża zza barierek i gdzie jest gość z kamerką.. Nawet jakby jechał 70 to i tak golfiarz wymusił wyjeżdżając. Nie bronię tego co przekracza prędkość, ale włączając się do ruchu masz zachować ostrożność i przepuścić WSZYSTKICH.
Zastanawiam się czy ty masz prawo jazdy :D

ko...........qq

2015-06-24, 03:51
1:20 bardzo dobrze ze przypie**olil bedzie mial nauczke na przyszlosc

vihura

2015-06-24, 13:13
1:20 - syfy na mózgu wielkosci piłek do tenisa stołwoego , k***a cała droga wolna z 10 metrów po szerokosci i trzeba było przyjebac ....

tranzystor

2015-06-25, 23:29
vihura napisał/a:

Już kiedyś pisałem że sam bym wykorzystał taką okazję, i każdy szanujący się Polak powinien bo:

-w samochodzie zawsze jest coś do zrobienia

-można udupić drugą osobę




jagielloma napisał/a:

a niech chociaż taką karę ma ten debil co się wpieprzył w poprawnie jadącego człowieka. Z OC naprawi samochód poszkodowanego, a z własnej kieszeni będzie musiał klepać swój.



Jak wiemy, że nie zaszkodzi to naszemu zdrowiu to walić śmiało w takich debili co wyjeżdżają pod koła poprawnie jadących kierowców.




kokosiqqq napisał/a:

1:20 bardzo dobrze ze przypie**olil bedzie mial nauczke na przyszlosc





Poziom zdebilenia narodu polskiego powoli sięga zenitu. Własnie przez taką mentalność jak powyżej, Polak ma opinię drobnego cwaniaczka, przez co traci na zaufaniu w legalnych interesach. Oczywiście żaden debil się nie zastanawia, czemu składki OC dla wszystkich rosną, co wynika z liczby wypadków. Za co oczywiście dokładają wszyscy.