18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co złego zrobiła wrocławska policja?

Halman • 2019-11-10, 11:13
Cytat:

Awantura zaczęła się w sobotę po południu przy barze Pyza przy ulicy Zawalnej we Wrocławiu. Pokłóciły się dwie grupy Cyganów.

"Kłótnia przerodziła się szybko w regularną bitwę" - mówią portalowi GazetaWroclawska.pl świadkowie zdarzenia. Awanturujący się Romowie zdemolowali wnętrze lokalu i powybijali w nim szyby. Miały paść również strzały. Rozdzieliła ich dopiero policja.

Bar został doszczętnie zdemolowany. Nie potwierdziły się jednak informacje o strzałach.


Żródło WP

Bohaterowie pamiętnej kampanii bilbordowej obalającej mity o nierobach "Jedni z wielu" pobili się w przerwie na lunch
w pracy o miejsce siedząca we wrocławskim barze a niedobre Kulsony ostudziły nadmiar energii i zapału do pracy...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-11-10, 11:52
Cytat:


Nie potwierdziły się jednak informacje o strzałach.



Ja bym chciał, by okazało się, że strzelała Policja. Skutecznie.

freaky

2019-11-10, 12:23
Stary cygański szwindel. Pozornie skłócone grupy cyganów robią rozróbę, by odwrócić uwagę, że jeden z nich zapie**ala coś cennego.

ProVVe

2019-11-10, 13:25
Te "klamki" przy pasie mają k***a na plastikowe kulki chyba... Zabrać policji broń jak k***a nie wiedzą do czego służy... Powinno stać napisane "banda cyganów zastrzelona po rozróbie w lokalu"

Aikawa

2019-11-11, 02:57
ProVVe napisał/a:

Te "klamki" przy pasie mają k***a na plastikowe kulki chyba... Zabrać policji broń jak k***a nie wiedzą do czego służy... Powinno stać napisane "banda cyganów zastrzelona po rozróbie w lokalu"



Są pewne regulacje kiedy policjanci mogą używać broni palnie a kiedy innych śpb (środki przymusu bezpośredniego) więc niestety ale nie mogli ich zabić :(

Naprawdę tej bójki tam są REGULARNE?

PanPieczara

2019-11-11, 07:57
Cyganie i przerwa od pracy, ta jasne.

silwerbalk

2019-11-11, 09:18
To była dywagacja między inżynierami a projektantami o kształt patelni..... :lol:

siwybis

2019-11-11, 09:29
Ta, jedni z wielu...


Dzisiaj

2019-11-11, 12:39
Drodzy sadole - dobrze, ze kolega przypomnial stronke - jedni z wielu. Przypomne, ze wrzucilem temat z ta stronka i poprosilem o glosowanie :D

W ciegu kilku dni sadole uczyniliscie cuda :D

Po kilku miesiacach przypomnialem sobie o stronie i ankieta zostala sfalszowana. Poraz kolejny daliscie rade.
r
Po kolejnej akcji ankieta zostala definitywnie zdjeta.

Tym razem proponuje odwiedzic filmik na jewtubie i zostawienie lapki w odpowiednia strone oraz odpowiedni komentarz





Kupom mosci panowie :D

TB303

2019-11-11, 17:41
Dzisiaj napisał/a:

Tym razem proponuje odwiedzic filmik na jewtubie i zostawienie lapki w odpowiednia strone oraz odpowiedni komentarz


Nie musisz mnie namawiać 8-)

ProVVe

2019-11-11, 18:00
Aikawa napisał/a:

Są pewne regulacje kiedy policjanci mogą używać broni palnie a kiedy innych śpb (środki przymusu bezpośredniego) więc niestety ale nie mogli ich zabić
Naprawdę tej bójki tam są REGULARNE?



Wiem niestety... Prawo jednak nie dotyczy tych j***nych zwierząt w mojej skromnej opinii