18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co zrobić ze starymi oponami?

~Angel • 2018-04-28, 17:47
Wyślij je do Afryki - oni je na pewno dobrze wykorzystają. Aż skaczą z radości :lol:


Wiewór

2018-04-30, 08:26
Kto ich śmie nazywać ludźmi? Nazywanie ich zwierzętami to jest obrażanie zwierząt.

Maraza7.1

2018-04-30, 12:33
k***a...ja tego nie ogarniam! Może nie pasuję do "społeczności" sadistica, bo osobiście przeraża mnie jak człowiek (możemy się tutaj pośmiać, że czarny nie jest...ale jednak jest) bez mrugnięcia okiem, żywcem podpala drugiego... pomyśl o tym, że to nie jesteś TY drogi forumowiczu a np. Twoje dziecko. Trochę pomijam fakt, że może im się należała kara, może komuś zrobili wcześniej to samo, jednak po to zostały wymyślone jakieś tam kary więzienia, żeby zatrzymać takie kurewstwo jak na tym filmie.
Edukacja takiego bydła, to podstawa w zatrzymaniu tego pie**olnika.
Wujek Sam, może i jest hubą na dupie, pasożytem który wysysa wszystko co cenne że swojego ofiary...jednak gdyby tam wpadli złapali wszystkich za mordy, nauczyli cywilizowanego świata, to może byłoby lepiej, bo oni sami nie dadzą rady.

DÄ...........00

2018-04-30, 17:34
dziobak90 napisał/a:

To są dodatkowe sceny z reżyserskiej wersji Black Panther :D

hahahaa

luja27

2020-05-08, 15:18
Intesencja sadola
Piękny kraj :!:

Barnellini

2020-05-08, 16:05
lenio91 napisał/a:

Wiecie co, Ci ludzie są tak okrutni i tak głupi a wiem , że w naszym społeczeństwie znalazłoby się tyle samo "mądrych" ażeby dokonać tego samego czynu. Rasa ludzka to najgorsza komórka. wstydzę się, że mam takie same geny jak te zwierzęta.



Ludzie patrzcie idiota!

Ty się k***a z choinki urwałeś czy jak? Pokaż mi jeden taki filmik gdzie europejczycy równie tłumnie prezentują takie zezwierzęcenie. Wśród białych ludzi nie pali się ludzi żywcem przy małpich odgłosach więc nie pie**ol chłopie, że to rasa ludzka tylko pie**olone szympansy.

A przepraszam to nie idiota, to lewak.

luja27

2020-05-09, 13:17
freaky napisał/a:

I to jest właśnie holocaust ("całospalenie"), a nie jakieś bajki sprzed lat pana Grossa i jemu pokrewnych.



Zacny materiał milordzie

:!:

ColinFarelka

2022-06-18, 19:33
Bambo bierze się za podpalanie a ch*j zapałek nie ma.