18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co za kreskówka

Smile0n • 2010-05-09, 15:46
Może ktoś to pamięta, jeszcze za czasów anglojęzycznego cn to puszczali. Kreskówki z 95

Tales of worm paranoia


Pizza boy in no tip


teraz już wiem, czemu jestem poj***ny :D

Gonzo8

2010-05-10, 02:08
Haha! Pamietam ;P bylm lepek jak to lecialo :)

Asmodea22

2010-05-10, 02:39
takie kolorki to zazwyczaj widać gdy ktoś chce zilustrować swoje przeżycia po zarzuceniu czegoś mocniejszego :-P

ale w dalszym ciągu nie potrafie się od nich oderwać :-D

Sl1pH33D

2010-05-10, 09:22
To bajki są chore jak można ja było wtedy puszczać. Chyba k***a sami angielskiego nie umieli w europie ze kur... takie są w ramówce mieli. Ja mam traume z dziecinstwa jak sobie o tym przpomne. Najbardziej mi zapadła w pamieć taka częśc z kotek ktory cpał czy pił kawe xD niepamietam dokładne.

Na prawde to jest chore i obleśne. Jak jakie kolwiek dziecko mogło zrozumieć to zje**ną kreskówke bez przesłania. Na wten znaczek Peace na szyi tej dżdzownicy. Te bajki powinny trawafić na hard'a w dziale do lat 7 xD "God Bless everybody!"

Po obejrzeniu trzeciej bajki... powtarzam jeszcze raz chore chore chore :samoboj: . Jak ma ktoś źródło do reszty to niech wrzuci.
:mrgreen:
A i pamietam że ta bajka była takim zapychaczem bo reklam na cn wtedy nie było i czesto jeden albo dwa odcinki leciały przed zakonczeniem emisji programu to chyba do 20 - 22.

Bądz co bądz obecnie podobne g0wn0 jest wyświetlane na cn :idzwch*j: . Rodzice na prawde powinni sie interesować co ich dziecko oglada a nie tylko patrzeć żeby była kreskówka. :gniew:

Bartz

2010-05-10, 11:33
Ja pie**olę to jest jeszcze bardziej psychodeliczne niż Familly Guy.

Pamiętam tą bajkę...

Pipowski

2010-08-15, 22:54
A ja myślałem że "Krowa i kurczak" niszczą psychikę.
Piwko leci.

cyrkielek

2010-11-19, 13:30
Mimo lat nadal ryje fajnie banie ;D

Taboretto

2011-07-08, 23:36
Ta psychodela przypomina mi inną kreskówkę - Ren i Stimpy ;p

lergowiec

2011-08-21, 00:13
były tez polskie wersje
pamiętam odcinek z typem i jakimś robotem, co znaleźli się na planecie z typami z przerośniętymi głowami podpierali je widłami z kółkiem