18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co za cizda... ja pierdolę...

CoJaTamKurwaWiem • 2019-11-02, 03:01
Twardy niczym Biedroń podczas walki gladiatorów :mrgreen:


Tr...........ty

2019-11-02, 12:04
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Twardy niczym Biedroń podczas walki gladiatorów



Ociekający testosteronem niczym Jarek z Żoliborza

Zcarg

2019-11-02, 12:29
TranzystorWyklęty napisał/a:

Ociekający testosteronem niczym Jarek z Żoliborza



Kobiecy niczym Grodzka z Wiejskiej

siwybis

2019-11-02, 13:42
Pewny niczym pogróżki Szpilki przed walką :)

Miles87

2019-11-02, 14:38
Robert Biedroń - homoseksualna publiczna osoba która nie kryje się ze swoją orientacją w kraju w którym mentalność i zacofanie jest na porządku dziennym. W kraju w którym prawica szczeka na lewo na prawo, zostaje prezydentem średniej wielkości miasta i zdobywa niezbyt małą popularność odnosząc kolejne sukcesy polityczne.

CoJaTamk***aWiem - internetowy szczekacz, któremu jak mniemam przeszkadza średni wiatr na ulicy powodując wielokrotne upadki tej oto chudzinki. Nie osiągając w życiu nic jak mniemam potrafi kogoś kto może go sobie kupić żeby mu mył kibel językiem porównuje z p*zdą :D . Brawo ty bohaterze !

JednorękiBandyta

2019-11-02, 15:26
Sexygirl1983 napisał/a:

Filmik na chyba z 15 lat



Chłopak z filmiku ma już wnuki xD

CoJaTamKurwaWiem

2019-11-02, 15:29
Miles87 napisał/a:

Robert Biedroń - homoseksualna publiczna osoba która nie kryje się ze swoją orientacją w kraju w którym mentalność i zacofanie jest na porządku dziennym. W kraju w którym prawica szczeka na lewo na prawo, zostaje prezydentem średniej wielkości miasta i zdobywa niezbyt małą popularność odnosząc kolejne sukcesy polityczne.
CoJaTamk***aWiem - internetowy szczekacz, któremu jak mniemam przeszkadza średni wiatr na ulicy powodując wielokrotne upadki tej oto chudzinki. Nie osiągając w życiu nic jak mniemam potrafi kogoś kto może go sobie kupić żeby mu mył kibel językiem porównuje z p*zdą . Brawo ty bohaterze !



Oho... rozgryzles mnie Sherlocku.
PS
Za te k***a nedzne 12k PLN za prezydentowanie w Slupsku, to bym k***a, nawet grabkami nie machnął, biedaku.
Te swoje mniemania to sobie wsadź tam, gdzie Śmiszek Biedroniowi a kuku robi.

Miles87

2019-11-02, 19:12
@ CoJaTamk***aWiem
o widzę że cię szpara między nogami zapiekła.Nie szczekaj tu o pieniążkach bo jestem pewien że mógłbym cię kupić do odśnieżania podwórka

Robertuss

2019-11-02, 19:56
Piszczy jak dziewica :oops:

DoubleBorger

2019-11-02, 20:15
Czasami tak mam jak dochodzę, ale tylko w środy

Tr...........ty

2019-11-02, 21:34
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Oho... rozgryzles mnie Sherlocku.
PS
Za te k***a nedzne 12k PLN za prezydentowanie w Slupsku, to bym k***a, nawet grabkami nie machnął, biedaku.
Te swoje mniemania to sobie wsadź tam, gdzie Śmiszek Biedroniowi a kuku robi.



Raczej do czegokolwiek bardziej skomplikowanego niż machanie grabiami się nie nadajesz.

CoJaTamKurwaWiem

2019-11-03, 00:57
Miles87 napisał/a:

@ CoJaTamk***aWiem
o widzę że cię szpara między nogami zapiekła.Nie szczekaj tu o pieniążkach bo jestem pewien że mógłbym cię kupić do odśnieżania podwórka



No to k***a jak w pokerze - sprawdzam - pokaz na ile cie stac.

Miles87

2019-11-03, 11:02
@CoJaTamk***aWiem
W pokera też bym cię rozj***ł. Blindy są wysokie a jak chcesz w pokerze zobaczyć rękę to musisz zapłacić :D