18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co za cipa...

~DMT • 2018-02-07, 15:52
Nie chodzi mi bynajmniej o płeć... :facepalm:


Brokol

2018-02-08, 13:54
Koleś wygląda z twarzy jak batista z wwe ;-)

Dżizas_kurde

2018-02-08, 15:16
Sam mam takiego k***iszona w domu.... juz dwa razy dostała w czajnik... ale nie pomaga... musiała ją policja z domu zabierać.
Problem polega na tym że liczę na to że jej przejdzie... ale to zjazd po równi pochyłej.. z dnia na dzień jest coraz gorzej a jej się wydaje że "to przez ciebie ch*ju".... takich sytuacji jest mnóstwo.. jak byłem na policji to mnie dzielnicowy wyśmiał...
Ale notatkę spisał...
"to może pan z żoną na terapię jakąś pójdzie"
- to niech jej pan sam zaproponuje leczenie.... jednocześnie sugerując że coś jest znią nie tak.

Profx5015

2018-02-08, 19:32
100Burned napisał/a:

Sam dostałem parę razy w ryj od dziewczyn różnych ale to raczej słodkie i zabawne było


to się z tobą raczej droczyła c*pka, bo jak kobieta chce to potrafi i permanentne ślady zostawić na ciele. Kobieta jak człowiek, jak się wk***i to potrafi góry przenosić ;-)

Zielonek92

2018-02-09, 00:23
Co do k***y ? wszystko moge oglądać na Sadolu a czasem słysze tylko głos z filmiku a nie widzę obrazu

towelie

2018-02-09, 13:19
Dżizas_kurde napisał/a:

Sam mam takiego k***iszona w domu.... juz dwa razy dostała w czajnik... ale nie pomaga... musiała ją policja z domu zabierać.
Problem polega na tym że liczę na to że jej przejdzie... ale to zjazd po równi pochyłej.. z dnia na dzień jest coraz gorzej a jej się wydaje że "to przez ciebie ch*ju".... takich sytuacji jest mnóstwo.. jak byłem na policji to mnie dzielnicowy wyśmiał...
Ale notatkę spisał...
"to może pan z żoną na terapię jakąś pójdzie"
- to niech jej pan sam zaproponuje leczenie.... jednocześnie sugerując że coś jest znią nie tak.


Zbieraj dowody. Podsłuchy. Nagrania wideo itd... Jak Cię uderzy albo coś w tym stylu, rób zdjęcia siniaków. Złóż papiery o rozwód. Wyłącz uczucia i skup się na wygraniu sprawy. Sądy rodzinne są bardzo gynocentryczne, ale z niepodważalnymi dowodami powinieneś wygrać. Bierzesz majątek, jak masz to dzieci i sądzisz ją o alimenty. Masz do tego calkowite prawo moralne i legislacyjne.