18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co za sezon...

wangog • 2012-11-03, 00:55



...a gdzie tam k***a koniec :-D :-D :-D

WyscigowyJELCZ

2012-11-03, 08:29
w p*zdu co za poziom reprezentuje ekstraklasa...

le...........65

2012-11-04, 20:58
On mówi "w p*zdu co za sezon". Boki zrywać...

chetek

2012-11-04, 20:59
@up
Prawdopodobnie dlatego, że player sadisticowy lubi ucinać końcówki filmików, przynajmniej u mnie tak się dzieje.

pat1ryk

2012-11-04, 21:07
Na kwejka z tym gównem.

versós

2012-11-04, 21:33
dobrze mu szło, dobrze mu szło....ale jak mu źle poszło ... ahh

MaGeX

2012-11-04, 21:48
ty podludzie oglądają piłkę nożną i rzeczy z nią związaną.

contowsky

2012-11-04, 21:49
to my mamy jakąś ligę?

Axsiuu

2012-11-04, 22:17
@up
tak cyganie i gramy piłką nie kamieniem(domniemam, że u ciebie to rodzinne)

lie

2012-11-04, 23:57
Wyk***isty żart milordzie.

Melooksg

2012-11-05, 00:02
Biedny wiślaczek :3

A Ja wam powiem, że w tym sezonie poziom naszej ekstrakopanej jest nawet przyzwoity...
Czołowe drużyny grają ładną dla oka piłkę, a w dodatku mówienie "w Polsce każdy może wygrać z każdym" przestaje być prawdziwe ;) Kasa przestała odgrywać główną rolę i proszę...
Polonia Warszawa zaczęła grać.
Górnik Zabrze w długach, bez gwiazd i podium
Legła Warszawa ma dobrego, nie przereklamowanego Skorżę i też radzi sobie świetnie(kur*wa, niestety :evil: )

Anvilek

2012-11-05, 00:55
@Melooksg jeżeli nazywasz przyzwoitym poziomem tą podwórkową kopaninę to idealnie nadajesz się na komentatora meczów ekstraklasy. Aplikuj już teraz.

uszi

2012-11-05, 01:26
jedyne co jest fajne w polskiej piłce to kibice...
hejtujecie sobie, ale możecie obejrzeć piro Wisły z tego meczu, niektórzy powiedzą, że niebezpieczne czy bandytyzm... ale oni nigdy na meczu nie byli... race są bezpieczne, a piłka nożna jest dla kibiców!

Melooksg

2012-11-05, 02:10
Anvilek napisał/a:

@Melooksg jeżeli nazywasz przyzwoitym poziomem tą podwórkową kopaninę to idealnie nadajesz się na komentatora meczów ekstraklasy. Aplikuj już teraz.



Powiedz mi najpierw, kiedy ostatnio oglądałeś mecz tych drużyn, które wymieniłem ?
Większość meczów w każdej kolejce jest nudna, racja.
Tylko, że Ja podałem konkretne przykłady drużyn, które graja fajną piłkę !
Tabela ekstraklasy też to odzwierciedla... dawno tak nie było, jak jest teraz ... 3 najlepsze drużyny 1/3 sezonu grają najlepszy futbol w kraju, grają każdy mecz dobry, lub bardzo dobry, regularnie zdobywają punkty i grają swoje.
Nie wiem czy ta dyskusja ma jakiś sens.


uszi napisał/a:

jedyne co jest fajne w polskiej piłce to kibice...
hejtujecie sobie, ale możecie obejrzeć piro Wisły z tego meczu, niektórzy powiedzą, że niebezpieczne czy bandytyzm... ale oni nigdy na meczu nie byli... race są bezpieczne, a piłka nożna jest dla kibiców!



Pirotechnika to świetna sprawa i przykre jest to, że u nas jest zakazana. W Brazylii gdzie piro jest dozwolone na imprezach masowych, powstają pięknie, wręcz niesamowite oprawy, aż chce się iść na ten stadion żeby zobaczyć tysiące kolorowych rac, stroboskopów, ogni wrocławskich itp. :)

Oprawa Wisły to akurat zły przykład, ponieważ tam chodziło o porachunki chuligańskie między TSP, a KSC.
Kraków pod względem kibolskim to akurat patologia.
Co do ostatniego weekendu w Krk

artykuł nt. wydarzeń na stadionach w Krakowie ostatniego weekendu


Podsumowując POLSKA KIBOLSKA ! :)